SUMMER GAME FEST: Kickoff Live! Official Stream (danas, 10. jun 20:00h)

1 Like

Gledam ovo i baš je neprijatno većim delom.

Ko je ovo montirao i dozvolio…

Mrsavo. A gleda milion i po ljudi trenutno. A vecina gleda samo zato sto ce na kraju pustiti Elden Ring trailer.

Elden Ring će siguno biti prikazan tek na E3 2021

1 Like

Evo ga. :rofl:

If You Say So Shrug GIF

2 Likes

Sto bi se reklo. Shut up and take my money. :rofl:

1 Like

Ovo izgleda predobro. Šteta što sam smotan za souls fazon, ali možda je vreme da izađem iz svoje zone komforta i naučim ovo da igram.

1 Like

Elden Ring je obavezno štivo

Elden Ring izgleda odlicno iako kao sto sam vec rekao ostavlja mi utisak necega vec vidjenog , ali svakako izgleda odlicno , ali generalno ostatak programa i ono sto su prikazali veceras je bio ko qrac i jedno veliko NISTA, jer sem Elden Ring-a nista konkretno nismo videli, nadajmo se da ce sutra i ovih dana biti drasticno bolje i da cemo videti neke iscekivane AAA igre kao i najavu nekih novih potencijalno zanimljivih i kvalitetnih IP-jeva ali sve u svemu gori i neinteresantniji program od ovog sto je bio veceras tesko moze da bude.

Ne kapiram ove pre-E3 dogodovstine. Zasto lepo ne ostave sve za E3?

Da ne bi bas naguzili sve u 2 dana.

Pojeo bi Halo, Zelda, Mario, God of War, naughty dog sledeca igra sve ostale…

Bar ja mislim, pa ovi iskoriste hype oko e3

1 Like

Zato što Geoff nije deo E3 priče i fura svoju stvar - Summer Game Fest koja kao traje celog leta. Veliki izdavači čuvaju igre za svoje konferencije i onda on napravi ovakav paprikaš. Izgleda da je Elden Ring jedina velika stvar koju je uspeo da ubaci pored ćaskanja sa Kojimom.

Ah, ok, kapiram.

Mislio sam vise na trend da generalno izdavaci leakuju svoje trejlere pre E3. Isto je vec godinama.

Koje je bilo jaaaako cudno i Kojima je 10 puta spominjao 9/11 iz nekih razloga. Taj segment mi je bio najcudniji od svih.

1 Like

Neki hint, mozda.