Summer Game Fest 2023 Opening Showcase - 08.06.2023.

Ijuuuu šta je ovo Prince of Persia…? :open_mouth::open_mouth::open_mouth::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Edit: Meh… Obradovao se kao malo dete, a ovo neki fortnite 2d krš.

Bogami, Nicolas se dobro drzi za svoje godine. :grinning:

Na šta liči ovaj Dead by Daylight :joy: Ovo nije ni ps3 grafika. Bolje da nisu pokazivali kako izgleda u igri :joy:

Edit: zato Sonic Superstars je top :heart_eyes::ok_hand:

3 Likes

Tebi kasni stream nekih 10-15 minuta … :smile:

edit: AW2 izgleda BOLESNO

3 Likes

Ekstra AW2 ali morali su tehnički problemi baš na njemu, pola nisam vidio.

1 Like

Zasto mi deluje da ovaj AW II ima neki mikro stuttering :thinking: nekako bas na momente deluje ne utegnuto da tako kazem.

1 Like

Hmm ja to zaista nisam primetio.

Moguce da je zbog stream-a. Bas cu da bacim oko na YT drugi neki snimak. Ali bukvalno primetio dam da svaki put kad koristi lampu ima to neko trzanje/stuttering.

Dobi Spajdi 2 datum. Sačuvali su to za Kilija. :grinning:

Ja se ukljucim konacno i ide neki mobile crap

Ovaj banishers deluje fino. Ne ocekujem vise od sedmice ali aj barem nesto sveze

Ajao ala je ovsj twisted metal cringe. Kill it before it lays eggs

Ceo ovaj event je prilican snoozefest… Iskreno jedino gledam jer je rekao na pocetku da ima bomba najavu za kraj.

1 Like

Ocekujes GTA VI :sweat_smile: mislim da nista na kraju nece biti toliko special.

Samo da ne bude Kojima… :sweat_smile:

Opa FFVII

E3 je umro za ovo. Uzas. :woozy_face: :grin:

2 Likes

Ni onaj Remake rimejka za PS5 nisam krenuo. Stoji na konzoli odavno :sweat_smile:

I ja sam primetio ovo, nekako je čudno… Ne znam ni ja, kao da se trza nešto dok se kreće.

@ph1beropt Kasni jer sam vratio video nekih 15 min nazad jer sam toliko i kasnio otprilike :joy: Uhvatio baš na kraj Mortal Kombat-a pa sam vratio da vidim šta su sve pokazali.

2 Likes

Dva sata, malo šta je bilo zanimljivo, ali Alan Wake 2 je za mene bio glavna stvar, predobro izgleda.

3 Likes