Summer Game Fest 2022 June 9 at 11a PT / 2p ET / 6p GMT

Hahaha to sam i ja hteo da pitam jel ono Geneks na pocetku :laughing:

Jeste BG. Demagog Studio je Beogradski studio.

Oni su radili Golf Club Wasteland isto dobra igra.

Inace evo par igara koje su mi zadrzale paznju:

Bilo je jos par manjih igara ali sada nikako ni imena da se setim ni trailer da nadjem.

Takodje me obradovala vest da Naughty Dog radi na velikoj standalone MP igri. Ali to je bas daleko.

2 Likes

TLoU: Factions

Pa da, TLoU univerzum sa otvorenim svetom (tj verovatno tim jednim gradom) i kontam da će biti nešto nalik Division-u. :thinking:

Ja se najviše obradovao vaskrsenju Routinea, tu igru su najavili pre blizu deset godina odličnim trejlerom i otad ništa. Bio sam ubeđen da su je odavno tiho odstrelili iza šupe.

Taj 80s retro-futurizam je moj vajb, dajte mi ga pravo u vene.

A ne znam šta da mislim o tome što ND pravi multiplejer naslov. Nekako mi nije to njihov resor, šta se uopšte bave time.

Event dosada, par kao interesantnih igara, pre svega ovi fps-ovi što pokušavaju da budu Doom. Ništa, MS ti si mi jedina nada, uteha i spas, hoću brutalan event prekosutra :joy:

5 Likes

Odgledao ga za pet minuta, skip, skip, skip, skip :grin:

4 Likes

Ako bude dobar mp, zaradiće više kinte na duže staze.

1 Like

Uncharted je imao savim solidan MP, čak je i baza igrača bila dobra. Mogu oni, možda i bolje nego da prave novi Uncharted koji je počeo da pokazuje znake umora.

Uh ja bih Uncharted igrao do besvesti da ih štancuju. To jednostavno ne može da dosadi. Sad imaju Nathanovu ćerku pa mogu sa njom da nastave :blush:

2 Likes

Pa ovo je onda u bukvalnom smislu… Beograd na vodi :joy:

Predobru muziku prave, a vidio sam da je neko ovdje već hvalio njihovu prethodnu igru, možda @mvasic ako se dobro sjećam

2 Likes

I spomenik na Kosmaju, ocigledno se loze na komunisticki brutalizam :smiley:

2 Likes

ND postao Rockstar. PS3, PS4, PS5, PS6…

Ako koga bude zanimalo u četvrtak od 14h na r/serbia će biti organizovan AMA sa ljudima iz Demagog studija (game director, lead programmer, project manager, art director, game designer i ekipa programera), pa eto prilike da im se postave neka interesantna pitanja.

Pored Highwater, radili su na Golf Club: Wasteland i rade trenutno na The Cub.

1 Like