Suicide Squad: Kill the Justice League - Suicide Squad Insider 01 - Story & Gameplay

[spoiler] I ja sam isto upravo ubio Supermena i sada mi stoji na mapi da je idući Braniac, ali da pre toga moram odraditi neke tri misije, verujem da i ti imaš isto ako već nisi i to završio.

Što se priče tiče mi je dobra, ali je mogla biti bolja možda da je fokus sav bio na SP jer mi deluje da na duže staze neće igra zaživeti, ne vidim sebe kako u njoj provodim stotine sati sada kada završim glavnu priču jer su iskreno side misije solidne, a i nema ih ne znam koliko da će me držati.

Treba da dodaju Jokera kao playable character uskoro, a biće tu još nekih igrivih likova sigurno, moja pretpostavka je Deathstroke.

Sve u svemu bilo bi lepo da Rocksteady za iduću igru uzme JL punokrvnu kampanju sa još recimo Aquamanom i Green Arrow-om gde bi mogli ozbiljnu igretinu da naprave jer im story baš ide od ruke. [/spoiler]

E pa upravo ovo, da su išli samo Single player rutom, bilo bi mnogo bolje. Zato su ljudi i pljuvali ovu igru toliko i cmizdreli online u reakcijama što Harleey ubija Betmena i pljuvali zbog toga, kao da je to sad neka velika prekretnica u univerzumu kao što je ovaj. Isto kao što su TLoU2 opljuvali jer je Joel ubijen
Da je samo Single Player, cenim da bi i priča bila duža, da bi side misije bile kao u Atkhamu sa vezanim pričama sa sporednim likovima od po tri-četiri misije koje su spojene za priču itd. Ali jbg, oni vide da su pare u online igrama i misle da će i oni to da naberu pre nego sa single player orijentacijom. Ali ljudima je muka od toga, ja sam prvi alergičan kad to čujem.

Iskreno, ne bih više da vidim neke igre od njih gde imam više likova sa kojima sam u obavezi da igram itd. Ovo su i dobro izveli iako sam bio skeptičan ali ne bih voleo da im to postane trend gde će da izbacuju igre sa po 4-6 igrivih likova u priči odjednom jer oduzima fokus i kvalitet i nikad više likova ne mogu da imaju dovoljan screen time da bi se neki fan smatrao zadovoljenim. Više sam za prilaz gde je fokus na jednog lika kroz priču, ili ako je više likova da svaki ima svoj story mod da tako kažem ili veće parče u priči možda gde igramo sa njim. Eventualno nastavak ove igre bih igrao da ostanu ovo četvoro, ali novu igru sa JL i ne znam baš.
Pogotovo jer su premoćni da tako kažem. Supermen bukvalno preleće grad lagano, isto Green Lantern tako da bi njihov traversal kroz manju mapu bio skroz nezanimljiv i kao da radim fast travel maltene. Ali dobro, videćemo svakako. Ps, ovaj novi Joker mi deluje toliko tunjavo da nisam siguran ni da želim da igram sa njim :joy:

[spoiler]Nisi još završio glavnu priču, imaš još Braniaca, koji je još teži od Supermana gde sam jednom samo zaginuo, igram na srednjoj težini inače.

Priča kompletirana, a na kraju i završni cut scene i lepa poruka od Rocksteadyja, a možda i naznaka da je Batman sada i definitivno mrtav.

[/spoiler]

Završio igru sinoć. Ja zadovoljan pričom i story modom. Platio sam je oko 2500 din i za te pare odlična. Nije mi za punu cenu naravno ali meni koji nisam neki hardcore čitalac stripova generalno, nisam u priči šta se tačno dešava po stripovima itd - meni je legla odlično. I iznenađujuće mi je da čak iako se sada ponavljaju side misije donekle samo sa boljim loot-om i jačim protivnicima, uhvatih sebe sinoć 3 sata kako sam sve to rešavao po gradu i grabio novi gear. Za sada me drži gameplay, sumnjam da će nešto dugo da me drži nakon glavne priče ali videćemo. Od mene za sam story mod ide ocena 9. :joy::ok_hand: Volim dobre preokrete i gde nije sve kliše kako dobri heroji spase dan i happy ending.

3 Likes

Čini se da je ovo što smo dobili sa izlaskom igre samo početak jer su najavili 10 sezona, tačnije idućih godinu dana će svaki mesec ubacivati nove likove i još main misija, tako da priča nije gotova još i ima još dosta da se igra.

Pa pisalo je na kraju da dobijamo nove likove koji će da se bore u drugim univerzumima protiv Braniac-a. Nadam se samo da će biti free donekle i da neće svaka nova sezona da se plaća ili sl. U tom slučaju ostajem samo u Metropolisu sa Harleey i to je to :joy:
Imam screenshot koje likove imaju u planu pa ćemo da vidimo šta će ispasti na kraju.

E da, i jedna mana među ostalim sitnicama mi je što ima jako malo kozmetike i skinova. Očekivao sam da će da pršti sa dobrim skinovima kao u Gotham Knights, međutim svaki lik po 3 skina manje više sa 5 paleta boja i to je to.