Street Fighter IV

Tabanju nikad kraja.Izasao i Street Fighter IV.Po snimcima koji do sada izasli,deluje da ce biti dobro a i ako ne bude nema veze bitno je da izgleda ko crtac.A svi mi volimo crtace zar ne?:slight_smile:

PUBLISHER: Capcom
DEVELOPER: Capcom
_GENRE(S): _ Fighting
_PLAYERS: _ 2
PLATFORM: PC,PS3,XBOX 360
ESRB RATING: T (Teen)
_RELEASE DATE: _ **February 17, 2009 (February 12, 2009 on xbox 360 :smiley: )
**

Imao sam drugara koji je jednom godišnje igrao video igre a ipak je uspevao da me svaki put dobije u Street Fighteru II. Valjda ću ovog puta imati više sreće!:rolleyes:

Heh, slicna stvar sa mojim kumom. Koliko god da sam ja vezbao, a on tad nije ni imao mega drive, dobio bi me sa skoro svakim likom.

Nazalost, sad kad smo veliki, igre ga interesuju jos manje, tako da ne znam kad cu moci da ga nateram da dodje… :frowning:

Fale mi ljudi mojih godina (priblizno), koji se interesuju za igre koliko i ja. Svi su “odrasli”.

Jel moguce da sam ja jedini ovde koji nije nikada igrao street fighter.Mozda sam i igrao na nekom vasaru ali to je bilo pre 7,8 godina.
Mada nikad nije kasno stize mi ovih dana hard disk pa cu konacno upaliti xbox a vala vreme je 20 dana ga nisam takao a to nije humano sa moje strane.Uglavnom kad se malo utreniram dzaba vam iskustvo.
Konacno je vreme da xbox live postane иксбокс лајв.:smiley:

@n00dle
Djole ne znam koliko imas godina ali znam ja dosta likova koji su prekoracili 30-tu a dosta igraju igre.Vecina njih igra dosta vise od mene i prelazi sve sto je iole zanimljivo.Drugaricin muz je lud sto se tice igara decko godisnje skuca 700 eura samo za konfiguraciju a da ne pricam o tome da predje ne zna ni on sam koliko igara godisnje.
Moj cica na primer obavezno u mesec dana predje bar 2 igre.A sto je zanimljivo svaku igru prelazi ili iz cuga ili u 2 max 3 puta a igra se. Jedino sto je lik,ima Samsung lcd od 40" a igra igre na proview monitoru od 19"
Uglavnom ima dosta ljudi koji relaxaciju izmedju ostalog nalaze i u igrama a mnogi jednostavno na taj nacin hoce da sacuvaju to dete u sebi.I ja ih podrzavam.:slight_smile:

A ja imam 20 godina a pametujem ko da imam 40.A sta cu cinjenica je da volim da filozofiram i ponosim se njome.:smiley:

@ n00dle
Ma meni je na leto 33!! Jaaako volim video igre, ali slobodnog vremena veoma malo! I kad mi se ukaže par sati, prosto ne znam gde bih pre! Pecanje dolazi u obzir samo vikendom a kada preko dana ćapim malo vremena onda bih i gledao film, čačkao kompjuter, Xbox…
Dvoje male dece i mlada žena…eee:rolleyes::rolleyes:
Dogodine, nadam se, imaću više slobodnog vremena, i 37" LCD, pa će igranje pasti u prvi plan!
Ovih dana očekujem ADSL tako da bi mi “matori” (:cool:) mogli u nekom multiju da isprašimo mladog Pekija i ostale:D

Samo cu staviti ovaij smali >:D !

Bre, u Sapcu sve sami gejmeri!
Ili se ja druzim s pogresnim ljudima…:smiley:

Inace, ovog meseca punim 31. Matoro… :stuck_out_tongue:

Nego, sad sam probao SF4, uh sto je dobro!
Kontrole su toliko glatke i fluidne, da je milina upravljati, cak i sa ovim ubogim gejmpedom. Ali dosta likova je zakljucano, medju njima i Cammy i Fei Long, treba ih otkljucati da bi igra zasijala.

U svakom slucaju, prvi utisak two thumbs-up od mene!

ajde ajde sve je to ok, ja sam isto 30 i kusur :slight_smile:

i opet me je SFIV počistio i to na mediumu. Moram naštrebati poteze, nema druge. Prokleti Hadouken!

Ovo će doneti gomilu ne prospavanih noći i ludila među društvom. Leteće joypedi po podu :eek:

e ja imam 24god ali planiram da docekam duboku starost sa dzojpadom…xe xe…na mladjima svet ostaje:D

Joj hebem ti rapidshare i linkove i sve.
Znaci malercina stavio da se skida SF4 sa nekog sajta sa 39 linkova kad sad stigao kuci i reko aj da stavim da rezem kad ono suprise.Nije skinut 39-i file koji je ubedljivo najmanji.

Zato ako je neko skidao SF4 sa 39 linkova(nasao ih na warezz.bb sajtu) molim ga ko brata da mi posalje taj zadnji fajl i on je onda car on je najbolji.

Pa sto samo ne skines opet 39-ti rar?

On bre ima dobrih 50mb, to bi potrajalo satima da se posalje, sa ovim nasim jadnim uploadom…

Nisam shvatio iz tvog posta sta te sprecava da nadjes negde duplikat tih linkova (kao npr bas na warezbb) i skines poslednji rar…

Aj sa srecom, posto SF4 svakako zasluzuje da se barem proba. :slight_smile:

EDIT: e da, otkljucao sam sve likove osim Setha. Njega cu sutra. :smiley:

Najgore je sto je ta varijanta sa 39 linkova jedinstvena znaci nema nigde duplikat tih istih uploadovan na drugom serveru.A zanimljivo je da ne radi samo ovaj sto meni fali,a sve moguce wareze sam izvrteo.
Ajde ako imas nekako da mi posaljes ili da probamo preko msn-a ili neceg slicnog.

A dali vredi nije ni bitno meni sutra stize hard disk tako da cu moci da te bijem.:slight_smile:

Da li je neko imao iskustva sa nekim Arcade stick-om? Pokušavam da skontam koji je najviše podržan ili najbolji za tabačine, od DOA4, preko VF5 do SC4 i SF4, i ubuduće za Tekken 6. Nekako nema smisla kupovati za svaku igru poseban stick, odnosno, skup sport.

U al je dobro.Krenuo sam na easy i sijem ih lepo samo prvi put obavezno izgubim.Koliko sam provalio glavno fora ove igre je u dobrom timing-u za udarac a to mi se svidja.Nisam bas provalio kako oni izvode ove lude combo-e meni to bas ne ide.

Kad sam prvi put pustio reko joj Boze jagodica bobica grafike,previse je crtac za moj ukus.Al posle par partija se naviknes i onda grafika postane mnogo dobra.Pogotovu u onoj areni gde u trenutku sibanja gledas lika sa strane kako pada sa bajsa.:smiley:

Kako je dobro kad 20 dana ne palis konzolu i onda ubacis nesto ovako dobro i zarazno.
Definitivno je vreme da se castim jos jednim gamepadom.:cool:

Evo sad bili u poseti “dlugari” s kojima sam svojevremeno puno igrao Soul Calibur 2.

Probasmo SF4, nisu bili nesto impresionirani. :frowning:
Jednostavno, nemaju volje da nauce, a tuce nisu mnogo zabavne kad ne znas dobro da ih igras. Zacarani krug.

Bas mi je zao. Meni se igra strasno svidja, prosto nisu mogli bolji nastavak da naprave…

Aha tu ste !
Ljudi kako dobra igra :smiley:
Malo se bijem na SF IV pa skoknem na strai xbox da se bije na Jojo’s Bizzare Adventure ( Ps1 emu ) pa Na Soul Calibur 2. trazeci razliku i slichnosti i nashao sam !
SF IV ima sve shto i one legende ( napomenuo sam ih ) ali je mnogo lepshi
i da …
Hvala @PekiSa shto me je poslao ovde kod vas,druzbe male ali odabrane :wink:

Pominjaste godine … Imam punih 37 a osecam se ko da mi je okruglo 7 :smiley:

Dobro ti nama doso :).
A kao sto vidis ovde su uglavnom iskusni igraci,cast izuzecima izmedjuostalog i meni.:smiley:

Nego SF IV je dosta dobar ako ne i najbolje sibanje na next gen konzolama,ali sto rece noodle nije bas ovo igra koja se lako kapira tako da to instant tabanje sa zivim nedovoljno pripremljenim protivnikom mozete da zaboravite.

Par sati posle pocetka pisanja ovog posta od gore stize dodatak.

Ko god vas voli ceni postuje nece vam dozvoliti da igrate street fighter IV,nikada!!!

Savet 1.

Nemojte da ubacujete SFIV u vasu konzolu,nikad!Ukoliko napravite gresku i ubacite igru to znaci da imate mu_da ili hrabrosti.Sto pre shvatite da je medium nesto na sta ne bi smeli ni da pomislite bolje po vas.

Savet 2.

Nemojte da se salite da pocnete na medium.Ukoliko pak pocnete tako shvaticete da igrate NAJGORU IGRU IKAD NAPRAVLJENU!!!Time ste automatski osudili sebe na bespotrebno nerviranje i potencijalno lupanje joypad-a od zid.

Savet 3.

Kada 3 puta zaredom izgubite,ugasite konzolu napustite prostoriju u kojoj se igrate i mislite o necem lepom.Ukoliko napravite gresku i precenite sebe i pozelite da igrate i dalje posle 20 partije koju gubite shvaticete da joypad jednostavno mora da leti u pravcu prozora ma koliko to izgledalo suludo,bolje on nego vi.Ukoliko ne daj Boze dobijete jednu rundu,posle nekih 10 partija ne nadajte se previse znajte da ce vas sledecu odlupati sa skoro max skale,a proce 30 partija a vi cete se osecati tako beznacajno i bedno.

Savet4.

Kada naletite na Rufusa onog debelog Amera sa kikicama,sto kad vas pobedi mesa salom,pritisnite dugme sto sija zeleno na vasoj konzoli,i nadjite neku veliku zelenu povrsinu koja bi vas potencijalno smirila i smanjila mogucnost da napravite neki belaj.

Ovo pisem u trenutku kada sam se ohladio i to je jedini razlog zbog kojeg ovom postu ne treba cenzura,a sad idem da igram SFIV.

hahaha

odličan post.

na nesreću sve sam savete prekršio. kao i jedan joypad. ode onaj deo za baterije. tako sam ga odalamio da je dobro da radi. treba kupiti neki stick!

Heh.

Medium je tezina na kojoj jos nekako uspevam da se nosim sa protivnicima. Preko toga tesko.

Kad sam bio mnooogo mladji, razbijali smo se od Street Fightera. To mi sad dosta pomaze – koliko shvatam, PekiSa nema iskustva, pa ne zna razne fore na kojima se borba u SF bazira.

Ne daj se PekiSa, treba tek ja da te bijem! :smiley:

Ne da sam ja neki posebno dobar borac, kum me i dalje redovno dobija. Onaj koji niti ne igra igre.

Ne znam kad smemo s ovim online, voleo bih da igramo malo multiplayer, posto vidim da ovde vlada poprilicno interesovanje…

EDIT: Sad vidim, u Evropi izlazi 20-tog. Mali savet: igrajte pechurkicom, ne d-padom. Mnogo je lakse.

Aah, osvane najzad 20ti! :smiley:

Dakle, gospodo (i dame), hocemo li malo da sparingujemo?
Dolazi vikend, sigurno ce se naci vremena. Moze i veceras, sto se mene tice.

Probao sam sad malo online, i radi odlicno!

Jedino sto je retko ko hteo samnom da odigra vise od jedne-dve partije, ne znam zasto. Ja nisam imao lag, a oni su uvek bili host. Na kraju je jedan momak ostao nekih 8-9 partija, i bilo je bas super.

Cekam protivnike nestrpljivo!
E da, ako neko ne zna, moj account je djordje42