Starfield izlazi 6. septembra

Yep. Vrhunski shitposter too.

Za nadati se da Bethesda i Xbox dogovore taj New Vegas 2 više pa da Josh napravi još jedan masterpiece :grinning:

1 Like

Čovjek ih bukvalno vuče za rukav, i MS i Bethesdu da hoće to. Kako bi to leglo, ne vrijedi ovako čekati samo Bethesdu kad će oni prvo praviti Elder Scrolls novi. Nećeš dočekati Fallout novi nikad.

Zar nije radio Pentiment sa manjim timom jer mu je više muka od pravljenja velikih igara?

Jeste. Ali izgleda da je napunio baterije.

Znam da je spomenuo u par intervjua da bi volio opet raditi na Falloutu a i Feargus iz Obsidiana je isto potvrdio.

Obojica su u fazonu da ne bi imali ništa protiv ali Bethesda moraju dati zeleno svjetlo.

Sjećam se da je Jeff Grubb spomenuo kako su se već desili neki razgovori vezano za New Vegas 2 + Obsidian unutar Microsofta. Fingers crossed.

Po meni, dosta zavisi od Avoweda. Ako to ne bude toliko uspješan novi IP, mislim da bi taj tim mogao raditi na New Vegas 2.

Idealan scenario je da Avowed bude vrh pa da dobijemo nastavak a da Obsidian formira novi tim za Fallout, iako to možda nije realistično jer nisu toliko veliki studio i već rade na više projekata.

Kao što kaže Semmmir, u više navrata je govorio da bi htio raditi opet Fallout. Jednom je rekao da je ogroman fan serijala i da mu je želja da odradi još jedan prije nego što se povuče. To se sjećam da je rekao kad je Pentiment promovisao. Skoro je isto rekao da bi isto neki remaster Fallout New Vegasa bio kul. Čovjek sam pominje, bukvalno ih zove, tu sam, želim to.

1 Like
2 Likes

Znači biće udri me do zore od zore ću sama. :sunglasses:

1 Like

Ja sam u Mass Effect muvao jednu ribu, završio sa drugom :sob:

2 Likes

Sex confirmed - znaci 30 fps. :sob:

Salu na stranu, nejasno je zasto drugi ne exploituju ovu osnovnu ljudsku potrebu za virtuelnim ljubakanjem.

Ovo smo manje više sve znali. A PC gamer smatra da su dijalozi poslije seksa loši. Realno nisu, ne mora sve biti smrtno ozbiljno. Ovo mi zapravo vuče na Fallout ili Outer Worlds.

My favorite part of the rating, though, refers to sex. The ESRB rating indicates that there will not be nudity in Starfield, but there will be some “suggestive material” that will come up in dialog and “after sharing a bed with characters,” and that pillow talk will include some real bangers:

**“Life is a sexually transmitted disease that’s 100% fatal.”
**“I’m all for getting a little wild, but next time let’s try it without the jetpacks.”
**“Talk about seeing stars, whew… that was amazing.”

Even by the admittedly low standards of sex in videogames, which if we’re being honest we’d have to admit is generally awkward as hell, that is bad.

Ovo se meni desilo na festivalu :joy: Muvao jednu crvenokosu, povatao se sa drugom crvenokosom misleći da je ona prva :joy: Dobre bejaše i jedna i druga, i ličile vala :thinking::joy:

2 Likes

Smarači, mora njima da bude sve ozbiljno i uzvišeno :roll_eyes:.

1 Like

Shvati ih, u modi je pljuvati Xbox igre ovih dana. :grinning:

1 Like

Bar je vezano za igru. Beskorisniji je taj tvoj post. I generalno ro trolovanje konstantno.

Ma nije dotle došlo nego samo kažem. :smirk:

Ipak imaš reči.

Prvi troluješ i praviš offtopic u temi koja te ne zanima, onda drugima govoriš da mjutuju temu. Možda bi mogao prvi da koristiš tu funkciju pre nego što se javiš.

1 Like

Pa bar 50% je offtopica ovde, kad bi tako krenuli, besmisleno bi bilo cistiti jedno parce ogromne deponije suvisnih postova.

Meni licno ne smeta @jahalang0112 zeza se covek malo, bez neke lose namere.

1 Like

Da i ja Jahalanga prvenstveno dozivljavam ko dobrocudnog shitpostera. Zastitni znak mu je :rofl:

Na temu Starfielda, isto ko Redfall pokusavam da izbegnem skoro sve informacije kako bi draz otkrivanja bila veca. Samo da ne dozivi istu sudbinu ko nesretni Redfall.

Ne znam dal je ljubavisanje dosad dobro uradjeno u bilo kojoj igri. Barem je TLoU2 odradio onaj poljubac tehnoloski savrseno. Mozda je i bolje da bilo sta dalje sakriju, jer ucesnici uvek izgledaju ko lutke pantomimicari. Mada, nije ko da imam ista protiv, jednom ce ubosti neko. :woman_shrugging:

A dobro, Starfield će svakako sakriti, prema ovom ESRB rating-u rekoše da nema golotinje. Kontam da će biti nešto kao Fallout 4, samo zatamni i dobiješ privremeni perk “you feel your Lover’s Embrace.”