Star Wars: The Last Jedi Trailer (Official)

Možda malo previše spojvolano u trejleru, ali mi je malo vratio Star Wars hajp nakon The Force Awakens.

Kao veliki ljubitelj SW naravno da jedva cekam.
Ali pun mi je k***c vise “jakih” zenskih likova, meksikanaca, crnaca…
Sve to samo da bi svima bilo lepo i da bi isli u bioskop!

2 Likes

Tako je , fireru :smile:

Ma mrzim to silovanje. Kao ono oko gejeva. Mora da bude u svakom filmu ili seriji. Prosto nije matematicki normalno. Ali ajde da guramo i guramo!

1 Like

E jeste, pošto su beli muški hetero likovi jedina poznata vrsta u celom svemiru koja zaslužuje da bude vodeća uloga u 99% filmske produkcije. Nije to nasilno guranje nego prihvatanje raznolikosti u realnosti. To što smo navikli da su belci dominantni u filmovima a ostale rase raspoređene po stereotipovima je zbog toga što su ti isti belci na vodećim pozicijama u filmskim produkcijama.

4 Likes

Tako je ! I mi romi imamo svoja prava! Rom za sledećeg terminatora !

5 Likes

Ne,to je matematika. Ako pogledas realno stanje stvari videces koliko je to malo verovatno.
Evo recimo gejevi. Zna se tacno ima naucni podatak koliko je procentualno gej populacije.
Ako se sve to uzme u obzir prosto nije ralno da budu bas toliko zastupljeni u svakoj glupoj seriji ili filmu.
Realnost nije takva. Kao sto sto su pre preterano bili zatupljeni belci tako su sada preterano odsutni.
Da bi ovi drugi bili zadovoljni.
Prosto ne poklapa se matematika, ide se iz krajnosti u krajnost.

Rominator :wink:

3 Likes

Buahahahaha !
:joy:
images (1)

1 Like

Pisao sam ranije, nisi video. Bio sam neko vreme u gradu koji vazi za ekstremno gej mesto. Gde je ludilo koliko ima gej barova. New Orleans. Pisao sam kako sam blejao i po tim barovima, sve normalno i opusteno.
Pa opet nemas taj procenat. Matematika je tu jasna! Nisam ja to izmislio, niti ih je neko brojao po Srbiji.
Tako da niti sam ja neki homofob niti me briga za sve na ovom svetu.
Samo me smara to forsiranje i silovanje.

2 Likes

A sto su jadni? Sta ima da se eksponiraju javno sa drzanjem za ruke i ostalim intimnostima,neka rade to u svojim stanovima. Nedavno sam bio sa nekim drustvom u Cafe Restoran Boutique na trgu i seli smo gore na spratu,tacno 2 metra ispred mene sedele dve mlade devojke,imaju mozda oko 22-23 god.,prvo su se ponasale normalno,sedele jedna preko puta druge,posle nekog vremena jedna uhvatila drugu za ruku preko stola i tako se drzale,gledale zaljubljeno itd…Hteo sam da puknem od besa dok sam to gledao.

Svoju homofobiju/mržnju praktikuj u svoja četiri zida umesto što drugim namećeš šta će i gde da rade. Nigde ne piše da je to zabranjeno i da se ne sme. 21. vek aman.

Ne namecem ja nikome nista,samo izrazavam svoje misljenje,a to sa iskazivanjem intimnosti na javnim mestima mislim i za str8 osobe,ni to ne volim da vidim.

Brate, ne kapiram zasto bi te ista slicno doticalo. Samo opusteno… nije prelazno 100%
Ja blejao sa “njima” i ne bi nista “nama” jos uvek se lozim samo na dobra zenska dupeta.
Muska nista! :smiley:
Sto se tice nekog preteranog balavljenja u javnosti nije pristojno svakako nizakoga.
Ali ono malo hvatanja sa voljenom osobom, pa koji poljubac itd…
Kada si mlad, eeee to je bilo lepo.
A onda omatoris i ozenis se… i najblize si sa zenom na grupnom slikanju za neku prigodu :smiley: :smiley: :smiley:
Nek se deca vole bre!!!

3 Likes

Zasto si hteo da puknes od besa? Sta tebe boli dupe ko koga voli i ko sta voli? Gledaj svoja posla i mnogo ce ti lepse u zivotu biti.
Interesuje me da li ti smeta sekcija lesbian kad odes na odredjene sajtove? :thinking:

Nikad necu biti “gay-friendly”,nikad necu podrzavati nista sto ima veze sa njima i njihovim aktivnostima. Nikad necu blejati sa nekim od njih ako znam unapred da je neko takav,a nije ih tesko provaliti u vecini slucajeva. Nikad nisam mislio da je to prelazno i slicno,ne znam zasto mislis da neko pametan razmislja na taj nacin,jednostavno zero tolerance prema njima.

Zato sto su to radile pred milion ljudi svuda oko njih kao da je to nesto normalno i zdravo, Virtuelno ne moze nista da mi smeta,jer jednostavno ne gledam ono sto me ne zanima,moze da pise gay ili lesbian,ali ja ne ulazim u to da gledam dalje,a uzivo je tesko da izbegnes gledanje ako je na 2 metra ispred mojih ociju.

Pa kakve to ima veze? Momak i devojka da su to uradili sve cool? Ko si ti da nekome kazes da je bolestan? Nije bolesno, zdravo je…ako se vole onda se vole i kraj…to sto ti imas neke svoje frustracije to nije njihov problem, to je tvoj problem.
Gay paradu ne podrzavam, iz prostog razloga sto je to jedna obicna provokacija…zasto ja nemam straight paradu? Ponosan sam sto nisam gej, heh…
Ali nemam nista protiv “njih” i niko nebi trebalo da ima

Ne kapiram, prosto imamo drugaciji sistem razmiljanja.
Prosto da da bih prema necemu imao negativan stav odnosno nedostatak tolerancije mora da me ugrozava na nekom nivou.
Ako me ne ugrozava i ne zabavlja onda me ne zanima. Sto je ovde slucaj.
Niti mi smeta niti mi ne smeta. Prosto zabole me bas.
Kada mi smeta to sto forsiraju sada po tv-u kazem. Kao sto mi je glupavo kada stavljaju neke glupave zenske barbike u filmove. Bila je skoro prica za onu super zenu, Gal Galot kako se vec zove. Ribu bih zenio koliko je dobra. Ali je glupavo tamo nametnuta, obucena i predstavljena.
Samo kapiram da me ne kapiras. :slight_smile:
Prosto si teras svoje.

Ti se izgleda svadjas sam sa sobom,ne provaljujes da imamo 95% slicno misljenje u vezi svega ovoga sto pises. Jedina razlika je sto ti mislis da je zdravo ono sto oni rade,a ja ne mislim,sve ostalo isto mislimo.