Star Wars Battlefront Fighter Squadron Gameplay Teaser

https://youtu.be/eLFJE4RxoTI

Obecavajuce izgleda

Slazem se zanimljivo je poprilicno :slight_smile:

Dajte ne lozite me vise sa ovom igrom, mnogo sam se ubedacio… Bese SP nema uopste?

Sent from my Nexus 5

Nema kampanja al ima misija sa botovima.

To ti je ovo

Koliko sam ja shvatio to dodje kao instant action mod u originalnom sw bf, jedva cekam igru mnogo obecava videcemo sta ce biti [emoji2] [emoji2]

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

bolje ista nego nista, vizuelno mi je brutalna :), a pogotovo jos sto je star wars hehehe, pa mi se ono bas bas igra

Ma igra deluje vrlo obecavajuce, zao mi je sto onu prvu alfu nisam mogao da igram na laptopu, preterali su sa min requirements ali kad predjes preko tih min, ljudi kazu da je odlicno radilo. Trebalo bi da bude odlicno, samo da ne bude ubagovano na launch-u.

Najavili su ovaj mod, najavili su Blast: 10 na 10 team deathmatch, na manjim zatvorenim mapama. Tipa bunker na Endoru ili tako nesto, mozda bude kasnije i death star zatvor(to ce garant u nekom dlcu biti).

Moraju da shvate ljudi da ovo nije Battlefront III, vec DICE-ov Battlefront, i pri tom uopste nije Star Wars skin za Battlefield. Nece ljudi da rade prequel filmove i republiku i federaciju, sta da se radi.

Samo da im budu serveri kolko
-tolko pristojni i da ne preteraju sa dlc-evima, inace svaka stvar koja u sebi sadrzi reči star wars mora biti dobra :smiley:

Jos kad bi mogli da igraju sve platforme na istim serverima…jel ima to BF4?

Mada kontam to nece nikad biti. Jedino one sporije igre, tipa World of Tanks i War Thunder.

Znam jedino da rocket league ima tu mogucnost cross-platform multiplayera, ne verujem da bf4 poseduje to, svakako bila bi odlična stvar, ali imajuci na umu koliko bi igraca bilo na jednom serveru…ipak to je EA, tako da ne verujem.

Deluje zaista impresivno :smiley:

TIE interceptor best interceptor

Totalno tru

AAA FEJLOVO SAM, OVO JE MILENNIUM FALCON LADNO

NRDGAZM

Evo i gejmplej klipa 2 minuta

SLAVE

MILLENNIUM FALCON

JA NE MOGU

HYPE HYPE HYPEE, jedva cekam :smiley:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :smiley:

nuff said

Hmmm, znam da pored mo prvobitnog protivljenja ima da mi uzmu pare :slight_smile:

Evo jos gejmpleja sa gamescoma