Star Wars Battlefront 2 - Gameplay

Vec su ga obrisali…

Ubacen nov link.

1 Like

Radije bih da su pokazali kampanju umesto ovog multiplejer haosa, ali svidja mi se, obecava…

1 Like

Prelepo izgleda. Ja sam zadovoljan i prvim delom a mislim da ce ovaj tek biti vrhunski.

1 Like

Skoro su ubaceni i jako im je zanimljiv stil igre. Probao sam ih par puta ali nukako da se naviknem.

Bokte tema mrtva već 2 godine, još se pitam što mi neko odgovara ba BF2 temu kad se ne sećam da sa išta o tome skoro pisao :joy:

1 Like

Moram je dici iz mrtvih.
Rise, Rise :joy::joy::joy:

Moraću da probam. Nisam odavno igrao, taman da vidim kao radi i ovaj novi mod koji su ubacili, a koji opasno liči na Conquest iz standardnog BF-a.

Podržavam: Rise, Rise :joy::joy::joy:

2 Likes

Dobra je igra samo je na forumu ne gotive.

Posle skoro 8 meseci pauze, juče sam upalio SWBF2 i odigrao dve partije.
Igra je sada u sjajnom stanju, ovaj novi mod Galaxy Supremacy je fantastičan. Prvi deo bitke je Conquest, a drugi deo Rush opcija iz standardnog BF-a. Ostao sam jako prijatno iznenadjen i definitivno će se sada više igrati ova igra.

Bio sam toliko dobar da sam prvu partiju završio kao 3-ći, iako sam se prisećao kako, šta i zog čega se koristi. Najviše se vidi koliko sam spetljano odigrao sa herojem :joy:

Druga partija je sve čučnulo na mesto, skor 39:4 i 12 asistencija. Wookiee je čudo :smiley:

Topla preporuka da barem probate igru, sada je u sjajnom stanju i vredi igrati MP.

3 Likes

Svaka cast :grinning:
Kada vidim kako ti igras sramota me da vise upalim igru :joy:

Ima dana kada baš ide, kao što je juče bilo, a ima dana kada popijem malo više metkova :smiley:

Bitno je samo uživati u igri, a vremenom sve dodje na svoje mesto. Kao i u svemu, što više igraš/vežbaš to si bolji.

Nemoj misliti da i youtuber-i ne odigraju 20 partija, pa stave samo najbolji clip. Juče je drugar igrao sa jednim TheBrokenMachine, pukao ga par puta, danas tog klipa nema više na njegovom kanalu, a bio je live stream.

1 Like

Mnogo je dobar ovaj novi mod u SWBF2, baš mi se svidja. Juče sam upao u partiju koja je bila na samom kraju. Tim u koji sam upao se branio u završnoj fazi i uspeli smo da se odbranimo, pa se resetovala bitka. Još dva puta se resetovala bitka, dok nismo pobedili na kraju. Bilo je ljjdi sa po 200 ubistava. Opšta ludnica i baš sam ostao prijatno iznenadjen.

Dodatno sam se oduševio sa mojim učinkom u tenku. Napravio sam 26 kill streak i totalno upropastio protivničku ekipu. Da ne bi mislili da je tenk neuništiv, u ovo istom snimku ima deo gde sam kao assult samostalno uništio jedan, samo treba lepo prići od pozadi :smiley:

1 Like

Ja kad udjem u tenkic ne vozim ga ni 2 min :joy:
Droideke su mi omiljene jedinice i radije uzimam njih nego heroje mada i dalje imam neke fatalne greske. Imam oko 80h igre, valjda vremenom dolazi iskistvo. HvV mi doduse ide mnogo bolje, nisam ni tamo nikad bio prvi ali cesto zauzmem drugo mesto.

Mvp sa Generalom :grinning:

1 Like