Stalker 2: Heart of Chernobyl - Gameplay Trailer | E3 2021

Iskreno, ja da sam i nekako izbegao iz rata, a gomila prijatelja i rodbine mi je još tamo negde u sukobu, mislim da bi mi razvoj igre bio poslednja misao u ovom trenutku.

To sigurno. Ali isto tako, igra može da se iskoristi da se na neki način pomogne ugroženima iz Ukrajine, bilo kroz promociju, prikupljanje sredstava, donacije. Već su promijenili i naslov iz Shadow of Chernobyl u Shadow of Chornobyl, prema ukrajinskom izgovoru.

Vjerujem da je i Stalker zajednica spremna da pomogne u tom smislu. Naravno, sve ovo pod uslovom da se rat u dogledno vrijeme završi

1 Like

Držim im fige da se nekako iskopaju iz svega ovoga i vrate u normalu. E sad, koliko god je to moguće u ovim uslovima.

Najavljen srpski titil :heart_eyes:

6 Likes

Braća Ukrajinci :smiley:

Ovaj intro izgleda odlično

1 Like

Je li se desilo nesto novo sto ne znam? Ne pratim ovaj extended show, je li bilo kakvih novosti?

:man_facepalming:
What is Stalker 2’s release date?
Stalker 2: Heart of Chornobyl is currently due to release in 2023. There’s no exact release date yet, but its Steam page lists a release window of
December 2023.

Cist placeholder. Mislim da nema sanse pre leta 2024 da izadje shodno stanju i desavanjima oko Ukrajine itd itd.

1 Like
7 Likes
6 Likes

Već vidim da će na svakom koraku u igri biti neki propagandni materijal :joy:

Odlično ovo izgleda, još kažu da je day one na gp. Baš se radujem.

1 Like

2024 ce biti ovo lagano

1 Like
3 Likes

Magicnih 190 GB

image

Pa kad je dev build

1 Like

Cak sta vise imaju 2 i oba su po 193 GB :sweat_smile:

Iskreno ono malo sto sam se igrao u Dev verziji (veoma lose radi na mojoj konfiguraciji) to je to kao ovi oficijlani screenshot-ovi ispod. Bukvalno Dev verzija ima lose teksture oruzja, scope nije implementiran u opste, ali vegetacija je skoro na ovom novou, detalji zgrada su sasvim okej za verziju 0.3.0.




1 Like

SSovi su ocajni tj nivo detalja i generalno nekako je sve prosto.