Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

I meni su dobri, daleko bolji nego sadašnja garnitura…

1 Like

Konacno

2 Likes

@lesa

Pa dresovi su nam ono da kazem neka srednja žalost, ono grb je meeh , dresovi ono ok izgledaju korektno ali nista sad posebno, ono svakako mogli su da budu malo maštovitiji i kreativniji pri dizajniranju dresova.
Inače i u košarci su nam dresovi bezveze, oni Peak kineski (mada ajde oni tamno plavi su još i ok), , kao da je neko uzeo običnu plastičnu potkosulju i samo joj nalepio grb i ime , zasto recimo mi kao neka dozvolićemo kosarkaska sila ne mozemo nekad da imamo neke bas ono kul dresove, neke Air Jordan dresove sa jumpman logom ili neke druge ali kul i mastovitog dizajna i sa nekim detaljima, kao recimo sto imaju Argentina, Brazil, Portoriko, Francuska, Litvanija, Australija, SAD, Slovenija…ono da ti je woow i interesantan kad ga vidis i da si u fazonu eee vidi sto ovi imaju ove kul dresove, hocu i ja jedan takav.

Recimo Hrvati imaju one njihove prepoznatljive crveno-bele kocke i kao takav veoma je ono unikatan i upecatljiv i deluje atraktivno, (sad sto ga ne bi nosio iz nekih drugih razloga je vec druga prica) i u biti evo vec 25-30 godina od kad igraju kao nezavisna nikad nisu menjali dizajn dresova, ono menjali su sponzore i mozda velicinu tih kockica ali dizajn je svo vreme ostajao isti jer je onako upecatljiv, originalan, atraktivan i adekvatno ih predstavlja, ne mozes da ih pomesas sa nekim drugim, dok nas dres kad vidis ono na prvu ne znas dal je češki, dal je poljski, dal je danski ili sta ja znam, iskreno ja bi voleo da bi u fudbalu vratimo boju dresova u plavo kao sto smo u basketu, a i nekako smo uvek u svim sportovima bili prepoznatljivi kao “Plavi”.

1 Like

Danas mi stigao onaj astronaut za sobu , sa svetlećim efektima i ono woow baš je ludilo :slightly_smiling_face: , baš ono daje poseban ugodjaj i šmek prostoriji (pogotovo noću i to kad su ugašeni TV i komp), inače i super cena i zaista sjajna kupovina za tih 1500 - 2000 dindži. :wink:

10 Likes

Nije losa stvar ima moja cerka istog astronauta kod nje u sobi jer je opsednuta svemirom i planetama trenutno. Mene nerviraju ti zeleni laseri, bas mi bodu oci. :sweat_smile: Ali zanimljiva lampica, daje kul atmosfericu.

Nek je srećan svima koji slave

9 Likes

Realno, bolje da budu prazni/flat nego da imaju neki dezen radi dezena. Kako izgleda broj na ledjima? jel to otkriveno?

2 Likes

Samo da se ne zajebu ko Nemci :pray:

1 Like

2 Likes

Nek je srećan svima koji slave

1 Like

Jeste gotivna je stvarčica skroz, nego to nije ni predvidjeno da se gleda u izvor svetlosti, ono ugodjaj imas na zidu i plafonu, nije to TV pa da gledas direktno u njega.
Inace da bas daje atmosferu, inace gledacu da nabavim maketu Enterprise-a iz Star Trek-a, da stavim Enterprise na plafon pa da izgleda kao da leto po galaksiji. :wink:

@SlobeX

Sto se tice džojpeda meni su skroz gotivne te Uskršnje dekoracije, ja generalno volim to ono zeke, mede, kuce, mace, šareniš, slatkiše i tako to, nekako onako podižu raspoloženje i asociraju te ono na gotivu, na chill, na praznike, romantiku, na prirodu, na porodicne vrednosti, itd. :wink:

1 Like

Ala sam se ispalio… potpuno smetnem s uma da je Rumunija +1 sat odnas. Odem na veceru… rade do 20h ja dodjem po mom satu u 19h oni kazu CAO :joy:

2 Likes

Ako krenes odmah, u USA stizes na vreme za veceru :grin:

2 Likes

Da, konkordom :grin:
Ma… grickam plazmu i cekam dorucak.

1 Like

Iskocilo mi danas. :astonished: 10 godina.

Otisao sam kao Seldon Cooper u onoj epizodi kada ne moze da odluci da li Xbox One ili PS4 da uzme, bukvalno, 50/50 sam bio i rekao odlucicu na licu mesta. Srce me je vuklo na xbox da igram Halo a mozak mi govorio mozda pametnije PS4, jer je to bilo bas onaj period launch debakla One-a, kada su svi pljuvali i menjali tabor.

Sudbina (ili potraznja i ponuda :sweat_smile:) je htela da ne bude na stanju PS4, i vratio se kuci sa One, ostalo je istorija. PS4 sam uzeo godinu / dve kasnije ali osim sto sam odigrao ekskluzive i PSVR, nisam je nikada palio.

17 Likes

Ja i drugar baš tada gledali tu epizodu i bukvalno se nervirali kao “Jbt, pečemo lebac u toster i mažemo pavlaku i molimo Boga da igre izlaze za xbox 360 još bar dve godine, a ovaj ne može da se odluči za jednu ili drugu i ima pare za obe.” :joy:
Ali bukvalno smo se nervirali :joy: Nervoza nam je pomogla posle kad smo cepali drva :joy:

5 Likes

Danas na putu ka brižu, skocio na Zeta Halo na kratko

12 Likes

a ja mislio pikas Forzu Motorsport

1 Like

Mozda je za temu fun ali boze moj :grin:
Koliko ja samo nisam za 21. vek. Vec mi se suvise cesto desava da se zateknem restoranu gde nemaju meni nego od mene traze da skeniram jebeni qr kod da bih video sta nude… pocinje uzasno ali uzasno da me nervira. Muka mi je od tih pe…skih! (Karakterna osobina ne orjentacija) lokala.
Generalno ne biram ih ja nikada ali se na zalost zateknem i tesko je izbeci.
Jbt kada dodjem da jedem hocu papir, konobara koji zna sta ima napamet na meniu restorana i zna da usluzi.
A ne ovi danasnji, sta sve treba ja da uradim, treba li bre jos da odem da sam spremim, da operem ako moze posle?
Ali na kraju da ti dam i baksis? Dobijes onu stvar!

Ne znam, mozda je ovo super za ove nove debile sto sede u kafani i ne ispustaju tel iz ruku.

9 Likes