Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Jel to AI? :smiley:

E to to , samo da nije slikano negde u Zvezdarskoj sumi, znas to kao oni neki fejk survajevri, kao prave neke video klipove navodno iz srca Amazonske prasume, kao do tamo su stigli nakon 10 dana probijanja kroz dzunglu a ono se ispostavi da je taj video snimljen u nekom parku 20 minuta od centra grada (tipa kao ovde Kosutnjak) i da su do tamo stigli gradskim prevozom. :d
Mada znamo da to ovde nije slucaj, verujemo mi Mici. :wink:

Nego me to malo podseti na ono kad su onda oni Vozdovcani isli da se slikaju ispred onog Sljukinog Porsea…pazi picka da ne pripuca. :d

PS : Nego mene zanima samo jedna stvar, kad ce vise ta mobilizacija. :smiling_face::smiling_face:

https://x.com/DijanaHrkalovic/status/1687738317909991424?s=20

Kako si provalio :slight_smile:

Nema prste, AI je loš sa time :joy:

2 Likes

Koji je najbolji od ovih novih Assassin’s Creed-ova, Origins, Odyssey?

Origins

3 Likes

Na Steam je na rasprodaji, kontam mogao bi uzeti neki AC za Deck da se igra pred spavanje. Hvala!

Ja sam baš pre par dana platinirao Origins. Isto tako sam se lomio izmedju njega i Odyssey…ne znam meni je igra bila dosadnjikava, jedino što je stvarno top je svet. To me i najviše držalo u igri… priča je od prvog momenta predvidljiva, osvetnički pohod bez nekog twista. Combat tužan, 2 dugmeta cepaš kao da igraš NES. Loot takodje pada u vodu pošto svako oružje možeš upgradeovati na tvoj lvl. Pa čim ubodes neki dobar legenadry samo ga budžiš do kraja. Loot u drugoj polovini nisam ni proveravao. Ali negde sam čitao da je jedan od DLC baš dobar. Ima i jedan side Q u Origins koji je u tom stilu…undead Anubis-like protivnici, neki vatreni konjanici….daleko bolji i zanimljiviji enemy design nego u base igri gde 3 vrste protivnika cepas svo vreme…Rimljani, Grci, Banditi…. :rofl:

2 Likes

Odiseja je sve ovo samo jedno 5 puta veca sto joj je i najveca mana.

1 Like

Meni bolji odyssey. Mada preduga je, to stoji. E, kad smo kod ac, ima free syndicate ali mora da se claimuje kroz onaj malver od klijenta, ubi connect uplay kako već

Meni od svih Odiseja najbolja, prelepa igra u svakom smislu, sva ta ideja oko Grcke mi je super sela, presao sam je 2 puta i mogao bi je opet igrati. Bio sam odusevljen sa Cultist forom prvi put kad sam igrao.

Jos jedan glas ide Originsu, s moje strane. Mnogo kul protagonista s jasnim motivima, egipat je prelep, uzivao sam desetinama sati.

Odyssey mi je bio od starta dosadan. Isti gameplay, al kasandra nije toliko zanimljiva, kao uostalom ni grcka (meni barem). Odustao relativno brzo, jer sam shvatio da me nista ne vuce dalje.

3 Likes

Ja trenutno uzeo da igram Unity, ne znam zašto ali igralo mi se nešto u tom fazonu i tom periodu. Kako su odradili onaj Notr Dam (po naški) je perverzija, bukvalno kao da se krećem kroz onaj diznijev crtani film “Zvonar bogotrodične crkve” opet po naški :joy: igra dan danas izgleda lepo, klizi u 60fps-a, mehanika prosta ali pop in na sve strane dok trčim gradom. Takođe se hiljadu puta desilo da mi lik sam ode i popne se na neku banderu ili ode u stranu gde ne želim pa dva minuta se nabeđujem sa njim da siđe odatle… Kad god prođem pored sena, on se baci unutra hteo ja to ili ne… Ali to ga razumem, i ja bih se bacao u seno :joy:
Black Flag mi je ostao u lepom sećanju iako ga nisam skroz završio, vratiću se i po njega. Igrao sam Odiseju isto, lep svet ali nisam odmakao puno. Trećinu igre možda… Ali Valhalla mi je za sada najlepša, na stranu što likovi izgledaju kao sa ps3, ali svet je brutalan. Muzika top, okruženje koje mi najviše godi. Onaj sneg, pa kad se ode u Englesku itd, prelepo. I na to moram da se vratim, uzeo sam sve ekspanzije, a pipnuo ih nisam :joy: Jedva čekam onaj Siege of Paris, to je u Vikinzima top odrađeno pa da vidim kako to sve izgleda ovde.

1 Like

Preminuo Charlie Munger. Bas bedak.

1 Like

Beograd je u kolapsu! Čukarička padina, Čukarica - Ada, Most na Adi… Sve je u kolapsu. Čukaričku padinu sam prelazio sat vremena i to sam odlučio da izadjem iz busa i pešaka spičim do Ade. Lančani sudar, sudar kod Obrenovačkog, sudar kod Ade…
A sve ovo pišem jer zbog jebene gužve nisam mogao da odem na Team Building koji je zakazan za danas. Sjebalo… :rage::face_with_symbols_over_mouth::rage:

1 Like

Nazad pa u virtuelni japan

2 Likes

Iako sam prešao sve delove na PC, treba imati i na PS5 ovo, a već vidim sebe kako ostavljam nagomilan backlog i sve što sam započeo i pržim ponovo sva 4 dela Arkhama.

1 Like

Do kad traje akcija?
Ja sam sve nešto počinjao al nikako da nastavim da igram. Verujem da i na petici izgleda bolje nego na XSS.

Do 21.12 je akcija, s tim da ovde nema Originsa koji je i povucen iz prodaje, ali se nalazi u PS Plus Premium katalogu.

Inace ima li neko Marvel Avengers za PS5 da je voljan da ustupi ili iznajmi da se predje?

1 Like

Jao ljudi zaboravio sam ovde da podelim jednu anegdotu od nedavno.

Znate na koga sam naleteo u gradu u jednoj pekari/poslasticarnici kada sam usao kolac da kupim, na onu Bebi Dol (doduse dosta izmenjenog izgleda).
Stojim ja tamo u redu pored nje i ispred neki lik ostavi auto nasred ulice onako i izadje iz auta i ona nesto prokementarise, kao jao kreten gde ostavi auto i na to ja pocnem da pevusim onu njenu “ajde da uzmemo neki dobar auto i odemo negde gde nikog nema daleko…” i pocne i ona da se smeje, valjda joj bilo simpaticno.
I pitam ja nju Bebi jel se secate onog klipa kad su pitali onog lika sta mislite o Bebi Dol a on kaze, aaaa odlican je, koristim ga i za ruke i za lice :joy:, na sta ona pocne da se smeje i kaze ma jok, nisam to cula, prvi put sad to cujem i moram da ti priznam bas si me slatko nasmejao. :d

I tako mozda jos minut nesto procaskali sitno i ja kazem, eee drago mi je da smo se ovde malo ismejali i popravili atmosferu, prijatno i sve najbolje, na sta ona rece onim njenim onako malo promuklim 'rapavim glasom takodje, takodje , duso i meni je bas drago sto sam te srela. :d

I tako, ono zena je bas car :slightly_smiling_face:, onako bas su nam se odma poklopile energije …hehe. :wink:

Inace kad smo kod te njene pesme, mislim to je ozbiljna stvar, ima taj neki funky ili cak G-Funk prizvuk Zapadne obale, kao da iza produkcije te stvari stoje Snoop Dogg, Dr Dre, Warren G, Tha Dogg Pound, pokojni Nate Dogg i ta Long Beach ekipa. :wink:

4 Likes