Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Baš tuzno bio je extra lik.

3 Likes

Legendarni lik

3 Likes

Screenshot 2023-05-23 at 3.59.14 PM

U drugim vestima, tupavi Mask nastavlja da uništava Twitter, i sada jedino ako platimo možemo da vidimo tvitove ugrađene u forum.

Ili samo lupimo screenshot na tweet. :smiley:

6 Likes

Ovim tempom do kraja godine neće ni biti tvitera :nerd_face:

strasno sta ti milijarderi rade
jos se nisam sastavio sto je peter thiel ubio gawker jer mu se moglo

Ja bih išao obrnutim redom ovako kako su nabrojani, ako se nešto pitam. :grin:

2 Likes

Jos je FB nebitan u poredjenju sa ovima. Al trebalo bi sve bukvalno zabraniti.

Sad nekima mozda deluje kako se Denver provlacio kroz seriju ali mislim tokom cele serije bilo je evidentno da jednostavno Denver igra nesto raznovrsnije i da imaju vise resenja u napadu, pogotovo u kljucnim momentima kada su se mecevi lomili i jednostavno bolji TIM je prosao dalje.

Inace ja prethodnih sezona nisam uopste verovao u njih ali bas pocetkom ove sezone sam rekao da mi ove sezone deluje kao da napokon imaju ono nesto sto im je nedostajalo prethodnih sezona da naprave taj glavni iskorak.
Osim Jokica Marej je odigrao brutalnu seriju sa 30+ poena u proseku u seriji, Majkl Porter Dzunior je isto odigrao odlicnu seriju i sluzio ga je sut, Gordon nesto slabije ali se probudio u 4. utakmici kada je bilo bitno, Poup je standardno korektno odradio svoj posao, Braun isto sa klupe dao fin doprinos i nekako sve se lepo poklopilo i ispalo kako treba i ovo je zaista jedna onako timska pobeda. :wink:

Zaista istorijski uspeh za fransizu, jer nekako u svom gradu uvek su bili u senci lokalnih NFL i NHL ekipa Bronkosa i Kolorado Avelanza i nekako uvek su vazili za “malu” fransizu koja ne privlaci zvezde, tipa bese najvece zvezde su im bile onaj Aleks Inglis 80-ih i Antonio Mekdajs (koji je bese bio i deo americkog “Drim Tima” 2000. na OI u Sidneju) tamo krajem 90-ih i pocetkom 2000-ih i tek tamo negde krajem 2000-ih su napravili jednu zanimljivu ekipu kada su tu bili Melo Entoni i kad su doveli Alena Ajversona, Consija Bilapsa iz Detroita, Nene Ilarija, Kenjona Martina, Birdman-a, bili su onako jedna vrlo interesantna i gotivna ekipa, mislim da su igrali jednom i finale Zapada ako se ne varam ali nazalost nesto ta ekipa nije ostala na okupu predugo i onda tek kada su doveli Jokica i kada su videli kakav je potencijal polako su krenuli da grade mlade ekipu oko njega i reklo bi se ovo je vrhunac toga. :wink:

1 Like

Ode legenda

6 Likes

Jooj iskreno ovo je mene baš smorilo i baš onako zateklo i iznenadilo iako je već bila uveliko u nekim godinama.

Po meni najjača i najbolja pevačica svih vremena, sad neki bi možda rekli da je ne znam Areta Frenklin, Vitni Hjuston, Ela Ficdžerald ili već ko ono sve su one legendarne pevačice nestvarnog glasa i talenta ali meni je muzika Tine Tarner svakako bliža jer ono Tinu Tarner zaista volim da slušam i volim njenu muziku i energiju dok recimo uz svo dužno poštovanje kad sam slušao recimo Aretu Frenklin, to je kapiram nekako muzika bliža nekim starijim generacijama i onima koji više vole neku klasiku dok muzika Tine Tarner je nešto što vole i slušaju sve generacije, ono i rokeri i reperi i metalci i oni koji vole klasiku više i oni koji vole više neki pitkiji, više mejnstrim i melodičniji zvuk, ono mislim da ona prevazilazi zanr i pokriva svačiji muzički ukus.

Iskreno baš me je smorila i rastužila ova vest i onako čak malo izbacila iz takta :disappointed_relieved::disappointed_relieved:.
Mislim nije bila čak ni tako stara kad bolje razmislim, ono 80-ak godina je neki prosečni, osrednji životni vek ( ako izuzmemo decu i mlade ljude koji se iz nekog razloga razbole od nečega, nastradaju u raznim tragedijama, ginu u saobraćajnim nesrećama, overavaju od droge i sve te anomalije i neprirodne stvari koje realno ne bi trebalo da se dešavaju) za jednu onako zdravu ili relativno zdravu osobu, mislim neki glumci, muzičari ili šta ja znam još uvek su aktivni i rade u tim godinama.
Tako da 80-ak godina zaista nije mnogo za nekog ko ima takvo ime, tolike pare, ko živi na tako visokoj nozi i kome je sve omoguceno i dostupno, od najbolje moguce ishrane pa do prevencije, nege, lekara, itd, tako da me je malo zateklo onako jer se ona bas dugo dosta dobro drzala i odolevala vremenu.
Mada mislim da je vec neko vreme bolovala od necega jer poslednji onaj intervju koji je dala mozda prosle,pretprosle godine nije bas izgledala dobro, mislim da nije mogla ni samostalno da hoda.

Ono bas smor, inace danas je i dan nesto sav tako usran bio i nikakav i ono maltene kao da sam naslutio neke lose vesti, onako na kraju dana kao slag na tortu, bas smor, tuga.

Neka je vecna slava kraljici Rock ‘n’ Roll-a. :heart::pray:

Tesko cu ove godine na more zbog posla ali melem za dusu je uvek tu :greece:

1 Like

9 Likes

Jel testirao neko ovaj novi Photoshop tj AI Firefly? Kakvi su utisci pocetni?

Jedan za mene, uskoro na oglasu :joy:

11 Likes

Haha strava. Nemoj da prodajes! :slight_smile:

Za nedelju dana eto ga u ponudi :grin:

2 Likes

Ripčina. :frowning:

http://www.b92.net/tehnopolis/vesti/rarbg-vise-ne-postoji-kultni-sajt-za-torente-je-prestao-sa-radom-posle-15-godina-2343052

1 Like