Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

Ma hajte molim vas :grin:

meni ipak zao konja.
sta njemu trebam ja na ledjima, nije ko da se rodio sa zeljom da mu neko sedi na grbachi.

znam znam, dont @ me

3 Likes

Moram proznati da je i meni bilo zao. Jos je bila neka matora raga na Zlatiboru, a i sam nacin ubrzavanja udaranjem konja u slabine je veoma nehuman.

Medjutim, proradi neki arhetipski osecaj koji nam je duboko usadjen u gene, nekako se srodis sa zivotinjom koja te bespogovorno slusa i reaguje na najmanji pokret, a snaga konja je nemerljivo veca u odnosu na jahaca, nisam siguran koliko uopste oseca tezinu konjanika.

1 Like

Bas tako kako @padawan kaze. Covek se srodi sa zivotinjom i konju ne bude uopste tesko da te nosi.
@n00dle isto sam i ja rekao dok sam ga jahao, da bi mi drugar, koji ima svog licnog konja u Banjaluci, rekao kako ne trebam gledati na taj nacin. On mi je upravo i rekao da konj i voli kad ga neko jase (koliko god da apsurdno zvuci). Kaze kako i konj oseti ljubav koju mu covek pruza (od onih koji mu pruzaju) i kako je vrlo bitno “spojiti” se sa konjem.
Naravno, ljudi kod kojih sam ih jahao ih ne gledaju na taj nacin, vec kao izvor zarade. Ja sam svog mazio konstantno dok smo jahali, pustio ga da ide u zbunje i da jede, dok je drugarica svog i poljubila u glavu, na sta se vlasnik konja zgrozio. 100 ljudi, 100 cudi.
Konj je toliko jak i ima toliko energije da devojku od 50-60 kg ili momka od 80ak kg uopste i ne oseti kao neki veliki teret, ali, kako kaze taj drugar, vec dve osobe na konju predstavljaju opterecenje za njega…

1 Like

Haha, naravno, ne mozemo uopste da znamo kako je konju, ali je on 1000x jaci od tebe, i 6-7 puta tezi (moze da bude tezak i do 1 tonu cistih misica).

7 posts were split to a new topic: SBB/EON

Pozdrav ekipo iz Parge. Kapiram da je vecina vas bila ovde i da se nece vratiti iz jednog razloga, a to je enormno prisustvo Srba i Balkanaca uopsteno :grin: Grad ko grad, lep ali nista wow. Plaze male ali uredne. Meni se lepo pogodio ovak septembarski termin sa temperaturom do 32c ali je zato voda topla kao da ste na bazenu. Mozda sam imao malo vise ocekivanja pa sam prelomio da to bude Parga umesto Tasosa ali sta je tu je. Inace sto se tice parkinga, gde slobodno mesto nadjes ti tu auto parkiraj. Nije frka kao na Halkidikiju sa skidanjem tablica itd. Inace svaka od ovih malo udaljenijih plaza npr. Sarakiniko i Lihnos imaju svoje parkinge koji se ne naplacuju sto je pravo osvezenje u odnosu na Lefkadu. Jos par dana kupanja pa onda povratak za Vranje, posao, juris na achievements-e i psn trofeje. Pozdrav svima :relaxed:

8 Likes

Au ljudi ne znam da li je ova vest koja mi ulepsala ili sjebala dan. Naime, ortak koji takodje igra League of Legends je popio perma ban na njegovom nalogu zbog agresivnog recnika pre jedno par meseci. Prosle nedelje me zove i pita da mu pozajmim nalog da odigra neku partiju i ja mu dam. Juce mi stize poruka od njega tj. screenshot gde vidim da je i na tom nalogu zaradio ban. Jeste da vise ne igram tu igru al opet ulagao sam dosta vremena u nju da bi mi ovaj mufljuz zaradio ban. Mrzeo sam igru al sam je i voleo… Ne znam sta bih rekao :joy::joy::joy:

2 Likes

Guess what? Now you’re free. Free from ever returning to that shit. :stuck_out_tongue:

1 Like

Taj ortak je izgleda jedan od onih toksicnih igraca zbog kojih drugi gase svoje mikrofone. Koliko bre verbalno agresivan moras biti da ti dva accounta zaredom zakljucaju.

Ne razumem.

2 Likes

To i meni nije jasno. Valjda je u pitanju osecaj da ti niko ne moze nista (osim da te banuje), pa se izivljavas verbalno gde stignes. Kompleksi…

To su internet huligani :slight_smile:

Uljepsalo: Upravo se vratio sa utakmice Srbija-Portugal posle 3h cekanja na granici u oba smjera, velikog pljuska i na kraju poraza nasih propaliteta ali eto atmosfera je bila odlicna i vidjeti igrace kao sto su Ronaldo, Felix, Bernardo Silva, Bruno Fernandes, Semedo je jedno zaista lijepo i nezaboravno iskustvo uz njihovu odlicnu igru i goleadu. Na nase necu da trosim rijeci i sve je jasno kad jedan Katai(svako postovanje) ulazi prije Luke Jovica a mi gubimo…

6 Likes

Uf, zaboravio sam na tekmu, znaci bas su izveli A tim protiv nas. Po imenima sigurno top 5, odmah iza Francuske, Brazila i Argentine.

1 Like

Nasi su katastrofalni u odbrani, a sto se tice napada, zapretili smo par puta…medjutim budimo realni oni su mnogo skuplja ekipa.
Po mom misljenju Matic je dosta usporio igru, a Mitrovic u napadu je juce bio za samar.

1 Like

I opet Jovic u 86 minutu?!

Jeste da imaju prejaku ekipu za nas, ali neki potezi su bas nelogicni…



I posle me pitaju što ne igraš gearse :sunglasses:

Celo jutro se s devojkom ubedjujemo hocemo ili necemo na plazu. Poslednji nam je dan a ja juce izgoreo kao rak. Jbg zaspao :laughing: i kao ajde hocemo. Usput se nekako smotana saplete i udari palcem o stpenik. Znao sam da nije dobar znak. Taman izasli iz Parge pali se lampica alternator na autu i volan otkazuje. Stajem, dizem haubu, sta ja znam oko auta ali vidim zupcasti kais ispao. Stavljam trokut i zovem AMSS. Kazu zovemo Grke i resavamo. Sreca mehanicar koji radi za njihov AMS odmah do automobila. Ja mu rukom pokazujem zupcasti kais a on na nemustim engleskim kaze nije to. Odosmo do servisa a sraf koji drzi alternator i jedan od spanera nestao. Kako, ne znam. Ceo alternator ide napred nazad. Popravi mi covek to za 10 minuta, Jasas, Paok ole oleeeo lee i reko devojci mani me plaze polazi kuci :grin: elem. 2500 din AMSS clanstvo ipak vredi. Mislim da Grku nije bilo milo sto morao nedeljom da radi ali to mu je sto mu je :rofl:

5 Likes

Ono kad udjes u fazon igre, nabudzis se i postanes op i dodje boss koji udara blok ba sve sto si naucio.

Spanija-Srbija ladies and gentlemen

Svaka cast spaniji na skautingu

6 Likes

Previše se oslanjamo na Bogdana, oni ga ubili u pojam, kad primi loptu odmah udvajanje (mada i pored toga im ubacio 26 poena) ostali nisu to iskoristili, meni je Bjelica najveće razočarenje ove utakmice.

1 Like