Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 5 (Part 1)

image

Vreme je za Vol. 5.

Idemo dalje kao i prethodna tema…

2 Likes

Prvi :joy:.

Edit: ajde da dopunim.
Bio da kupim dzojstik negde kod Usca blizu. I pre mene udje jedan klinac sa kevom da kupi Swich, ono 400 evra.

Posle njega covek jedan pita da ocisti laser za xbox360 ovaj kao 1800 dinara. oO
A update ? To ti je jos 1500 dinara. Ali evo dacemo ti popust , pa ukupno 3000.
Ja iskreno mislim da je to pljacka.

Da sam izasao ranije, stigao bih tog coveka rekao registruj se na forum. Ima ovde ljudi da ti ugrade RGH i da ne razmisljas vise…

Izgleda da je jeftin bio samo dzojstik koji sam uzeo. :joy:

1 Like

Jos nije ni 2018 a predator odmah otvara nove vol. teme :japanese_goblin:

Ja nikad nisam bio prvi :confused:

Nema veze…otvorio sam nove teme posto su ove natrpane postovim, preko 100K…lakse je za rad foruma, a i za one sa slabijim kompovima ili mobitelima…

Kad odrasteš shvatićeš da je u najbitnijim stvarima u životu bitno da si posljednji. :wink:

5 Likes

Slazem se s tobom, ali sve ovisi sta je kome najbitnije… :slight_smile:

Opa, dobio sam danas invite za The Crew 2 alpha testiranje. Igrao sam prvi po prilicno i ako su imali brdo problema. Jako me zanima kako ce liciti ovaj, na zalost NDA nalaze da ne mogu nista da vam reportiram.

image

Drustvo jel ima neko Alienation/Dead nation da mi pozajmi sada za vikend. Da igram malo coop. :slight_smile:

Nisam od petka palio forum i jutros ulazim. Kliknem na neprocitane kad sve zakljucane!
Auuu reko ovde se desilo neko opsano sra…e 100% kada je sve zakljucano.
Pa motam kome da posaljem PP da mi “objasni” o cemu se radi. :slight_smile:
Prosli put kada se nisam kacio 1-2 dana nestade pleya… sada ovo. Reko sledeci put ce nestati ceo forum…
Kad ono sve ok :smiley: Aj to je dobro.

5 Likes

Jutarnji trening. Gledam vratilo za zgibove i molim se da ne zajebem nesto. Na srecu sve ok, prvi put radio zgibove posle vise od godinu od povrede. :slight_smile:

Svaka ti cast kad mozes da vezbas ujutru.

Druga smena ove nedelje, ili ujutru ili nikad. Pre bih uzeo bolovanje ili slobodan dan nego da propustim trening. :joy:

2 Likes

This made may day!!! :joy::joy::joy:

1 Like

@MikiMan
Ja ne pricam do 10 ujutru :laughing::laughing:
Jednom sam otisao na bazen ujutru kao ajde zdravo je, kad se nisam udavio. Od tada samo posle podne.

4 Likes

Drugari, ako neko ima telenor broj i nema aktiviran capture i my contacts, ako hoce da mi sibne broj na pp da pustim poruke i da aktivira to, bio bih vam veoma zahvalan :joy:
Mucim se sa stizanjem targeta ovog meseca, pa da me malo pogurate… Jos bolje ako nemate mt aplikaciju, imate vops :smiley:

Upravo sam skontao da je prošlog meseca bilo 10 godina od kako sam na forumu…
Leti vreme suncetipoljubimžarko!

5 Likes

Sreo @Danijel juce :smiley: Nadam se da ce biti vise vremena da se vidimo i na nekom pivu :smiley:

3 Likes

Mali je grad strasno :slight_smile: stalno se srecemo.

Komsija koji je pored moje zgrade napravio palatu, napravio je tik uz zgradu 3 metra vazdusne linije max pusionu ili kotlarnicu.
Svakako prijava ne gine, ide mi pravo u kupatilo.