Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Super makina. Neka mesi kolača i testa :raised_hands:

2 Likes

mesi mesi neće da ti škodi :sweat_smile:

41949_16vedu

1 Like

Giovanni’s pizza je neverovatno dobra. Prava napuljska pizza.

Nema je na listic ali zero zero je skriveni dragulj na nbgd, goce delceva.
Takodje prava napolitanska pica, ko je blizu obavezno mora da ode!

4 Likes

Mladji bratic danas osvojio prvenstvo Vojvodine u K1 do 71kg

Imao je dve borbe, jednu je pobedio odlukom sudija, drugu nokautom u trecoj rundi. Za finale protivnik odustao i nije hteo da radi.
Drago mi jeste, ali glavni cilj mi je da ga sklonim sa ulice jer je u losem drustvu, gde se radi svasta i ne zelim da ima bilo kakve veze sa tim. Samo da se ne povredi i da gura dokle god ima zelje.

Snimak nokauta :slight_smile:

12 Likes

Da li je moguce da nemamo temu posvecenu svetskom prvenstvu, a otvaraju se neke glupe teme boze sacuvaj? Elem, ajmo momciiiii…jel vas drma pozitivna trena od jutros :smile:Da li mozemo dobiti Kamerun sutra? Ja mislim da mozemo bez problema. Ukoliko momci u mec udju maksimalno koncentrisano i hrabro verujem da pobeda nece izostati. U prilogu dole utakmice i rezultati Kameruna u poslednjih nekoliko meseci.

1 Like

Hvala

https://www.b92.net/automobili/vesti.php?yyyy=2022&mm=11&nav_id=2249482
Nek je srećan

Bio sam bas tamo i jeo pice po celoj Italiji.
Nekako su za nas ukus slabe i siromasne.
Barem meni i drugarima sa kojima sam bio tamo.
Oni jedu kao vrapci su. Gde si video Italijana preko 75kg i 180cm :crazy_face:

1 Like

Ovdašnje porcije su…. obilate…. Sada, gde god da odem u restoran, porcija mi izgleda k’o užina, a ne kao pun obrok.

2 Likes

Mislis u Srbiji?

1 Like

Mislio sam na US. Porcije u restoranima su nehumane. Nije čudo što su toliko gojazni.

2 Likes

Samo u USA imas supersize kolu u meku, koja je 1.8 litara. Sve dalje govoriti za obim obroka je suvisno :joy:

4 Likes

Kod nas se to zove family pack. :slight_smile:

Ne znam da li sam popio 1.8 litara kole u posljednjih deset godina ukupno.

4 Likes

Ja volim njihov stil, odnosno testo i naci nna koji se pravi.
U bg retko ko pravi pravu pizzu, giovanni je jedna od njih.

I kao sto sam pomenuo, Zero Zero

2 Likes

Bele su i ovde, pisali smo o tome bas. Ali nema vise u BG i velikim gradovima. Tu su porcije za p…e mislim na karakternu osobinu :crazy_face:
Prava klopa i porcije su van BG.

Moracu da probam. Cekaj zero je onaj prekoputa Cirinog drvceta na kraju ulice gladnih?

Par puta sam prosao i neckali se da li jesti ali je uvek bila guzva.

Inace u zadnje vreme sve vise preferiram te neke basic pizze. Ili jednostavne.

Da preko puta cirinog drvceta, probaj ne da se neces pokajati nego ces se uvek tu vracati :smiley:

1 Like

Bio sam malopre. Pizza je perverzija. Jeli smo klasiku - Buffalina. Odlicna. Preukusna. Inace me podseca na piceriju Di Napoli u Zorana Djindjica. Slican stil a tamo su meni pizze vrhunske.

Office shoes dao pravi black friday popust. Jedini nesto konkretno. Uzeli devojka i ja timberland cipele (moje one full waterproof) obe za 16 000. Ponuda im je vrhunska. Inace je bila ogromna guzva (merkator Nbg a juce Ada Mall) jer su se bas otvorili.

2 Likes

E bas mi drago… Kazemti, Zero Zero je bas skriveni dragulj. Ja volim prsutu i margaritu(bufalinu) najvise. Mada koju god uzmes, bolesno je dobra.

Aj na bf cekam te

edit: ipak te ne cekam, dosadan je bf v jbg :grinning:

1 Like