Šta vam je danas ulepšalo ili sjebalo dan? - Vol. 6

Tetris

1 Like

Ja tih problema nemam :grin:

2 Likes

Sta uradi crni Mladjo :frowning:

spremao rucak :rofl:

najbolje hladjenje na laminatu :joy:

1 Like

19 posts were split to a new topic: Cyber bullying

What’s up niggaz , guess who’s back :stuck_out_tongue:

A ja ko za inat ugasio nalog na instagramu pre mozda 10-ak dana, ee zivote Srbine : D

Inace sad Diksi kad pocne malo da cita po netu sta se pise o njoj i kad malo krene da me trazi (bice kao dodji ljubavi necu ti nista onim njenim mekim andjeoskic glasicem, e jel znas sta mi je najvise nedostajala dok su me drzali tamo (a ja ono gorim kao napalm od znatizelje da cujem i kazem da cujem sta, a ona pa nista mi nije nedostajalo kao taj tvoj humor i zajebancija na moj racun :D) , ono ja se vec osvrcem okolo, bice

a ja ono :

3 Likes

samodejo1 :joy::joy: troll twitter nalog

2 Likes

Upravo raspakovao OLEda :upside_down_face:


13 Likes

Koji je ovo po redu? :slightly_smiling_face:

OLEd prvi a obicnih je bilo 4 ili 5 nmg da se setim :sweat_smile:

2 Likes

Haha istina , ja sam doduse pomislio da je neko na tviteru okacio sliku njenog posta sa instagrama (jer koliko znam nje nema na tviteru) ali da to je satirican profil iza koga se krije tviteras samodejo. :wink:

Inace mozda su pustili Diksi da sutra razbija proteste jer vide da je vrag odneo salu, a ona je ipak stara iskusna batinasica (makljala se jos sa protivnickim aktivistima jos dok je lepila plakate po ulici), ono mi cemo morati da zovemo Boskica iz Cacka kao pojacanje kako bi imali neke sanse protiv nje. :smiley:

Sta mislite ko bi pobedio u eventualnom MMA okrsaju Dijana Hrkalovic vs Amanda Nunes ? :slight_smile:

Ja mislim ipak Amanda (mozda sudijskom odlukom) but Diksi would gave her a good fight sto bi rekli Dzo Rogan i DC Kormier. :wink:

1 Like

Kada je rekla “i eto me sa vama”, nadam se da ne misli na citanje postova sa XBR. :grimacing: @Fabrizio_Tagliano

Naravno, kada to kazem mislim pre svega na temu “sta ste poslednje igrali” jer se sigurno uzelela gaminga. :slight_smile:

1 Like

Haha nije to ona pisala, to je satiricni profil tviterasa samodejo, inace nek dodje i ovde na XBR slobodno, pobrinucemo se da se ovde prijatno oseca. :wink:

Nego izvali ti ovaj pogled, Diksi ima ovde facu bas onako kao sa merenja i suceljavanja pred borbu gde je palo i malo provokacija i trash talk-a uoci borbe (a pritom je i bila nervozna zbog naglog skidanja kilograma kako bi prosla vagu):smiley:

Ja mislim da kada bi se meni ovako unela u lice sa ovim izbezumljenim pretecim pogledom i pocela da mi preti ja mislim da bi ja zgrabio i poljubio u usta, ono zalepio bi joj “zvaku” sto bi bio potpuni sok za nju, ono sok terapija i to bi je ili smirilo ili potpuno izbacilo iz takta.:slight_smile:

1 Like

Dobro, vec je ocigledno da se malo lozis na nju :blush:

Meni moze Nevena, ili ako ima neka iz vojvodjanskog bataljona SNG jungen-a.

Hahahahhaha tooo brateeeeee :metal::metal::metal:
O ovakvim temama treba da se prica na forumu, podrzavam!

2 Likes

Ovo me tako smorilo.

Isikiii ( Bicikli)

Imali smo kao klinci neke nase fore, neka devojcica kod njega iz kraja jednom je rekla " Meni Susica ukrala Isikiii" sto znaci " Meni Suncica ukrala bicikli"
I od tad pa i kad smo porasli i sazreli kad god se vidimo tako se pozdravimo, isiiiki, uvek mi je izmamilo osmeh na lice.
Kao mali ostavili su ga roditelji, ostao je babi i dedi da se staraju o njemu, kad mu je baba umrla, deda se spandja sa nekom klinkom i istera iz kuce, al on ni tad nije posustao sa borbom. Poceo je da trenira, radi, nasao devojku i reklo bi se krenuo pravim putem. Nemoguce je recima opisati koliko smo noci do jutra proveli kao klinci u igraonici, bio je bas strastven gejmer. Krajem aprila ove godine je digao ruku na sebe. Ja ga se bukvalno svaki dan setim, uvek mi je u mislima. Znam da je ovo uzeo neko njegov broj da koristi, al opet, smorilo me jako kad sam video.

9 Likes

Gledam u subotu Wizzair sajt

I vidim ove nedelje da ima prvi let za Barsu iz Beograda… I da će 2 puta nedeljno leteti… Cene su baš povoljne, tipa 5-6 hiljada dinara…

Na leto idem za Barsu, pa makar sam… Konačno da mi se ispuni želja da vidim Barselonu…

@jahalang0112 profo daj predlog gde da iznajmim smeštaj, u kom delu :grin:

3 Likes
1 Like