Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Znači kad sam juče vidio senzor za Wii, a priključni kabal ko licna za osigurač, morao sam ga odmotavati k’o da bombu deaktiviram… :smiley:

Da skrenem pricu sa Nintenda, ne sjecam se da li sam pisao da sam uzeo Microsoft Surface. Iako masina nije jaka po specifikacijama, sve leti na tabletu, izuzetno je lak za koristenje (treba dva dana da se naviknes ako je prvi win tablet). Za citanje odlicen, multitasking je fenomenalan, kao i koristenje dve aplikacije istovremeno. Nisam radio jb, vidicu da li ima potrebe za time, nema puno stvari koje bi instalirao na njega.
U svakom slucaju preporuka ako vam treba nesto po stanu za zezanje ili ako vam gospodja cesto otima laptop iz ruku.

Koji model, dobra cena ? :slight_smile:
Koliko sam upoznat poslednji model i predposlednji su izuzetno jaki hardwareski, ne znam koji si izbunario :slight_smile:

Izbunario prvi Surface, zato i hvalim, sada su bas jeftini, a bas fino rade. Zadnje dve generacije nisu isplative, posto po cjenama koje traze za njih ima boljih izbora

S_ebalo: A tako sam se veselio danasnjoj utrci za VN Brazila, ovo nije normalno… :umbrella: , ko zna kada ce se nastaviti utrka…

Uljepšalo:

3 Likes

Imam Sarface vec nekoliko godina. Super uredjaj, samo velika steta sto nije podrzaan sa nekom Win10 RT verzijom.

Kvalitet je predobar. Ne pamtim kad sam ga zadnji put ja uzeo, jer sam ga odavno prepustio deci i sama cinjenica da je preziveo dva zivahna decaka i njihovo medjusobno otimanje i bacanje dovoljno govori o tome…

Sinoc upalio na yt album Pink Floyda, i neogaf. Po pola ekrana svaki tab, sve bez zastajanja i stucanja. Ma sjajan uredjaj, bas sam odusevljen. Kontam da kupim Surface Pro 3 za kraj godine

10 Likes

Neka te dugo služi, čestitam! :beers:

1 Like

Hvala! :smiley: Al tako je bilo i za PS4, pa se to dugo u stvari svelo na 3 nepune godine. :unamused:

Ne svidja mi se dizajn, btw. Izgleda kao velika matirana palacinka. I moram da se rastanem od svog lepog belog PS4 dzojpeda. Mislim, ne moram, ali cu logicno izabrati novi dzojped uz PS4 Pro koji ima svetlo i na touchpadu. Ovi u Sony-ju bas vole svetla…

Tako je i meni bilo u pocetku, prvi utisak, ali kada ga sada gledam sve vise - lepsi i lepsi :smile: , LjUtKiCa…

Future…Sto jeste jeste najlepsi(osobno) kontroler na trzistu DS 4…ima taj neki future…

Gde god pogledas po obodu slike, neka tehnologija viri… :smiley:

1 Like

Ja uzeo ps4 od @Stevvva. Mogu se kladiti da sam sada srecniji od svih “proaša” :blush:

3 Likes

Cestitke! Nadam se da ce i moj PS4 pronaci uskoro dom. Mislim da jesi “srecniji” jer je skok sa no-PS4 na PS4 svakako mnogo opipljiviji nego sa PS4 na Pro. A ista je doplata.

1 Like

Mislim da si i bez Ps4 prešao više naslova nego ja :smiley:

Čestitam bruda :beers:

Taman se obradovao, stigao mi ME2 zapakovan, kontam ludnica. Kad ono… Na prokletom njemačkom. Dovraga…

Ulepsalo i te kako…to sto ce sutra da mi stigne konzola Xbox One…a tek klinac koliko ce da se odusevi!!! Ludilooooo!!!

2 Likes

Secate se da sam pisao da cu ako sve bude ok postati ćaća.

E pa sve je ok, i postaću taja, i to blizancima :slight_smile: :slight_smile:

A jos sutra stiže PS4. tako da nema srecnijeg na kvadrat :smiley:

@n00dle a mislio si da cu se izvuci :smiley: :smiley: :smiley:

11 Likes

Čestitam, na kvadrat! :beers: :smiley: :slight_smile: