Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Ma bubnes ga palicom na prvu, cim otvori, ni ne predstavljas se… Govno ne zasluzuje da mu se predstavis… Onda mu cekicem stucas prstice, da vise nikome ne moze da bilo sta uradi… Kao da se meni desilo, iznerviram se u sekundi… -.-’
Pre pola godine sam od momka narucio 3 dzojstika, 5 dana smo se dopisivali, imao je i koji pozitivan komentar… Ja naivan i lakoveran, nisam ni skontao da mulja… Posalje paket, ja ga platim… Odnesem kuci i krenem otvarati… Unutra nije citava cigla, nego pola fasadne cigle… Euroexpres mi izasao u susret i vratio pare… Njega zovu i pitaju ga sto si momku poslao ciglu, kaze nisam ja slao ciglu ja sam poslao dzojstike… Ljudi su stoka…
Da ne pisem o tome kako mi covek iz Nemacke nije poslao xbox koji sam platio… Tu me i drug ispalio jer mesec dana nije mogao otici da ga podigne, pa se ovaj i prestao javljati… Cuvaj se i nadam se da ces resiti stvar

1 Like

Ja poslao postom dvd citac za 2500. Vidim ne stizu mi pare nekoliko dana, odem do poste. Cvrc, neko uzeo moje 2500. Potpis nekog Nikole, br line karte - lino poznat. Hteo sam da se tuzim sa postom, ne zbog para vec iz principa. Ali nisam imao zivaca

Mogu reci ulepsalo vecer:

Upravo pao jos jedan preorder:

Inace tema koja ide uz preorder mi je pre dobra, uz zvuk cvrcka lagana “muzikica” u pozadini :slight_smile: . Ikone kao lagano izlizane, i kako ih menjate pojavi se krug oko njih, nesto kao meta(i menja se zvuk, dok menjate ikone jedan zvuk i dok ulazite u opcije drugi zvuk…), preko teme se vidi onako sneg signala(kao sto je bio stari signal od TV-a) , evo i SS teme, ma da to uzivo izgleda puno lepse , jer se sve…ne vidi preko SS :

2 Likes

Koliko si dao para za pre ordere u poslednjih mesec dana? Nekako mi deluje kao da svaka 2 dana pre orderujes nesto :laughing:

A ovako u zadnjih mesec i pol dva, kada izracunam, suma - sumarum :slight_smile: . Znaci 360$ za preorder-e + 50$ za PS plus pretplatu + 60$ imam u wallet-u, znaci ostavio sam im 470$ za nekih mesec i pol dana do max. dva , u PSN Store-u. Ovako kada se izracuna ispadne lepa cifrica.

Tako isto kad sam telefon kupovao lik ima 360 transakcija sve ekstra što se pik oglasa tiče i naručim telefon.Stiže meni drugi dan telefon ja probam prije kupovine ono pola ekrana ne radi i ja vratim.Lik me nazvao i kaže uplati mi 20km ili ću ti ostaviti loš dojam na piku a on meni pokušao da podvali pokvaren telefon??Posle toga samo lično za transakcije preko 100e

Ulepšalo mi je dan to što sam našao ovog lika na YT sa standup komedijom.

Slušam i rasturam se od smeha.

Da ali share, znaci “nisi” ti uzeo - nije tvoja igra…:slight_smile:

Da znam jeftinije je, itd…

EDIT:
Trebao bi se mozda i ja od sledece godine baciti na share(to sam rekao jos pocetkom 2015 :slight_smile: ), kada pogledam u nekih mesec i po sam samo za igre dao skoro 500 evra, sto sam mogao uzeti PS4K i par igara u share sistemu. A da ne racunam od kada imam PS4 i XO koliko sam para bacio, kada bacim sve na papir, zlo mi dodje, sram me je reci cifru, da sam barem prodavao te igre. Sto je naj gore na pocetku, nekih 3 meseca, sam i ja uzimao igre preko share-a, ali onda kada su izbacili fantome, mi se vise nekako i nije isplatilo, da dam 40e za nosioca, radje dodam jos 20e i igra je moja, radim sa njom sta hocu i kako hocu.

Posedovanje je imalo donekle smisla u vreme fizickih kopija, lepe su bile kutije i knjizice. Sad je sve nekako virtuelno, ni ta igra nije tvoja nego je samo EULA izmedju tebe i Sonyja, prolazno iskustvo koje verovatno neces ponoviti zbog sumanutog tempa kojim izlaze nove igre i backloga. Mnogo je to para na te preordere, deluxe izdanja i posedovanje…

1 Like

I slazem se sa tobom. Kada sam ja len, bas bacam pare za djabe, i to sve kupujem na svom glavnom racunu, znaci ne mogu niti prodati…Valda cu se opametiti - odrzati rec(od sledece godine poceti igrati kao i vecina - preko share-a), veliki plus mogu posuditi igru kada je kupim, mogu prodati…

Ma imam i fizickih igara za PS4, bas gledam kupio sam ih i stoje mi , a mogu ih prodati ali ja ne, radje da stoje. To je bas bacanje para posto je platis 50evra i nakon godinu dana vredi 15 evra, tacnije u prevodu ne vredi nista, i nikada vise je ne pokrenem(s). Ma meni je nekako vise samo da kupim, a posle…

Ja ne bih prodavao. Eto mogao sam prodati x360 za smesne pare tioa 150e, a imam konzolu, 2 dzoja u ekstra stanju, kinekt i gomilu igara. Dao sam ogromne pare na to, sad nekom da prodam za 150e, no thank you. Bolje nek mi skuplja prasinu

sta se desava sa razmenom igara, jbt? vec nekoliko dana forum nedostupan.

Pravo vreme da otvorimo ovde :smiley:

Ja sam jos jako davno to pominjao dok je bio aktuelan 360. Da se napravi neki vid video kluba…
Ako se neko seca. Naravno da me vecina naduvala :slight_smile:
Po meni nije losa prica. Napravi se tako sto svako kupi po koju igru i sve se drzi kod nekog…
Moze lepo da se smisli.

Ako si za, dobices Mod i bices zaduzen za tu sekciju. Vec imas viziju u glavi, sprovedi u delo :smiley:

sad kad pocnu da nam se gase nalozi na konzolama,buahahahaaaa :slight_smile:

Ali ja cak nemam konzolu :slight_smile: Ali zasto da ne u nekoj buducnosti. Ali bih trenuto bio nepouzdan Mod iskreno kazem.
Nevezano sto nemam konzolu rado cu i ja priloziti neka sredstva za pocetak i pomoci oko onoga sto mogu.
Mislim da bi moglo lepo da zazivi.

sala naravno,oni su odlicni momci :grinning:

1 Like

Ulepšalo: Rođendan :blush:

1 Like