Šta vam je danas ulepšalo ili s*ebalo dan? - Vol. 4

Aha, kapiram sada. To je kao sto je bio onaj chat na starom forumu samo za gold i admin. Ok, nista.

ulepšalo-kupio 3 kom sony aktivnih naočara za 3d…klinci oduševljeni…

Proradila razmena igara :grinning:

Ulepsalo: Sto sam clan ovog foruma, i sto iako vas ne znam i iako nisam tako omiljen ovde zbog svojih dosadnih pitanja i nestrucnosti, sve vas gledam kao neke dobre prijatelje… kao ljude koji mi pomognu u problemima sa konzolama… Nekako sam se navuko, svaki dan ulazim i gledam sta ima novo… citam nesto i sto me ne zanima :slight_smile: I smorim se kada nemam niti jednu unreaded temu :slight_smile:
Eto, samo sam hteo reci da, bez obzira sto vas ne znam licno, a ni kako izgledate, jako ste mi dragi :slight_smile:

6 Likes

Bolje tako, da ne pokvaris magiju :wink:

Drago nam je sto se osecas ko kod kuce :slight_smile:

To da nisi omiljen nije tacno, samo moras da naucis da gde koje stvari idu, malo prosvrljaj po forumu pre nego postavis pitanje. Ako bas ne nadjes odgovor, napravi novu temu, nemoj da spamujes teme koje nisu odredjene za to. I kad postavis temu, sacekaj da ti neko odgovori. Jer kad napravis temu sa pitanjem i onda postavis to isto pitanje u jos tri teme, ides malo na zivce administraciji :smiley: Ali naucices vremenom. :slight_smile:

Ako te zanima kako izgleda vecina clanova

Vaše slike :slight_smile:

2 Likes

Meni je samo bitno da su poruke sacuvane.

Potrudicu se da se uhodam :slight_smile:
Bas sam sinoc shvatio da ipak trebam traziti da li se vec o tome pisalo pre nego pitam :slight_smile: Postoji DA:I tema u kojoj si sve opisao, a ja ipak postavljam pitanje na drugoj temi :slight_smile:

Nadam se da cu se snalaziti vise :slight_smile:
P.s. od 4 do pola 6 sam citao DA:I temu :slight_smile:

1 Like

Konačno mi je stigla igra God Eater 2 sa prokletog Zavvija. Poslali su pre dve nedelje igru, trebala je da stigne prvog, a stigla je tek danas… Oh well, dobio sam poster, kod za prvi deo, koji mi daje verzije za Vitu i PS4, kao i neke kostime. I dalje mi je neverovatno koliko su male ove kutije za Vitu u odnosu na druge konzole.

Sa Zavvi-a se najduze ceka, posto imaju skladiste na otoku…Meni inace sa Base-a stigne najbrze za 3-5 dana.

Znam, još su mi ovaj paket poslali iz Švice. Nego ova moja banka nešto zabrljala i onaj prokleti Verified By Visa mi blokirao bilo kakav vid kupovine preko Base.com i još par sajtova dok ne dobijem novu, oko 1.10. Onda sam morao preko prokletog Zavvi. Kad su filmovi i serije u pitanju su još i ok. Ali za igre… Svejedno, bitno da mi stiglo, idemo dalje.

Iako ne znas kako izgledamo ??! No homo PLEASE !! :grinning:

Nego ljudi, nema zena na forumu… Ne kazem da nekom ovde treba devojka ili sta god…postoje drugi sajtovi za to.
Al je malo iritantno i razocaravajuce da u Srbiji zena gamer… recimo NE POSTOJI.

Mala molba za sve one koji imaju Facebook nalog.
Elem, učestvujem u nekoj, ajde da kažem, nagradnoj igri, a sve vezano za moj hobi - pecanje.

Postavio sam neki dan na jednom sajtu kraći text i par slika o svom omiljenom terenu za pecanje.

Kako mi možete pomoći?

Klikom na link:

Gore desno će vam se pojaviti LIKE/SVIĐA MI SE “dugme” i samo treba da kliknete.
Sistem sabira lajkove, i onaj sa najvećim brojem - pobeđuje!

Imalo je , ali smo oterali…
@ninja uradjeno :smiley:

1 Like

Stefi, verovatno ste kidisali kao gladni vukovi :slight_smile:

Ninja tebre, da imam face aktivan to bi ti odradio.
I kada pobedis… sta? Dobijes pozlacenu masinicu? Sa touch pad-om :slight_smile:

Imalo je, ali više ne postuju u toj meri kao nekad. A i u ovom našem okruženju nije ni čudo da ih ima jako malo. Ali ih ima. Tamo negde, u divljini. Ko retka zver su, možda ih vidiš jednom u životu, možda nikad :smiley:

Kad se setim jedne crvenokose sa kojom sam pričao dok je igrala Diablo na 360… :heart_eyes: Još kad je rekla da je igrala i da joj se sviđaju Halo, God Of War i Dark Souls…

@ninja Done :wink:

Postoji mogućnost da se osvoji odličan štap za pecanje, i sasvim solidna mašinica.

Opa Daemone, stari smekeru… ti kao ‘‘da je uputis u gameplay’’ :wink:

Ne, ozbiljno… sedeljka, skupimo se, cirka, gaming, klopa… sve super.
Al ako nema bar jedno zensko… neizbezna misao ‘‘homo party’’ :slight_smile:
Nisu neki gameri, losi su vozaci, i … nabrajao bih do sutra… al nekako uvek ‘‘zacine’’ svaki event :slight_smile:

Ninja, ovde sigurno imas podrsku celog foruma. Preporucujem svima koji imaju face da proslede prijateljima, da pobedi nas Ninja.
Iako ne vidim smisao pecanja (osim da ne umres od gladi :slight_smile: , al coveku znaci.
Podrzimo ga svi, on ce se oduziti kotlicem riblje corbe.

Meni je username ostao od supruge, koja igra nba 2k serijal bolje nego ja i mnogi drugi na ovom forumu, barem sam u to ubeđen. Forzu je terala jedno vreme, pucačine ne voli. Trenutno se bavi majčinstvom pa joj je gaming malo zapostavljen, ali i dalje prati te vesti, priča sa mnom o igrama. Ipak, tužna je istina da malo devojaka kod nas prati gaming ili se istim bavi.

1 Like