Šta trenutno slušate? - Vol. 3

Auu, nikad nisam nešto voleo rap ili hip hop, ali ova domaća “muzika” je nešto posebno. Jel ovo ljudi slušaju ozbiljno?

2 Likes

Rap je umjetnost ko zna da ga izvodi kao sto su bile legende poput Paca, Biggiea, NWA sada Eminema itd itd a ne ovo danas razni lil pumpovi, lil vertovi… Povraca mi se.

Ja i ne baš, ja sam se prvi put cepao kad sam čuo pesmu ali sad ne mogu da je izbacim iz glave, takođe ima mnogo gorih stvari koje danas deca slušaju

Lil pump je za debile, bandwagonere i za one retardirane hypebeastove, ali mi se ne sviđa to što ljudi odmah osuđuju i pljuju lil uzi verta i to samo zbog toga što je deo novog talasa, ima takvu kosu i najveći razlog zašto ga pljuju jeste jer ima “Lil” u imenu.

Nemam protiv takvih frizura nista a takodje i imena bitno je da je rep dobar. Njegov rep mi se ne svidja i nije na nivou repa kakav je rep nekad bio i kakav treba da bude ali eto danas je takvih sve vise i vise, ali o ukusima ne vrijedi raspravljati.

Nikada nisam voleo REP ali je nekada bio podnosljiv i imao koliko toliko stila, ritma, smisla.
Ovo sada je skupina potpuno netalentovanih debila koji nisu isli u skolu, ne znaju da pevaju, ne znaju da sviraju, ne znaju ni da krece, ni da popravljaju kola, ne znaju ama bas nista pod milim bogom.
Pa zato njacu kao magarci ili macke u teranju…
Ovo je Betovenova sinfonija u poredjenju sa ovim telcima.

Cukam komp na poslu, sluske na max

Epski osecaj

giphy-facebook_s

IZASAO CULTURE 2!!! NAWFSIDE!

Kidalica :rocket: :airplane: :dizzy: - Queen, obozavam je, 18 godina napunila, mala kida od svoje 13-te(odlicna muzika - old school techno)…



EDIT:

Laganini jedna Brija :helicopter: :mask: :sunglasses:

Malo je reci da je jaka stvar …bas brijacina - odvaljuje - KIDA (fija - brija)… :metal::metal:

1 Like
2 Likes

Empty Walls

Serj Tankian, legenda nad svim legendama… :slight_smile:

1 Like

Rest in peace Fredo

I’m so groovy, I got power

Dugo nisam čuo bolju traku…