Šta trenutno igrate? 2023. (Part 2)

Ja je jos nisam presao… Miki ima da me pretekne, kao u prici o kornjacu i zecu, sa 20 godina zakasnjenja.

Poceo Talos Principle 2 - turorijal je malo naporan i monoton, u sustini me jako smaraju suvoparne logicke igre, jedva i u akcionim igrama predjem logicke delove. Ali ova igra sa robotima me intrigira. Ne mogu da se otmem utisku da bi ovo bila savrsena igra za VR, a ja pored 2 hedseta ovo igram na glupom ravnom ekranu. Zali boze…

Igram Shadow of Colossus. Stvarno je igra posebna. Jeste malo dosadnjikava ali ideja i nacin kako su dizajnirali kolose i borbu je bas originalna. 7 su pala…

2 Likes

Tu igru ne bih mogao opet da igram, suviše mi tužna.

Inače uzeh Sunbreak na popustu, da dovršim i tu priču. Nadam se da će ekspanzija jednako obogatiti osnovnu igru ko što je bi slučaj sa icebornom za World.

Evropski milje mi se odmah više sviđa od japanskog. Samo sad opet treba pohvatati cake, sve sam zaboravio. Nastaviću s lanceom, crnom ovcom monster hunter arsenala. Nije mnogo flashy, al volim što možeš da se zalepiš aždaji za guzicu i bockaš nemilice.

Sveukupno World mi je i dalje bolja igra, al Rise pored svih nedostataka ima taj fantastičan Monster Hunter gameplay. Šteta što je serijal tako težak da se nauči, ne znate šta propuštate.

4 Likes

Sunbreak je dosta kvalitetniji od base Rise.
Doduse tako ti je sa svakim MH.

Ti si u World uleteo kad su vec svi update izasli, i kad je Iceborne bio tu.
I meni je World bolji od Rise, ali imaj u vidu da je World konzolna igra, a Rise je zamisljen i napravljen kao Handheld MH.

Kao sto si rekao, ne znaju ljudi sta propustaju, igre su genijalne… Al jbg. Mozda kad izadje MH 6 :slight_smile:

2 Likes

Pa zavisi sa čime ga porediš. U poredjenju sa današnjim mainstream akcionim igrama, onda svakako. Ali ako porediš sa old school MMO igrama ili sa Souls serijalom onda i nije nešto što ne može da se savlada. Mene malo opere što nemam neku ekipu za igranje MH. Mnogo bolji doživljaj bi bio. :grin:

1 Like

Iskreno mislim da je glavni problem u tome što većina oružja nije zabavna da se koristi kad tek kreneš.

Ljudi imaju entuzijazam, proguraju nekako kroz gomilu tutorijala, ništa im još nije jasno al ajde naučiće u hodu, daj samo da krene neka akcija – a kad najzad izađu aždaji na megdan, tamo šta god pokušaš bude čudno, nezgrapno, sporo. Deluje ko da imaš samo tri poteza, a nijedan ne deluje zanimljivo.

Teško je progurati kroz taj deo, dok otkriješ skriveni ritam i dubinu svakog oružja. Većina tu odustane.

1 Like

Takav sam ja momenat imao onomad na PSP ne znam da li sam prvi ili drugi freedom naslov igrao. Ono igram, ništa mi nije jasno, ali trudim se. :rofl: Sećam se tačno momenta iz srednje škole sedim u zadnjoj klupi,neke vežbe iz mašina i operacija, krljam se tamo pola sata i na kraju umrem na neki glup način, došlo mi da ga otkinem o tablu. :rofl:

Edit: Dvojka je u pitanju. :smiley:

3 Likes

Ja se nadam da ce sledeci MH da ima crossplay. Da mozemo na svim platformama da igramo zajedno.

MH je najzanimljiviji u Co-Op, ja sam igrao sa strancima ali nazalost nikada sa nasim ljudima nisam…

1 Like

Ah tigrex. :heart: Džigericu mi jeo, al nisam posustao dok nisam punu opremu od njegove kože napravio.

Trenutno zaraza, koliko ce drzati ne znam al stvarno u vecini partija uzivam.

2 Likes

Ekstra je igra, sa bildom i bez bilda, jos ako imas ekipu, extra. Koliko vidim po mom sinu, ovo je jedina igra koju klinci igraju, stori drivem igre izgleda ne interesuju mladje narastaje :grinning:

Meni je to otužno :slight_smile:

4 Likes

Zato sto imaju paznju zlatne ribice :grin:
Meni bas nije jasno kako je ova igra tako uspesna. Te boje, crtezi… uzas.

3 Likes

Samo bez builda dolazi u obzir. Ja nisam hteo nikad da probam,medjutim kad se igra druga je prica. Recimo iz treceg lica je i PUBG ali mi uopste ne lezi.

Probao ja malo, dobra je. Sve je sareno, pristupacno i zategnuto. Gomila kul skinova, od kojih dosta mozes za dz da dobijes. Uzbudljivo kad vas ostane samo nekolicina na mapi.

Bilo mi odmah jasno sto je igra uspesna.

Otuzno ili ne, ali je tako.

Igra moj klinac, ne mogu da gledam ocima.
Meni su odvratbe te igrice i crtaci gde su svi debilno prikazani.

Presao Doom eternal ponovo, i dalje mi je doom 2016 mnogo draza igrica, ali svakako i eternal ima svoje cari.

Odigrao Alan Wake 2, izuzetna igra, medjutim iskreno djelovi sa wakeom su me smarali, saga mi je mnogo drazi karakter, mada na kraju su mi oboje dosadilo tako da sam vecinom skipao cutscene, kraj me je samo malo zbunio, ali valjda ostavljaju za 3 dio mjesta, btw jedinicu nijesam presao, to jest poceo i batalio jer mi je smor bila, drugi dio definitivno bolji.

Poceo Atomic Heart, boze kako ocajna igra, igrao nekih 5-6h i batalio, toliko je dosadna, neispeglana, smor zestok, bez ikakve duse i poente igra.

2 Likes

Završio God of War Ragnarok posle 48h igranja i uzeo platinu :slight_smile:

Jedna od retkih igara za koju ništa nisam znao pre igranja i koja me ni u jednom aspektu nije razočarala. Glavna priča je uvek bila zanimljiva sa par preokreta, gameplay malo dorađen u odnosu na prošli deo taman toliko da bude ponovo zanimljiv; svi svetovi, uključujući njihovu atmosferu i muziku su izvrsno odrađeni.

Topla preporuka svakome ko do sad nije odigrao.

6 Likes

Igram Death Stranding i ništa mi nije jasno.

2 Likes