Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Mislim da igra nikad nije dobila zvanični next-gne patch. Ne bi bilo loše da ga urade :pray:.

Što je najgore, izašla zvanična vest tokom prošle godine da rade na tome i da će izaći ‘u nekom trenutku u 2023.’ Bio sam ubeđen da je dosad to već odrađeno. Šokirao se sinoć kad sam shvatio da ga još nema. Al eto ima mod koji isto to radi na mišiće, tako da :woman_shrugging:

Haha ajoj znači stalno tako. Samo onih 45 minuta što sam odigrao mi priselo.

Kapiram da se stenjanje samo jos pojacava kasnije.

Screenshotovi su prelepi.

3 Likes

Možda bude neki shadow drop na ne-E3 konferenciji :pray:

2 Likes

Probao 2k lego drive, prilicno sam siguran da je klon mario karta

To su klasične cart racing igre. Sve su na sličnu foru. Hot Wheels Unleashed, Crash Team Racing, Dysney Speedstorm itd, itd. Ali ja ih sve obožavam, volim to šarenilo.

1 Like

Meni je Bow omiljeno oružje u Hades. Osećaj kad snipeuješ protivnika sa drugog kraja mape je čist dopamin. Nemoj da zaboraviš da koristiš dash attack.

Interesantno mi je kako smo par prijatelja i ja igrali Hades i svako ima drugačije omiljeno oružje. Jednom je štit glavni, drugom koplje, trećem pesnice a meni je luk.

Ali mislim da nema oružja koje aktivno ne želim da koristim, što je retkost.

2 Likes

Ja sam iskljcivo sa pesnicama igrao

Juce sam probao spear i on mi je za sada najbolji weapon. Ako se lepo odigra, može brutalan combo da se izvede. Dash attack na njemu je baš snažan.

Pukoh pare na battle pass za Fortnite, nije dugo trebalo. 12cad, nije strašno. Jer vidim da ćemo makar još malo igrati, a vabe me sa kul skinovima od prvog dana.

Uglavnom brzo zaginem, al sinoć uspeh jednom i da pobedim, potpuno nenadano. Na kraju me dva džedaja vijala oko kolibe, jedan baca gromade drugi vitla svetlosnim mačem, ne znam kako sam preživeo.

Potpuno mi jasno kako se ljudi na ovo navuku.

2 Likes

Sad probaj Apex :joy:

Trenutno se igra Cult of the Lamb i mogu vam reci lepa igra

4 Likes

Eh što mi drago kad vidim da još neko pegla to umetničko delo. Ja sam je sa uživanjem obrnuo i moram priznati da sam baš dosta vremena gubio oko vodjenja sela. Šta više, više sam korigovao seoce i vodio računa o seljanima nego što sam išao u boj :sweat_smile:.
Igra je sjajna, uživaj.

1 Like

Došao juče do Hada i zaginuo. Obojica bili low hp i nekako uspem da se dasham u njegov attack. Popizdeo sam :joy:. Šta uzbudjenje uradi od čoveka.

2 Likes

To se i meni dogodilo. Ostao mu još 1 hp i ubio me. Ako tad kontroler nije letio u zid nece nikad

1 Like

Ja isto. Vec sam istrasio sve skoro sto moze da se istrazibu selu. A tek sam ubio drugog bishopa, pred trecim sam. Vise sam u selu nego na rokanju :rofl:

1 Like

Video sam da je izašao i neki update. Mogao bih opet da je skinem da vidim šta je dodato.

Nisam siguran sta je dodato ali ima jos jedan dlc da se uzme. Dobijes fallower forms nove.

1 Like

Na ovo sam mislio, free update je u pitanju.

Ahaaa a dobro to je vec bilo deo igre kad sam poceo da igram tako da nisam ni znao :grin: ali da. Relic je super stvarcica