Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Kad vidim ljude da ovako izdaju hearthstone, zlo mi bude :laughing:

1 Like

Hearthstone je izdao mene, ne ja njega :joy:

@n00dle i mene je odbijala u početku al ne vredi :sweat_smile:. Najgore što su partije kratke i stalno si u fazonu “još samo jedan meč”…

1 Like

image

8 Likes

Eee ovo sam igrao na babinom telefonu :sweat_smile::joy:

2 Likes

Pokusao sam sinoc TLoU Remastered posto se stipsarim da dam puni cenu za Part I. Na zalost, ne mogu, pored P1, ovaj Remaster izgleda kao PS3 igra (sto i jeste). Screen sa istom mesta:




1 Like

Najjača stvar, lik kupi 4080 a ne može da da pare za Part 1. Okeeeeej :joy: brat FajberBot :smiling_face_with_three_hearts:

Ovo nije humano.:exploding_head::joy:

2 Likes

Koji je to deo? :grin:

1 Like

Rekao bih poslednji. Čini mi se da gospodin @Akiris ima platine na svakom delu :grin:

4 Likes

Uh ja se kanim da je pocnem ali citam da je katastrofa teska. Naravno platina ne dolazi u obzir :sweat_smile:

Uzimamo? :grin:

Crash Bandicoot 4: It’s About Time(trenutno je 330din na Argentini preko VISA kartice).

@MladenVR ozbiljno?:scream: onda respect za @Akiris :clap:t2:

Teska je u PM.:grin:

1 Like

NE !!! :joy:

Kako bre ne :face_with_raised_eyebrow::smile:

uz’i ga ti :grin:

Cetvorku nemam platinu. ali OG trilogija

2 Likes

Ja pre nekoliko meseci uzeo Crash Quadrilogy bundle, uzeo redom da igram, epilog, još sam na prvoj igri, zaglavio u nekom sranju od nivoa i od tada mi stoji sa strane igra.

Evo ovaj nivo:

Jebala ih kamera i kretenska perspektiva. Bukvalno imam traume od ovog nivoa.

2 Likes

Ako si od ovog nivoa dobio traume, nemoj ni da nastavljas :joy::joy::joy:

Edit: evo ti moj klip nivoa koji izaziva long term brain damage. Isto je prvi deo plus je na vreme :joy::joy:

Upravo igram nivo na tu foru u cetvrtom delu😁


1 Like

Taj nivo je bio pre ovoga na kojem sam odustao do daljnjeg.

Na tom sam već izgubio dovoljno živaca, i onda računam valjda će sledeći nivo biti neki intermezzo, kad ono i sledeći totalni haos.