Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Izgleda da nisam taj mesec redeemivao. :upside_down_face: ups

Ne znam je li imsš PC ali i epic ga a je davao free.

1 Like

Imam PC ali se ne secam da sam uzeo kada su delili. Pogledacu, hvala za ideju.

Inace vidim da je Steam Key nekih 4-5€ tako da cu uzeti to ako nista drugo, argentinska cena. :slightly_smiling_face:

Mislim da je i na Arg slična cena :thinking: Proveriću posle pa ti javim.

1 Like

Pokrenuh sinoc Hardspace Shipbreaker, i bogami prijatno sam iznenadjen.

Tranziranje svemirskih letelica je low-key zabavno i zen samo po sebi, al ono sto me kupilo je hiperkapitalisticka oblanda koja igri daje jednu konstantnu apsurdnu notu.

Fizicki radnik uhvacen u moderno ropstvo, dugujes kompaniji bolesnu sumu samo sto su te doveli u orbitu, i to otplacujes sa 100% svoje plate, kojom svakog dana cepnes bednu mrvicu s duga. Al i tu su te docekali, takodje placas sopstveni kiseonik i iznajmljivanje sve opreme, tako da za svaki korak napred oni te vrate korak nazad.

Ne mozes ni da zagines ko covek, jer imaju tvoj genetski kod da te recikliraju nazad u zivot. Nema izlaza, samo rad. A sve obuceno u korporativni jezik koji te ubedjuje da je sve ovo zapravo jedna fantasticna prilika za tebe i tvoje!

Nije uopste suptilno, al svidelo mi se bas.

5 Likes

Ono kada dođe strani investitor u Srbiju :grin:

  • ovo ce biti nadjeno u dnevniku gasterbajtera iz Nemacke tamo 2050 i neke.
2 Likes

Pre ce biti u zakonu o radu iz Srbistana 2050. Kako bi privukli sto vise “stranih investitora” za motanje kablova u pelenama.

2 Likes

Ja trenutno igram AC Odyssey i bas mi je lepo legla igra,nekako uzivam dok je prelazim za raliku od AC Originsa kojeg sam zabatalio posle 15-20 sati igre.Znam ovde su svi hvalili Origins da je ponajbolji ac u zadnje vreme,al meni je nekako bio zamoran.Mnogo vise mi se svidja Anticka Grcka od Egipta,i prica mi je bolje,i ove male promene u abilitiju mi se vise dopadaju.
Sad trudim se da probam da je zavrsim dok ne stigne Plague Tale,to mi je sledeci target :slight_smile:

2 Likes

Dodaj jos jedan hard od 2TB pa puni ako ti je to zanimljivo :grin:

Profa najjači lik. Sve udara na pre load a ne igra ništa :rofl:

1 Like

Village mu uvenuo u library :joy:

Profa kao ne voli japanštine a vamo svi delove Zmajeve Kugle na konzoli :joy:

1 Like

Greškom skinuo. Nije znao čovek o kakvom se djubretu radi :rofl:

Respect za malce :grin:

2 Likes

“Ciko jel sav ovaj lebac tvoj”

Koliko je lepo kad posle duzeg vremena upalis soni. Maksimalno uzivanje! Beg u virtualni svet, i potpuni bol u preponama za sve sto se desava :sunglasses:

10 Likes

Daj sansu Grid Legends, dobra je voznja, kao neka mesavina Project Gotham Racing i Drive Club/Toca mix. Jedino je obavezno da sve one nebuloze za kameru iskljucis jer ako ti se drmisa kamera xela igra izgleda nekako ubagovano ne znam sto su to po default tako namestili

Ako si igro bilo koji grid sve je na isti fazon.Prvi je bio najbolji sa 24 casa leman modom u sezonama.

Ne mogu da se setim ko je trazio ali evo ima neki popust na igricu.