Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Ko o cemu, ja o Fortniteu.

Sad mi je jasno sta si bio napisao, vidim iz prilozenog da je igra prilicno izdasna s tom valutom. Poslednjih nekoliko dana odigramo po par partija luka i ja naizmenicno, vec imamo dovoljno novca za sledeci pass.

Meni ko laiku deluje bas darezljivo – em je osnovna igra besplatna, em za minimalnu sumu imas pristup svakojakim (kvalitetnim!) skinovima i drugim dzidzama, em uz relativno malo igranja mozes da zaradis dovoljno da nikad vise ne das ni dinar. Siguran sam da epic ima ekonomiste i marketing eksperte koji su izracunali da im se takva darezljivost isplati, al meni cudno.

Pretpostavljam da se nadaju da ces hteti da uzmes ekstra skinove iz storea, al koliko sam malo tamo prozujao nista me nije privuklo – gomila dragonballa i star warsa, koji mi na svu srecu nisu mnogo privlacni.

edit - o boze jel to moj post zakljucao temu i otvorio sledecu? koliko sam vec godina ovde, prvi put mi se to desilo. gde mi je nekakav rare achievement :rofl:

3 Likes

This topic was automatically closed after reaching the maximum limit of 10000 replies. Continue discussion at Šta trenutno igrate? 2023. (Part 2).