Šta trenutno igrate? 2021.

Ko je odsvirao Through The Fire And Flames na hard/expert ni Hellsinger mu nece tesko pasti.

Nedavno sam se zanosio da nadjem negde rgh x360 i kupim gitaru za rb ili gh i skinem sa torrenta sve moguce dlc pesme za rock band i opizdim svirku u ime nostalgije :joy:

Bez south park klipova molicu.

Ontopic, uzeo da cistim Valhallu. Lebemekani ovo ce da potraje. Gejmplej i fajt je ko da su ga dizajnirala dva tinejdzera u maminom podrumu. Lepa je igra i ne ide mi u glavu kako neko izbaci igru koja traje 15-20 sati i tu stane a neko izbaci igru koja traje 250 sati i onda jos izbaci tri ekspanzije. Mogu da se kladim da je ni beta testeri nisu zavrsili a kamoli igraci. Mareta ne racunam. :joy:

5 Likes

Nije ovo za mene. Mada je grafika prelepa. Cod beta

Kao neki amater dobro sam ih pokokao :grin::grin::grin:

Mogao si da zoves da skinem i ja, da bijemo :joy:

1 Like

Kasno je bilo to za tebe :slightly_smiling_face:

Verovatno si u pravu :joy:

Ovaj Mario Cart 8 Deluxe online ce me u grob poslati

2 Likes

Danas zavrsih Shadow of Tomb Raider.Inace sam 3.9. kupio onaj bandl od sva tri dela,i presao sam ih jedan za drugim.I na mene je najveci utisak ostavio Rise of Tomb Raider,nekako mi se lokacija igre i prica najvise dopala,oni napusteni hramovi hriscanski su mi se nekako mnogo vise dopali od ovih predela iz Perua iz zadnjeg dela.

3 Likes

Hahaha… probaj malo Fifu za promenu :smiley:

Ja sinoc obrisao Rocket League, pauza i od toga. Ona lopata veze sa zivotom nema, mene i drugara ubise dva lika koji ne mogu loptu da potrefe i to svaki gol im se namesti tako sto se lopta odbije od njihove stative direktno u nas gol. Neverovatno, satrli nas 4:0… :joy: Nemam nista protiv kad nas pobede i da se koljemo, da je neizvesno i slicno. Ali kad igra krene da se prokenjava ovako gde lopta leti sama za svoju dusu i fizika i logika te lopte je “nidje veze” cak i sa pentranjem po zidovima odmah alt+F4, delete i mrs. :joy:

1 Like

I onaj zadnji u zadnjoj krivini može da prođe prvi kroz cilj to je mk

e imas pravo…dugo nisam pikao fucu. Prosle godine fifu sam igao na xboxu online, bilo je tu lepih pobede i teskih poraza ali nije me odrzalo. Nekako mi nedostaju vremena pesa pa se okupi drustvo i picimo ligu celu noc. Svi se poozenili i otilsi svojim putem

1 Like

A i PES propo :joy:

3 Likes

Ja i Mladja kao amateri pobismo sve zivo :grin::grin:

3 Likes

Dajte @ph1beropt da ga bijeeeemooooo :joy:

ne znam dal si primetio nick, BurekSaMesom? Naravno da je govorio nemacki :joy:

3 Likes

Jeste :grin:

Manite se tog moda, na tim serverima su pola botovi. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Dzabe se hvalite… :smile:

Mladja kd 1.0 protiv botova :joy:

1 Like

1.20! :rofl:

1 Like

I mi smo botovi :joy::joy:

Stari drugar se vratio :joy:

3 Likes