Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

To sam mislio. Izgleda da ja jos nisam otvorio nista. Ili nesto radim pogresno. Ma da sam vec dosao do dela gde sam presao u onaj drugi deo grada. Valjda ce uskoro i to. Ubi mi ovako lagano pesacenje i skakanje.

Sad mi zao sto sam onih 40-tak dolara dao na Tinu umesto na Dying Light. Eh. Nije se moglo znati da ce Tina biti takva mokra petarda. :woman_shrugging:

Inace na tu temu, igram sinoc jos par nivoa Prodeusa (dosadnog li imena, btw) i bas su onako ‘punchy’ oruzja. Pored old-school vizuelnih trikova, to je verovatno jedan od upecatljivijih aspekata igre, kad zapucas ne skida ti se prst s okidaca.

1 Like

Ovo je u pitanju. Moraš zonu mape da oslobodiš, tj da je dodeliš jednoj od 2 frakcije i onda kad očistiš stanicu od renegade-a u funkciji je. Ta prva zona se malo otegne sa pričom, pa potraje, barem je meni takav utisak bio, ove ostale kasnije protrčiš kroz njih za čas posla

Hmm, problem. Ja sam presao u drugi deo grada a da nisam otvorio ni jednu metro stanicu.
Da li to znaci da nema povratka na stari deo grada?

Ne, nije ti zaključano trajno. Trebalo bi da možeš nazad peške kroz onaj isti tunel ako se dobro sećam, samo ne odma nakon odeš u drugi deo grada. Bilo je side misija koje te vrate tamo, možda i neka story da ima

1 Like

Nadam se da ima neki lak nacin. Posto dolazak kroz tunel bio uzas, jurnjava, bezanje, skakanje :hushed: pravi horor. Pa mi se nesto ne vraca tuda.

Kukao sam nedavno kako Prodeus ima klaustrofobicne, konfuzne mape, nalik matorim Doomovima.

Da ne gresim dusu, sad kad sam odigrao jos pregrst nivoa moram da kazem da mi se utisak promenio – kasnije mape su sve upecatljivije, sa jasnom vizuelnom tematikom i protokom, lepo znas gde si bio i kud ides.

Izmedju ovoga i Groundeda, uvece posle posla mi dodje lakse da samo gruvam po pikselizovanim sprajtovima nego da prezivljavam u avliji. Bas ono sto kazu ‘ugasi mozak’, iako generalno ne podnosim tu frazu.

Odlican boomer-shooter, tacno ono sto ocekujem od gamepassa. (plus sve buduce bethesdine i blizzardove igre day-one zanavjek, al to je vec druga tema)

2 Likes

Mozete na steam-u da probate The Entropy Centre Demo. Ko voli Portal fazon igre neka obrati paznju na nju.

Videh da je Little Nightmare 2 na popustu za Switch (EU) - 9 i kusur eura. Na MS storu (argentina) i ps store-u 15 dolara. Odigrao sam demo, switch verzija od 720p dosta lose izgleda…

A bas sam se nameracio da kupim igru za Switch, i razocarao sam se.,vidim da na Series S radi u 1440p, ne znam sta da radim :smile:

Turska 7.75$ :smiley:

1 Like

cek cek…jel dovoljno da promenim lokaciju konzole na tursku i kupim ili moram od pocetka da dodajem karticu i adresu na neku tursku adresu?

Nisam probao, ali koliko sam razumeo može upravo tako, samo promena regije. Mislim da je u ARG temi neko skoro pisao.

1 Like

Probao sinoć Sifu, i malo je reći da sam oduševljen.

Igra je vizuelno i konceptualno toliko elegantna da nisam mogao da se sastavim. Naravno, puno tog utiska duguje filmovima koji su poslužili ko inspiracija, al svejedno, ne uspe svako da uradi omaž kako treba.

Ne znam dal sam uopšte u stanju da završim igru, nisu moji prsti i mozak kakvi su nekad bili. Ali nema veze, već ova dva nivoa što sam odigrao su bili melem za dušu – kad se poklope muzika, scenografija i gameplay, pa se osećaš ko pravi kung-fu master u nekom revenge epu, prelepo.

4 Likes

Pih, hteo sam da skinem Plague Tale da odigram na brzaka pre nego sto izadje drugi deo sledece nedelje, kad ono cvrc, uklonili iz game pass-a tamo negde u septembru… :face_with_raised_eyebrow:

1 Like

Ako nisi stigo da je odigraš za sve ove godine onda i ne zaslužuješ da je odigraš :joy:

Nisam ni ja, ali mislim da je bio u PS Plus ponudi u nekom momentu…

1 Like

Moguce. Pazi i God of War sam odigrao tek ovog leta. :grinning:

Pogledacu mozda ga imam na PS.

Ako si redimovao svaki mesec, onda ga imas sigurno. I ti i Mario.


ima, ps4 verzija.