Šta trenutno igrate? 2023. (Part 1)

Posle RE 7 u VR-u mislio sam da nema tih uzasa koji mogu vise da me uplase, ali PT je bas jeziv (pogotovu Dreams rekonstrukcija).

Moje prvo VR iskustvo, shark demo, nikada necu zaboraviti. Outlast bi bio savrsen za VR. Nema nista gore od sakrivanja i bezanja, cim imas bilo kakvo oruzje, lakse je.

2 Likes

Meni je Outlast 2, u 3 ujutru,sa ugasenim svetlom i slusalicama, bio toliki napet da nisam mogao igrati duze od sat vremena. Drugar i ja smo skakali sa stolice dok smo igrali.
Ugasio konzolu, prodao igru. A sto je najgore, ljubitelj sam horora.
Igrao sam cak i RE7 u VRu, u 4 ujutru, sam u stanu, sve ugaseno. Dlake su mi iskakale iz koze, ali opet mi nije tako napet kao Outlast 2.

Mora covek i sam malo da se unese u sve to, jer sa pristupom “a ovo je samo igra, dosadna glupost, nece mi nista biti”, malo kvaris taj smek :slight_smile:

2 Likes

Nisam ispratio da li je neko pisao ovde vec, ali Among Us je postala brutalno popularna igra.

Tacno bi se mogli izorganizovati i napraviti neku partiju :slight_smile:

Ko ne zna o cemu se radi, nek izgugla, ali nek ne sudi po tome dok je ne proba. Sa drustvom je duplo zabavnija :slight_smile:

Gledao sam dosta likova kako igra. Odlična je igra. Ali moraš da imaš ekipu za to. Kao i za slične igre kao Deceit, Enemy on Board, itd. Smor je sa randomima.

Kupio danas fortune island ekspanziju za FH4 8$, brutalno kako ova igra izgleda…

Verovatno ne možemo ni da zamislimo.

Veruj mi da mogu da upadnu sa kakvim god mišljenjem i može neko da teši sebe kako je to samo igra i kakko će on sad da protrči samo kroz taj hodnik ili taj kukuruz… Ali kad pogasiš sve oko sebe i staviš slušalice da čuješ svaku travčicu koju nagaziš pa nema te sile da te igra ne uvuče nakon 10ak minuta. Ne znaš da li je gore da se šunjaš i čuješ sve, ili da počneš da trčiš i ukenjaš se još više jer ni ne znaš šta te sve juri ni gde bežiš. :joy: Meni je samo žao što nisam imao Ps4 kad je P.T. demo mogao da se skine, ja to ne bih brisao iz konzole.

Ps, i ja danas po prvi put igrao Fortune Island :smiley: Bruka :smiley:

6 Likes

Dobar je Ghost of Tsushima. Jako dobar. toliko :smiley:

5 Likes

Ja se ukenjao dok sam samo gledao kako drugi igraju, ali svakako bih voleo da sam imao šansu sam da započnem. :joy:

1 Like

Solidan Modern Warfare. Bas kratka kampanja sa nekom klasicnom propagandom sa Rusima kao glavnim negativcima a dobrocudni Ameri i Britanci u ratu za slobodu jedne islamske drzave :grinning:

Nisam verovao da je Platina bas ovoliko laka.

Ja uzeo MW2 Remastered, setio se starih dana i dobrih kampanja :grinning: Lepo izgleda, uz dozu nostalgije…

Dakle umro sam od smeha kada sam video trofej.
Ti si odradio SP i dobio platinu, a ja spucao 700+h u MP i nemam ni jedan trofej na COD MW :joy:

EDIT:
Kako sam platinirao Ghost of Tshushima, tako sam krenuo da čistim SP igre na PS4.
Pao Ratchet&Clank, pa dovršio The Surge (ostala mi bila 2 zadnja boss-a, spucao ih za 2-3h).
Na kraju ponešen brzinskim čišćenjem The Surge, pokrenem Lords of Fallen koji sam dobio preko PS+ i shvatim da je igra možda i bolja od The Surge-a, definitivno lakša. Za par sati sam overio imam osećaj preko 1/3 igre. Šta učini od mene Ghost, na njemu sam ostavio 50+ i upropastio @Akiris sa čekanjem da završim igru.

1 Like

Ma nema logike. Svaki CoD je cini mi se otprilike imao dobar broj trofeja za MP da bi dobio Platinu. Cak mi je i bezveze da se uzme Platina na igri koja je iskljucivo MP. Ali hej, Platina je Platina :rofl:

Kako je izasla igra Super Mario 3D All Stars za Switch, u pokusaju da ustedim novac uzeo sam da igram Super Mario Galaxy na kompu preko Dolphin emulatora, setup sa joystickom (iako mi Nintendo Wii stoji zapakovan u ormanu).

Kakva je ovo igra, to je nesto nevjerovatno. Svaki put kada je igram ponovo kupim vilicu sa poda kakav je ovo nivo kvaliteta, dizajna, zabave, gameplaya, ma sve je savrseno.

Ovaj put se necu smiriti dok je ne predjem uzduz i popreko, i ovu i SM Galaxy 2.

Uz ovo sam odmah instalirao i SM Odyssey i Mario Maker 2 na Switchu, toliko je dobar Galaxy da sam skinuo i ove dve koje mi se ne svidjaju.

3 Likes

Uh, da, Galaxy je najbolji… Meni sada dodje da otpakujem Wii, eno i meni stoji, nikako da ga prodam.

@padawan što bi opakovao Wii, kada imaš Switch.
Ja juče digao sistem na 10.1.0 i stavio SX OS 3.0.5, radi ko sat i pušta SM3DAS.
Iste su kontrole kao na Wii, klinci oduševljeni, mlate rukama kao da imaju Wii kontrolere.
Plus su povećali rezoluciju, nije sa Wii, nego je viša rezolucija, tako da igra izgleda super.

Ja sam se raspametio kada sam video, vratio sam se u 2008 godinu.

1 Like

Nemam najnoviji FW i jig da ga sam dignem, smara me da nosim, ne postoji SMG 2 za Switch, savegame za SMG mi je na Wii-u, razloga koliko oces. :slight_smile:

Moje odusevljenje se ne moze opisati rijecima. Uz svu neispavanost i obaveze sinoc sam do 02:30 igrao, mislim da cu ici na 100% prelaska.

Idem za vikend za NS sto znaci da cu citave naredne sedmice da zjevam na poslu zbog kasnih sesija

1 Like

Ne znam zasto trilogija ima jedva preko 80 metascore.

Dobra je fora za rezoluciju, ali ne mogu da se otmem utisku da se nisu bas mnogo potrudili za 64 i Sunshine, a i ne svidja mi se sto nema SMG 2.

1 Like

Eto nabrojao si razloge. SM 64 je gotovo nedirnut, SM Sunshine ima najvise sitnih unapredjenja, dok je SM Galaxy uradjen sa vecom rezolucijom i bolja kontrola kamere+touch kontrole za handheld igranje.
Pri tome, cini se da sve igre rade preko emulatora, nisu u pitanju portovi.

Otprilike kao da je MS izdao Halo MCC, ali sve igre ostavio kakve su i bile.

1 Like