Sta treba da znam pre kupovine Xbox-a

Pozdrav ljudi! :slight_smile: Nameravam da kupim polovni xbox 360,ali posto sam nov u ovome,ne znam sta trebam da gledam.Pa sam odlucio vama da se obratim.Najlepse hvala za svaki odgovor :slight_smile:

Uglavnom treba da gledaš koja je ploča na njemu, koja je verzija LT i koliki je HDD, to ti je ono najglavnije, naravno i da je skroz ispravan, ali se to podrazumeva

Pogledaj da li je ispravan, koju plocu ima ( i da li je phat ili slim), da li je popravljan, flesovan i sta sve dolazi uz njega. Ako mozes da pogledas box uzivo pre kupovine, vidi da li se pali ili gasi normalno, da li mu je 100% ispravan dvd tray, da li cita diskove i pogledaj kako mu izgleda ona plastika, cisto da vidis da li ga je otvarao varvarin ili majstor.

Ako planiras da igras piratske igre onda obavezno da li je moguce odraditi RGH, i obavezno kakav takav hard disk.
Kao sto su momci rekli ploca, rad itd

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Hvala svima za odgovore.
Pa ovako sta sam saznao od coveka,Xbox je fat,ne zna sta je rgh,nije popravljan,flesovan je na Lt 2.0 ( da li moze da podrzi AC3,FC3,CODOB2)?,dashboard je updateovan ( sto nemam pojma sta znaci ) ,ima 10 gb hdd,uz xbox je rekao da dolaze 2 punljive baterije,bezicni dzojstik,kaze da je kuler malo glasniji,“svi kablovi koji bi trebalo da idu”,kaze da cita sve full rezane xgd3 igre sa lt 2.0 hitachi citacom,da li je to moguce,ne zna koja je ploca,ali je proizvodnja 2007 godine…Molim vas da mi odgovorite na sve ovo :smiley: Znam da dosadjujem,ali mi stvarno znaci sve sto mi kazet…Hvala ,uzdravlje!

ja bih taj box preskoÄŤio!!!

Pa ne trazim ja neki savrseni xbox…Mislim meni treba za pocetak neki obican dok ne udjem u svet konzola :smiley: Mislim meni je bitno da na ovom mogu da igram neke igrice tipa AC,COD,BF i ja sam miran :slight_smile:

Ja bih takodje preskocio tu kupovinu…

Neki savrsen!? Xbox je xbox nema jaci, slabiji, savrsen, ne savrsen. Taj xbox ce ti za dva mesec rrod-ovati. Ploca je ocigledno xenon, prvi put cujem za hard od 10gb. Poprilicno sam siguran da to ne postoji.
Preskaci to, dobio si odgovor.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Nema savrsenog, ali imaju revizije maticne ploce…

A tvoja je podlozna crkavanju, tako da ti je prijateljski savet da to preskocis i cekas neku sa Jasper plocom…

ako je 2007 i ima hdmi onda je 99% zephyr , ako nema hdmi onda xenon , uglavnom to su konzole sa najvecim procentom kvarljivosti i to sto je kuler malo bucniji je znak da se cipovi greju i da se zato kuleri pojacavaju da bi ohladio konzolu… ja bih tu kupovinu takodje preskocio. ako kupujes phat konzolu gledaj da je jasper , to ti je kraj 2008 pa na gore , 12.1A na 12v , pise ti pozadi na nalepnici. ili jos bolje ako imas novca kupi slim i miran si.

Ja ne znam za taj HDD od 10 GB, ali ni google ne zna za tu verziju… To je sigurno nesto budzeno… Ali pitanje je da li ima i HDMI izlazi… Sada je i slim spao sa cenom, pa pogledaj da li mozes da nadjes… Ili Jasper…

Zaobiđi u širokom luku!!!

XBOX 360 slim sa LT+ 3.0 da li je nov ili polovan, nije toliko bitno ili JAsper revizija sa MFR DATE je 2009/2010 i napajanje 150W ne mozes da omanes.

I ja bih tu konzolu zaobisao…Ako kupujes preko kupujem prodajem, iskljucivo gledaj da uzmes od Zorana iz Vozdovca ili Nikole iz Beograda. Oni stvarno prodaju najbolje ocuvane polovne konzole na netu, a sto je najbolje povoljne su a i moguca je korekcija cene. Ja sam skoro uzeo xbox jaspera od tog Nikole, i stvarno sa covekom mozes fino da se dogovoris. Xbox hvala bogu sljaka ko lud, a i dobijes 3 meseca garancije. Ako hoces da uzmes xbox, prvo fino proguglaj, da vidis sta je sta. Nemoj da brzas. I ja kad sam skoro hteo da kupim xbox nisam imao veze s vezom, i mogo sam da se s***** i da uzmem neko starije ****** sa starom plocom, i da mi dobije rrod za mesec-2, ali sam proguglo i skontao dosta stvari, tako da ako hoces da ga kupis, trazi da bude sa jasper plocom ili slim model, da je flesovan sa LT3.0 i da ima bar hard od 20 gb…

Nemojte na kupujemprodajem mnogo da se oslanjate…samo ako vi ili neko vec ima iskustva sa likom koji prodaje.
Evo preporuka za pc komponente ide za lika koji se zove dzabe, baja prodaje megajeftino i daje i garanciju, da li svercuje ili sta ne znam ali znam da je ortak uzeo preko njega komp a jos jedan lik koga znam graficku i svi ga hvale.
Ja sam konzolu uzeo polovnjak od lika iz skole koji ga gotovo nije ni koristio, za 150e.

A ja Jasper arcade za 8000 :stuck_out_tongue:

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Moj xbox je slim, plus uzeo sam ga od njega sa 2 dzojstika i nekoliko rezanih igara.

Ti si ekstra prosao :slight_smile:

Ja sam mogao i za 5 soma da uzmem, ali mi bilo glupo, jer sam uzimao od ortaka…a njemu trebala kinta hitno…

Znam. Hteo baja za 250 da mi proda ja reko 150, onda on smanjivao a ja svaki put kazem 150, odlicno sam prosao jer je mogao da mi kaze necu da ti prodam za te pare. Ali eto tvrdoglavost se nekad isplati.