Sta ste vi planirali da igrate kada ste hteli da kupite xbox 360

Pa…Ja jos nemam xbox :mad: al cu da ga dobijem za novu godinu:D i sta mi prvo palo na pamet "STA CETI KONZOLA AKO NEMAS STA DA IGRAS"e eto ja se tu zamisli…Posle 5 sec setio sam se da sam uvek hteo da igram Midnight club L.A.Ako neznate sta je to evo trailer
https://youtu.be/ps66lCDBNY4
najbolji trailer ikada!

Iskreno da ti kazem… batali sve sto si do sad igrao i pogledaj bilo koji trailer za Assassins Creed 2… najbolja igra ikada napravljena… sto vise igras, igra je sve bolja…

Pogledaj samo ovo i probaj reci da ne valja?

Evo dva komada… retko kad se desava da izadje ovakva igra… EPIC nemam reci… knjige treba pisati koliko je igra dobra…

ti mislis da ja neznam sta je assassin creed 2 pa da ti kazem on je izasao 15 novembra za xbox 360 i ps3 ali pc korisnici imaju jos da cekaju do 2010 godine.U igri se nastavlja assassins creed 1 ali samo u drugo doba u italijansku renesansu…nemoj sad da me teras da ti pisem ovde 3 sata znam ti ja sveeee!!!

El neko igrao assassins creed 2?

Ja sam planirao da igram u sustini sve sto nema za PC… Najvise fajtacine!

@GoldSnake

pa pobogu brate ima cela tema o Assassins Creed 2 :slight_smile:

Mene je Gears svrbeo mesecima, dok na kraju nisam izdrzao i pazario xbox – sa Rainbow Six Vegas, Dead Rising i Gearsima. Gears sam ostavio za kraj, ko posebnu poslasticu… :slight_smile:

Meni je to bila igra zbog koje se uzima konzola. I dalje je, na odredjeni nacin.

uhh da Gears je neverovatno dobra igra, ja sam xbox kupio uglavnom zbog GTA IV, a nisam ga ni igrao, stoji kupi prasinu, dok Gears evo krecem opet kampanju sa ortakom na hardcore…
Na xbox-u ubedljivo najbolja igra.:wink:

Pazario sam XBox zbog Gears of Wars 1 i 2, Resident Evil 5 (iako sam je igrao i zavrsio na PC-u), Damnation (iako nigde ne mogu da nadjem igru… linkovi ne rade ili su torrenti vec stari), Assassins C. 1 i 2 i… ne mogu sad da se setim jos sta… mozda jos 3-4 igre… E DAAAA !!!

SEGA TENIS :-)))))

PS: Jos nesto… jako me interesuje taj CO-OP mod za Resident i Gears. Dok ne kupim legalnu konzolu moracu da se zadovoljim split screenom

FIFA :smiley: i ostale…

Pitanje. Jel pazaris flesovanu konzolu ili ne flesovanu?
Kupio sam konzolu da bih igrao sve sto je dobro.:smiley:
Da vidis ti sta je rasprava sa ovog foruma o AC.
Sigurno si sve znao sta smo ovde napisali.:rolleyes:

Klik za temu.

Halo 3 vekovna igra uz Gears of War 2.
Imas tu jos par igara sto moras da predjes. Fable 2 ti je domaca literatura.

Taman ces imati za novu godinu Rocktarsovu igru Red Dead Redemptetion.

flesovanu, nisam napravljen od para da bacam 60 evra za igru

Paa uglavnom sam planirao Gta 4 i GoW2, mada imalo jos i drugih igra kao RE5, VT 2009, itd.

@GoldSnake: pa zar nisi cuo vesti, flesovanje vise nije u modi :stuck_out_tongue:

Pa nije za vas tako zvane “bogati” when i have a flashed console its like im in cheap heaven :D!

Pa i ja imam flesovanu konzolu sinko… :smiley:
No kad te banuje MS da vidis kako you slowly decend from heaven… .

hehe meni nije bitno ako sam bannovan meni je bitno da igram igrice :smiley:

Najvise Forzu definitivno sto se i obistinilo kasnije, zatim planirao sam i HAWX i Ace Combat ( i te igre su zaista ispunile ocekivanja), zatim planirao sam i ono sto sam igrao na PC-ju pre sporteke simulacije (fudbal i basket) kao i GTA4 (koji iako sam nabavio slabo sam ga igrao, nesto mi ne drzi paznju i koncentraciju)

Vidis sine kad te banuju disejbluju ti HDD tako da ces vecinu igra igrati ko pored busilice ako nisu instalirani :smiley:

A si ti bannovan???

Otkud znam, na Live nisam izlazio od 23-eg Septembra.

ma nista posebno…samo sam htela da se resim stalnih manjanja grafickih i nerviranja oko instalacija na compu, i svih tih problema koje idu uz to…pa mi je xbox delovao kao extra resenje,malo sam se plasila dzojpada a tek onda sam videla koliko je sve to dobro…