Šta radite na Veliki petak?

Još spavate?
Da li ste na poslu?
Da li radite nešto a ne biste morali?
Farbate jaja?
Idete u šetnju?
Igrate video igre…?

Baš me zanima kako provodite današnji dan. Zvanično je neradan.

Ja sam na poslu. Izabrao sam tako, iako nisam morao. Prazno u officu, puštam svoju mjuzu i završavam stvari da ne bih morao sledeće nedelje. Divna atmosfera, poželim da je ovako svaki dan :heart:

farbam jaja (ne ona jaja) …pustam muziku

Meni je ovo kao svaki dan,nista posebno…a nisam vernik tako da me boli k*ta za jaja :D,to keva farba xD

evo ja bio sa ortakom da kupi klincu Xbox360 Elite. uzeli smo flesovan za 280e sa LT 1.1, i onda smo otisli u Metro da uzmemo Philips Monitor koji je 23 incha, full HD sa zvucnicima za 17.000 din, bio kod njega da sve namestimo. Zamislite kako je klinac izgledao kad je video? :smiley:

wow… najbolji uskrs ikada confirmed :smiley:

Slazem se…

Ja sam se danas ceo dan smarao,jer su bratu dosli ortaci i pikali CEO dan… Iako je MOJA konzola i MOJ tv,ja sam se smarao,a oni uzivali…

Ja radio, smrc. Pravio morf targete (izraze lica, otprilike) ceo dan, za jednu reklamu. Bolje nego kancelarijski posao, ali opet, nije da mi se radilo. Sto je najgore, radicu i za vikend, mada od kuce. Sto bi rekao ninja, eee, zivote… :wink:

EDIT: e da, za tog klinca, vau, ko tri nove godine odjednom! Blago njemu, al ce da se nauziva.

EDIT #2: Prle, nije ni to lose, ja recimo volim i da gledam. heh.

pa radim isto sto i svakog dana samo sto jedem ribu :slight_smile:

Jedno slovo ti fali do savrsenog petka u toj pretposlednjoj reci :smiley:

@n00dle
da,ali fazon je u tome sto je njemu ‘‘neprijatno’’ kad sam ja tu,iako igraju pucacine na xbox-u i nemaju POJMA!:slight_smile:

Da…Bitno je da se igra a to sto potrose citav sarzer na jednog neprijatelja i neprijatelj ih ubije,to nema veze.

Da bre,ja gledam,lik uzme LMG i istrosi ceo okvir(150metaka) da bi overio jednog koji je vec pao!:slight_smile:

Nije to nista,da znas jednog lika kog sam pomenuo u topicu LAPSUSI,on je jos gori slucaj…ako oces video dokaz ,javi na PM.