Sta mislite kog Superjunaka ce Rockstedy sledeceg da "Rebutuje"

Nakon Batmana,ocekuje se da jos nekog iz DC Univerzuma “Rebutuju”.Inace Rockstedy je otkupio prava na ceo DC Univerzum,tako da ce praviti igre sa jednim po jednim herojem.Steta sto nisu otkupili prava i na Marvel,jer tamo ima mnogo boljih junaka,ali dobro nikad nije kasno :smiley:

Evo jedan Poll koji je postavljen i na IGN-u.
A evo i po jedna slika za svakog junaka ukoliko niste culi za nekog.

[SIZE=4]Superman :[/SIZE]

[SIZE=4]Green Lantern :[/SIZE]

[SIZE=4]Justice League :[/SIZE]

[SIZE=4]Watchmen :[/SIZE]

[SIZE=4]Catwoman :[/SIZE]

[SIZE=4]Lobo :[/SIZE]

[SIZE=4]Hellblazer :[/SIZE]

Ili ce ipak ici jos Batmana :

Ja iskreno mislim da ce najverovatnije da urade jos jedan nastavak Batmana,a pored toga mislim da sigurno nece Hellblazera,jer to nekako ne deluje u njihovom stilu,Green Lantern je izasao ove godine uz film,tako da mislim da i to otpada,dok za Catwomen isto sumnjam jer se pojavljivala u Batmanu,a i jer moze sa njom da se igra,dakle ja mislim ili Superman ili Lobo.

nesto se govorkalo da pisac scenarija za igru, Batman Arkham City, pocinje da pise scenario za Superman-a. Dal ce rocksteady da odrzi saradnju sa njim, se jos uvek ne zna ali ukoliko odrzi onda znamo sta nam sledi.

Ide Man of Steel film uskoro, pa je za očekivati igru sa Supermenom. Takođe, ide i Dark Knight Rises, pa će biti i trećeg Betmena, živi bili :slight_smile:

Superman ili lobo,ja bih licno vise loboa voleo iako ga nikad nisam gledao,superman smara a ovaj izgleda nemilosrdno :smiley:

I ja bi voleo da bude Lobo,lici na Wara iz Darksidersa :smiley:

Drzim palceve za Watchmena :slight_smile:

Superman i novi Batman

Najvishe bi voleo da vidim dobru SuperMan igru , mislim da jadni Supermen zasluzuje igru .

u modi su trilogije najverovatnije ce biti batman a nije iskljuceno da pored njega naprave superman-a. Pored ovih navedenih likova ja licno bi voleo da napravi ovaj tim spiderman-a jer stvarno znaju kako se pravi igra.
Ima ovo pitanje i na ign oni ustvari ispituju javno mjenje tj nas igrace sta bi najvise voleli da igramo. Kako budemo glasali to cemo i dobiti. Moj glas je otisao Batmenu.

Ja licno bi vole nesto od ova tri da urade wolverina, spidermana, ili hellspawna.Ali posto su odkupili prava na dc universe igre ,onda moj glas ide batmanu 3.

Inace vec se na dosta mesta prica da je Superman sledeci…ali ja nista ne verujem dok ne vidim :smiley:
Mada i ja verujem da Superman,jer od ove liste Batman i Superman su najjaci i najbolji heroji,pa posle tek Justice League… :wink:
Ali dobro siguran sam da ce za sve ove junake izbaciti bar po 1 deo price,ako ne i par nastavaka :wink:

stvar je u tome sto superman nema toliko zanimljivih negativaca kao batman. mislim tu je lex luthor i jos par, koji ne mogu ni da prismrde archnemesisima kao sto su joker, bane, two face itd…

Ja glasam za SPAWN-a…Cekaj,nema ga na listi :frowning:
Stvarno bih voleo da vidim reboot serije wild c.a.t.s (oni su kao neka grupa super heroja na fazon X-men)

Obozavao sam da gledam ovo kao mali :smiley:
Kad bi neko napravio Xbox live arcade igru (ili jos bolje retail) Wild C.A.T.s ja bih bio presrecan :slight_smile: bila ona jako glupa ili super igra.

msm da ce uraditi novi deo betmena i mislim da ce odraditi i supermena

Ja mislim da bi trebalo da rebootuju Watchmena.

@Purple4Stephen Uradjen je ribut te crtane serije,jos uvek izlaze epke,imas za Download extra kvalitet,a ima i prevod :wink:

Ako mislis na stripove,znam za to. A reboot Crtaca nisam ni video ni cuo za to.
Citao sam puno brojeva na netu,a i imam par nekih sto sam kupio na jednom sajmu :).

nije supermen zanimljiv jer ne možeš da pogineš sa njim :smiley:

eh sad. oces da kazes da kad pogines u batman-u, to osetis kao smrt ? :smiley: probaj da pogines u Dark Souls, i to taman kad ti krene, videces :smiley: