Sta kupiti sledece za Xbox One :)

Ovde cete davati vase predloge vlasnicima X1 sta da uzmu sledece od igara za njihovu konzolu :slight_smile:

Imam pare ali kako da ih potrosim pametno? Stavi ih u banku. To je za slabice ja kupujem igru :slight_smile:
Sta ja sada da uzmem za xbox one stvarno nemam pojma lomim se izmedju Ryse i Dead rising 3 ali naravno nisu jedine opcije.

Ryse, Forza 5… :slight_smile:

Sve zavisi od tebe, sta volis :slight_smile: Ali imaj na umu da ‘Dead Rising’ izlazi i za PC uskoro, za razliku od ‘Ryse’…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ryse pod obavezno (pogotovo ako mu je pala cena, jer je prošlo više od 6 meseci od launch-a, jelte)!

Cekamo Ryse na snizenju u Deals for Gold, to mora da se proba…

Ryse odmah… :smiley:

Ako ovako nastavite ja moram Ryse uzeti veceras ma koliko kostao :slight_smile:

PVZ: Garden Warfare ako nisi igrao, jer je na foru kao BF, samo više okrenut ka za****nciji, TR ako nisi igrao, Rayman Legends ako nisi, obavezno.
Od sitnijih, nemam pojma da li su i dalje Arcade na XO: Trials Fusion i Child Of Light, a za koji dan izlazi i Valiant Hearts, koji su mnogi hvalili na E3.
Ako je DR3 kao prethodni delovi, brzo će ti dosaditi, jer se svodi na isto: tmanjenje hiljade zombija, dok ideš od tačke A do tačke B i tako u krug.

uzmi Infamous:Second son, oh wait… :stuck_out_tongue:

Never :smiley:

Mislim da je Ryse vredan kupovine.Ipak je ekskluzivan. :wink:
Deluje kao zabavan “materijal”. :wink:
U svakom slucaju…ocekujemo utiske. :slight_smile:

Ako se uzme a cinimi se da hoce naravno druze :slight_smile:

Posto Ryse uskoro ocekujemo na velikom snizenju…a ti si bas umeracio za igru, moj ti je predlog da uzmes neku arcade igru tipa Stryder koji je trenutno na popustu i kosta 7,49$, ili Trials Fusion koji nije na popustu 19,99$

A ako hoces vecu igru, a nisi igrao, onda mozes uzeti Tomb Rider DE, koji je sad 35$. To je odlicna igra, a prelepo je izgladalo na 360-ici, a mogu zamisliti ovde

Sada nisi precizirao i u tome je problem, da li da bude MP ili SG…? :smiley:
Murdered: Soul Suspect
Wolfenstein: The New Order
Watch Dogs
Battlefield 4
COD… Imas svasta… Samo je pitanje sta ti hoces da igras :smiley:

WD imamo ja i Ertan smo uzeli i presli odavno jos :slight_smile:
Ja sam vise MP tip medjutim zadnji Cod je bio tragedija a ni Bf 4 nije daleko od toga otisao tako da sam te igre precrtao to mi je kocka da ih uzmem. tako da sada trenutno dolazi sve u obzir :slight_smile:

Wolfenstein: The New Order onda :smiley: Mnogi je hvale…

A kinect rivals?
Za promenu malo…
Takodje Plants vs. Zombies, igra je neverovatno zarazna…
Znaju ovi koji su igrali na live na x360 pre jedno 2 meseca, ne znam ni sto smo prestali, igra je sjajna…

Ja sam odgledao ceo walkthrough za Ryse i stvarno je prejako uradjeno, i prica nije losa. :slight_smile: A ima jedan jeziv deo u nekoj mracnoj sumi, kad ides po “minotaura”… Too je dobro :smiley: Ali to ako hoces single player. :slight_smile: Za multiplayer mozes sve ostalo… :smiley:

Preporucujem od srca Ryse. Fenomenalna grafika, dobra prica, drzi paznju. Jedino sto je kratka.