Sporo funkcionisanje konzole

DASH: 16537.0
KONZOLA: Phat Jasper
FLASH: LT+ 3.0
OPIS PROBLEMA: Kao sto naslov kaze,kada upalim konzolu,mnogo sporo se pali,dugo treba da ucita da izbaci avatare tj profile za log-in. Pre ovog update-a,sve je radilo brzo (u granicama normale) a sada bar tri puta duze i sporije treba da ucita. Isto tako,kada izadjem iz neke igre,bar 30sec i vise treba da bi se vratio u dashboard. A pre ovog najnovijeg dash-a,ucitavalo je iste sekunde bukvalno.
Jako je iritantno,i nekada nemam vremena da cekam toliko.
Sta moze da bude problem? Hvala unapred.

Probaj da ocistis cache , ides u system settings - storage ides y na hard disk pa clear system cache. :slight_smile:

Nije to problem samo kod tebe, i kod mene ume da ucitava i po pola sata. Nakon svakog updatea je sve sporije i sporije ucitavanje. Pokazuje MS sposobnost optimizacije OS-a na hardveru iz 2005. godine

Imas live account koji se kaci na live i radi log in, meni se isto sporo ucitava zbog live-a i ide mi na zivce.:slight_smile:

Naisao sam na nesto fascinantno.
Naime,isti je opis kao iz prvog posta,plus sto sam update konzolu na najnoviji dash.
E ovako:
kada kacim konzolu na monitor (preko VGA kabla ide) imam upravo ovaj problem,bar minut do minut ipo se dize sitem,dok izbaci ono da birate profil.
Pre neki dan,prikacim konzolu na starom TV-u,preko standardnog kabla (crveno-belo-zuti),i kad upalim konzolu,i desava se nesto nevidjeno,sistem se podigne (kad izbaci ono xbox 360,pa ucita profile) za manje od 10ak sekundi sam u dashboardu konektovan na live-u :smiley: :smiley:

Isto npr,kada iz igre hocu da se vratim na home,dashboard,na monitoru cekam po pola minuta da se vrati,bukvalno konzola zamrzne,kao da blokira,dok ne ucita,a preko starog TV-a udje za 3-4 sekunde.
Ne znam na koju foru i kako i zasto,ali kako je to moguce? Nije mala razlika.