Splinter Cell: Conviction

Posle ogromnog uspeha i neverovatne priče u Splinter Cell: Double Agent, uskoro nam stiže novi nastavak po nazivu Conviction.
U petom delu ovog serijala, ponovo ćete preuzeti ulogu, sada već prilično ostarelog NSA specijalca Sama Fishera.U Convictionu bi trebalo da rešite zaveru u okviru tajne organizacije Third Echelon.
Datum izlaska: 23. Februar 2010
Platforma: PC, Xbox 360, Nintendo DS
Žanr: Akcija
Izdavač: Ubisoft
Razvojni tim: Ubisoft Montreal

Gameplay trailer sa E3 Sajma:

https://youtu.be/_gZcWdyJUZw

:confused:sto si opet postovao ???:confused:

Kao prvo, ne zelim nikakvu raspravu.
Kao drugo, robotnjik mi je rekao.

Bez uvrede ali ja sam se nasmejao kad sam video da je ovakav topic opet aktivan.
Ne razumem cemu pojenta topicu o igri koja jos nije izasla.
Dobro mozda ljudi zele da pricaju o toj igri pre nego sto izadje jer je to nekako i zabavno (i jeste secam se kako je bilo za Halo 3 :D)
A i Robotnik je ovo zahtevao tako da kao sto Nikola rece…Nema rasprave.

Odlozeno za APRIL 2010.

Ma da li je moguce???
Pa stvarno preteruju vise sa delay,ali dobro (nekako) razumeme,ipak imaju finansijskih problema.
Samo to prvi april…Nekako mi zvuci sumnjivo.
Dodje prvi april. Ono odjednom:
“…Splinter cell Convictions delayed to December 2025…”

Boga mi i meni :smiley: Valjda nece bas silno ocekujem ovu igru.

A sta ce onda UBISOFT da radi sa ovima sto su pre-order igru vec :stuck_out_tongue: ?

Polako s’ vracanje pare :smiley:

Dva nova snmka.Izgleda da su i ovi napravili dobru igru…

http://gamevideos.1up.com/video/id/27930

http://gamevideos.1up.com/video/id/27939

Nisam tip za šunjalice, ali ovo izgleda sve bolje i bolje! Upadam u grupu onih koji ovo željno isčekuju.

Splinter Cell Conviction features a 6 hour co-op campaign that sets up the story of the single player campaign.

Ovo ce biti zanimljivo,kao i Robotnjik,nisam neki fan sunjalica,ali co-op,pa to jednostavno mora da valja,jos posle ovih videa,vidim ja da ce se ovo igrati :slight_smile:

Nije nista nalik na prethodne delove.Pretvoreno je u tps, ne mogu se cak ni tela pomerati.

Kao fan prethodnih delova uopste mi se ne svidja ovo. Ni win-button za tri headshota, ni LKP, ni sonar-batman googles, ni nemogucnost nosenja tela, da najbicnije ogledalo ima zoom, namerno bljestanje protivnika kao da ste retardirani pa ih ne vidite, razbijanje vrata i uletanje sacmarom i svo to novo izvodjenje. Pretvorili su šah (sporu igru planiranja) u checkers (brzo zajebavanje). Ako ne voliš šah nemoj ga igrati ali ga nemoj pretvarati u checkers.

I tako su misljenja oko ove igre svugde drasticno podeljena pa imamo stare fanove i “nove fanove” i nek Ubisoft bira.
(ovde vidim da se uglavnom pale oni koji ne vole stealth igre i to je ujedno i najbolji dokaz da ovo vise nije Splinter Cell vec jedna flashy akciona igra za casual mase, a ja cu se lepo povuci iz ove teme)

U potpunosti se slazem sa Archer mac-om.Mislim da su mogli da naprave ili jos jedan serijal koji bi bio kao sto je Conviction ili vec nesto.Mislim da ce ovime izgubiti splinter cell fanove,mada isto tako mislim da ce im igra biti mnogo prodavanija nego ranije,sto je svakako ono sta je njima bitno :slight_smile:

Meni nijedan raniji SC nije legao.A inace volim sunjalice no u SC-u mi se nesto nije poklapalo sa ukusom tako da je meni licno svaka promena dobra,jel sada ipak postoji mogucnost da se igra svidi.

Meni izgleda kao dobra igra inace nikad nisam voleo SC(igrao sam samo Double Agent od SC serijala) jednostavno mrzim sunjalice ali ovo izgleda dobro :slight_smile: no videcemo kad igra izadze:):slight_smile:

jel probao neko demo???
Utisci???

JEBOTE kako je dobar demo !!! (izvinjavam se na “bad language” -u ali ovo se drukcije ne moze opisati :rock:) Ja sam uvek bio fan Splinter Cell-a ali samo kao posmatrac. Ta igra mi nikad nije legla kao igracu. priznajem, nemam zivaca za sunjanje u tolikoj meri. (opet PekiSa i ja delimo misljenje :D) Zato ce mi ovaj SC leci ko kec na jedanaest. Inace utiske necu da opisujem, Archer Mac ih je opisao veoma dobro, jedino sto bi ja sve sto je on napisao stavio kao stvari koje mi se dopadaju (sem crno bele kamere kad si u stealthu)

ako nekome treba:

MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service Part 1
MEGAUPLOAD - The leading online storage and file delivery service Part 2

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

otpakujte, napravite folder Content i ubacite onaj 0000000000000 folder unutra i narezite folder content na obican DVD5 (4.7Gb) preko Nero - a. Vise informacija o rezanju demo-a na

http://www.xboxrepublika.com/guides-tutorials/1009-tutorijal-snimanje-i-pokretanje-demo-igara-za-xbox-360-a.html

Ako nije dozvoljeno postavljati download linkove, molim admine da ih obrisu.

Double Agent je imao veoma dobru grafiku. Razvijeniji je bio od njegovih proslih delova. Presao sam ga bio pre dve godine i mogu vam reci da iako veci deo vremena provedes sunjajuci se ti dozivis mnogo dobru pricu. Da ne spominjem to sto moras da odrzavas balanc u kome se agent dve agencije. Ako u toku igre ne odrzavas taj nivo dobar moze se odraziti na citavu igru. Malo lici to na Dragon Age: Origins.
Valjda ce tako nesto i ovde uraditi.

Verovatno ce u nekim momentima odlucivati da li ce ovaj da umre ili tako to, i nadam se da ce biti razlicitih krajeva :slight_smile: