Splatterhouse

Sve je pocelo davne 1988.-e godine na Arcadnim aparatima, potom na TurboGrafx-16/PC Engine-u, FM Towns, Windows-u i Virtual Consoli…U ovom remake-u, naravno, opet ste u ulozi ste Rick-a, studenta, koji ce se zrtvovati za svoju devojku Jennifer… Nailazi na Dr. West-a i tu dolazi do ove cool maske koje cete videti u trejleru :slight_smile: Da ne duzim, posto retko ko da cita ovakve stvari, postavicu neke slike i trejlere… Igra izlazi 23.-eg Novembra (ili tacnije za dva dana) za PS3 i Xbox 360… Proizvodjac - Namco Bandai. Igra je inace Beat 'em up - Horror - Hack and slash…

Splatterhouse - Turbo Grafx 1988

“The horrifying theme of this game may be inappropriate for young children… and cowards.” - Priceless! :smiley:

Poznat Boss?? " RE5 " ???:smirk:

Splatterhouse 2 - Sega Genesis 1992

Splatterhouse 3 Sega Genesis 1993

Da ne nabrajam jos neke verzije… Da predjemo na glavno jelo :smiley:

Isti John Cena! :smiley:

Jel’ neko probao ovu igru?Ako jeste, stavite neke utiske.

Igrao sam nekih 15-ak minuta kad sam narezao igru cisto da probam. Iako je jos rano da formiram misljenje, prvi utisak je pozitivan. Dobra HC muzicka podloga i krv koja prsti na sve strane u Kill Bill fazonu ucinili su svoje. Nesto slicno mi se desilo igrajuci WET koji je realno prosek od igre, ali sam zbog muzike i par cinematic trikova imao zalju da nastavim sa rokanjem i idem do kraja. Bacam se na ovu igru cim zavrsim Condemned 2 pa cu reci nesto vise.