Softver za obradu audio formata (tacnije .mp3)

Obradio sam jedan trailer, tako sto sam izbacio pozadinske zvukove a ubacio pesmu, i to sve “nabacao”. Elem, pazljivim namestanjem sam uspeo 2 “dogadjaja” da uklopim ali trebam jos 2-3 ali na tu pesmu nikako nece da se uklope, pa mi je potreban program koji moze da sece delove, i potom te delova da ubrza ili uspori, ili bez secenja to da uradi na nekim delovima pesmi.

Sound Forge radi to kako treba

upravo tako. ja koristim sound forge od 2001 godine, dok je petica bila revolucionarno cudo. u medjuvremenu ih je kupio Sony, ali i dalje je po meni neprikosnoveni program. u stvari, drugi nisam ni pokusavao, ovaj je baja…

Wavosaur bi ti takođe odradio posao…

Hvala ljudi! Isprobacu oba, samo da malo procitam o njima da znam gde je sta i sta radi. Ako neko ima jos neki predlog nek’ da, sve je dobrodoslo!

Svakako Sound Forge. Hmmm mislim da to isto moze i Traktor - Traktor PRO, MP3 DJ ili tako nesta, zaboravio sam pun naziv al traktor je 100% :slight_smile:

Je da Traktor,ima ih puno vrsta:)

Traktor je DJ program, sumnjam da bi mu uradio posao, no čak i da radi, ovi gore pomenuti će uraditi konkretnije jer su za to i namenjeni!

koji nikako ne lezi ninja team-u :smiley: