Sniper Elite V2 Schönberg Convoy

Evo snimak cele misije :

https://youtu.be/yQ6C1zeZSSQ

Ovo izgleda dosta korektno ;).

Igra je vrh! Presao sam demo 4x. Bas je lep demo, onako taman da te nalozi da kupis igru :slight_smile:

Ne mogu docekati da prodju jos 3 dana do izlaska… Strasno mi se svidja igra!

Igra ce definitivno biti ekstra. Svidja mi se sto su otvorene mape, mogu da se stekam po krovovima i da gledam x ray kills sa uzivanjem. :stuck_out_tongue:

Svidja mi se sto se igra odvija za vreme WW 2, tako da ce se ovo sigurno odigrati.

Bas sam danas igrao malo demo na PS3 i mnogo jadno izgleda i kontrole su po defaultu skroz bezveze. Sama mehanika igre i koncept razrusenog grada mi se mnogo svidja. Ceka se ovo za PC, ovakve igre gde se trazi preciznost nista ne moze da zameni mis:dada:

Demo je super, pogotovo kako je odradjeno kada nisanis snajperom i kada ti dzojstik vibrira kao otkucaj srca. Ja cekam da mi stigne igra sa Kill The Hitler DLC-om… :smiley:

Jedva ubih brkicu, smrdi za medalju!
BTW, pošto sam se malo navežbao na Fuhreru, opičih i prvu misiju, i mogu da kažem da nisam oduševljen. Verovatno sam previše očekivao jer me je kec oduvao kad sam ga igrao na PC-u. I sad mi je u top ten omiljenih igara, a za ono vreme je bila stvarno napredna.
Preporučujem originalni Sniper Elite (za PC) pre nego ovaj v2.