Sniper Elite 5 - Reveal Trailer / Xbox Game Pass prvi dan

1 Like

Nemam pojma, ja sam igrao trojku čini mi se. Zabavno je, samo mene nije dugo držalo. Stealth ume biti zabavan, a tu je x-ray dobrih pogodaka. Kontam da ima svoju publiku ali da nije nešto preterano velika.

Ako već imaš razvijen engine za ovu igru i tim koji želi da je pravi, vremenom relativno mali broj ljudi može da napravi ceo nastavak, tako da kontam da budžet za istu nije nešto prevelik. Ovo je igra za specifičnu publiku, plus često je na popustima tako da je svako malo kupi (kao što sam ja treći deo za par dolara). To što je na Game Passu će je sigurno još više pogurati, čak se možda nekome i svidi.

2 Likes

psihopate

Šta znam, ja sam prilično uživao u nekim stealth misijama u ranim CoD igrama, plus koristim taj stealth gdje god mogu. Mislim da sam jedini, bar ovdje, koji je odigrao sve Far Cry igre a da nijednom nije ušao u sukob guns blazin’, uvijek stealth, prvo ih prorijedim snajperom ili drugim oružjem sa prigušivačem a potom dokusurim kamom.

Ali ovo mi jednostavno nikad nije leglo, izgleda plasticno, kill cam je totalno over the edge i smara posle prva dva puta, gameplay je bangav i repetitivan…

Stvarno je nevjerovatno da je doživjelo pet nastavaka.

3 Likes

Cudno jeste otkud toliko djelova (slicna situacija kao za FC), ali kad pogledate komentare na yt, to su uvijek hvalospjevi. Imaju bazu fanova koji to igraju i koji strastveno vole njihove igre.

Ja sam stao nakon treceg dijela, nisam planirao da igram ni ovaj, ali kako planiram da putujem za Normandiju za mjesec-dva, mozda odigram zbog lokacije. Osim toga, dugo nisam ograo ovakav tip igre.

Moj problem kod ove igre je ta sto treba da bude stealth tj da najtise moguce prodjes misiju i naravno nosis snajper i onda ti oni ubace nemackog Tigra da ga unistis. Umesto da ti daju opciju da biras kakav ces loadout i da mozes celu misiju da predjes tiho oni ubacuju zombije i unistavanje tenkova snajperom.

Pa ubacili su to, mozes da biras loadout sada, i da postavljas attachmente na puske i pistolje.

1 Like

Dosta dobrih ocena i ‘must play’ preporuka. Fino :smiley:.

Sra*e od igre. Sva 4 dela.

1 Like

Lol, al ste negativni. Elem, ocene us od 7 do 9

Zadnji put sam igrao čini mi se SE 3, i bio mi je zanimljiv par nivoa ili deonica, posle je postalo repetativno i nisam joj se više vratio. Ovo deluje da više kao Hitman pomešan sa standardnim SE gameplejom. Probaću za vikend, ništa me ne košta :smiley:.

2 Likes

Odigrao sam prvi sat. Sta reci, sniper elite kao sniper elite. Dobra je atmosfera, sam gameplay je malo clanky. Nisam nesto motivisan da pokrenem ponovo. Videcemo… :face_with_peeking_eye:

2 Likes

Ja kad vidim ovu kill animaciju, odmah mi mozak raspoznaje igru kao neki kineski xyz trash naslov sa Play Store-a, koji se pojavi kao reklama dok čekam da se učita sledeći nivo neke igre.

Stvarno je Sniper Elite najveća misterija gejminga, kako ovo čudo opstaje već 5 iteracija, a neke daleko kvalitetnije igre su otišle na đubrište istorije. Jednom sam probao, čini mi se SE4 i ugasio sam nakon 10min i momentalno obrisao to čudo sa konzole.

1 Like

Pa dobio je bolje ocene od Days Gone :rofl:.

1 Like

Pa ljudi ovde često potežu ocene da je nešto dobro ili ne, tj kad god im odgovara za narativ. Smešno je što je u nekom slučaju to kao jako bitno, a u nekom onda nije. Dupli standardi…

1 Like