Slušalice povezane direktno na Xbox360?

Da li mogu nekako da povezem klasicne stereo slusalice sa 3,5mm bananicom direkt ma Xbox? Ili ako ne moze tako na koji nacin (usb, optical out?) i koji modeli slusalica to podrzavaju?

Hvala

Ako ti je slika na HDMI, ustekaj i kompozitni kabal i na cinceve povezi slusalice

Tako sam i mislio al ako nemam volume control na sluskama ne znam kako cu kontrolisati jacinu zvuka… Mada ako sigurno tako moze nabavicu neke sa volume tasterom!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

ne tako,

HDMI povezes na TV logicno, a 3.5 sluske u TV ustekas :smiley: i pojacavas posle toga TV, 99% tv-a ima 3.5mm dzek za sluske

ako ti je kratak kabal imas na kupindo 2.5 metra kabal za 150 dinara, produzni, ja sam uzeo iako mi sluske imaju 2.5m kabala uzeo sam sam jos 2.5 da imam komociju pa lepo udaljim se kao covek i igram

Ja sam odgovorio na pitanje za povezivanje direkt sa 360. TV je svakako bolja solucija, ali ako nemas na TV-u ili monitoru, koristi ovaj fazon. A volume control imas u meniju svake igre brateee

kompozitni i HDMI u isto vreme ne moze zbog debljine COMP kabla koji zatvara HDMI rupu, a ima adapter za to, mada slusalice na CINC direkt nemaju amp tj pojacalo nikakvo jedva ce da cuje zvuk, ali jedva

Ja imam oba ukljucena, nisam morao nista da tanjim. Mislim da je kompozitni od arcade verzija mogao tako, pa onda od elita i nadalje bio je zadebljan i mora da se reze plastika. Kod mene je povezan na monitor Xbox, ali nemam HDMI ulaz nego DVI, pa onda audio moram ovako da razvezem

da ali ako ti je na sluske koje imaju VOLUME CONTROL, one imaju malo pojacalo u sebi, a covek je rekao da njegove sluske nemaju to…

slusaj bre starijeg :stuck_out_tongue: iako mozda i nisam stariji od tebe hehehheheh

Starijeg po stazu :slight_smile:

Btw mala digresija sto se tice sluski…gore sluske od apple-ovih ne postoje, jednom ih ukljucio i zamjenio ih sa nekim od 5 KM (250 din.), jeste da svako malo ode jedna slusalice, ali su mi draze od ovog bijelog ****** :smiley:

u svakom slucaju preko Tv-a najbolje resenje, tv izigrava pojacalo, moze da smanjuje na daljincu a nema gomilu kablova, tj ne dira nista, jer HDMI vec ima sigurno

Ma fora je sto mi je sve povezano preko receiver-a pa da ne bi prepovezivao jer se desava da ja hocu da igram xbox a zena da slusa muziku (radio, komp) pa posto mi xbox isto ide preko recivera mislio sam zvuk da odvojim…

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

pa odvoji bre :smiley:

hdmi direkt u tv pa sluske u tv

a zena na risiver hehehe

Ma stari mi TV imam dva HDMI-ija i oba su zauzeta :slight_smile:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Našao sam ovo: 3.5mm F/2x Cinch M 41043 - - Audio/video kablovi - Cena: 542,40 DIN | Vivanco
Odlično šljaka ako nekome treba direktno na xbox da zakači sluške :slight_smile:
Može lock teme.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2