Slucajno obrisan 0000000000000000 folder

Slucajno obrisan 00000000000000000 folder i nijedna igrasada ne radi. U pitanju je RGH konzola ima li neke pomoci ili moram ubacivati sve igre ponovo?

Sve ponovo, nema tu leka

Sent from my Nexus 5

Auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!
Hvala!

Jos jedno pitanje. Poceo sam sa fizikalijom tj. ubacivanjem igara ponovo i tu se sad javlja jedna stvar od koje sizim. Ostaju mi missing cover od starih igara i kad zelim da ih obrisem opet mi nudi Everything in path: Hdd1:\Content\0000000000000000\blablabla\blablabla\Will be Deleted. Tako sam prosli put uradio i nijedna igra vise nije htela da radi. Postoji li lek za ovo? PLZ!!!

Jos jedno pitanje. Poceo sam sa fizikalijom tj. ubacivanjem igara ponovo i tu se sad javlja jedna stvar od koje sizim. Ostaju mi missing cover od starih igara i kad zelim da ih obrisem opet mi nudi Everything in path: Hdd1:\Content\0000000000000000\blablabla\blablabla \Will be Deleted. Tako sam prosli put uradio i nijedna igra vise nije htela da radi. Postoji li lek za ovo? PLZ!!!

reinstaliraj FSD i gledaj gde prebacujes igre, ti si prebacio neku direktno u 0000… ne u njen folder i samim tim kad si nju brisao ona ti povukla ceo 000 folder

Ako budem instalirao FSD da li cu morati opet da ubacujem igre. Zar ne mogu rucno da pronadjem folder u kome se nalaze omoti i prosto ih obrisem? Hvala!!!