Skate 2

Jel igra neko Skate 2.

Imao sam neke probleme sa diskom, ali sam uspeo da ga prerezem.:slight_smile:
Igram na netu malo i strava je.

Ima raznih takmicenja. Od Spot Battle-a do Hall Of Meat-a.:smiley:
Posto uglavnom su svi pre Xbox 360 imali PS2 znaju za igru poput Tony Hawk. Cuo sam da je neke smorila ta igra i zato nisu probali kolko sam razumeo Skate 2.

Totalno je drugacija igra u odnosu na Tony Hawk delove.
Ima vise trikova i nije ih je tako jednostavno uraditi.

Neigra se vise ko sto je pre bilo na X=A dugmice nego se na right sticku sve radi. Pa i sami znate kolko tu ima kombinacija.:smiley:

Nemozete sve trikove nauciti ni za mesec dana kolko ih ima.

PS:Nisam mogao da nadjem Skate 2 temu pa sam se malo zacudio?

Kakav skate 2 covece kad u januaru izlazi skate 3 :smiley:

Moze, ja sam bio za to cim sam dobio live jer sam pre live-a, skate igrao 24/7. Tony Hawk odma moze da prestane da pravi igre jer je skate :eek::eek::eek:

Hall Of Meet Record: oko 98000 :D:D:D

Neki ljudi imaju i po 200k? :eek:

Dobro sada Skate 3 dok izadje moze i ovo da se igra.
Mislim da sam te zvao juce, ali ti si igrao Assassin’s Creed.
Pa izaci ce i dvojka.:smiley:

Stvarno ljudi probajte igru, ako mislite da je ko Tony Hawk onda poredite totalno razlicite stvari.

ja cekam da mi ortak iz amerike poshalje skate 2 toliko volim tu igru :smiley:
inace jos uvek igram tony hawk pro skater 4 ali na PC-u i mnogo mi se svidja ali to je samo vezba za skate 2

Sto ti salje iz amerike? Skini s neta samo :smiley:

Da, odlicne su igre… Bas uzivao prelazeci i prvi i drugi deo… dosta dugacke, razne misije i ima bas dosta stvari da se radi i kad se predje igra…

Bas imas lep rekord u Hall of Meat-u. Ja tu uglavnom pobedjujem, ali nikada nisam video toliko dobro da se skrse. Svaka cast.

A ti su sigurno ludaci sa 200 K.:smiley:

Sada dok sam banovan nemogu da idem na live i da ih deljem u Hall Of Meat-u.:frowning: