Sivi avatar

Dakle,
Posle godinu dana korišćenja,a radilo je do danas sve normalno i ništa nisam dirao. Jednostavno kada se ulogujem na moj profil,avatar mi je sive boje.Sve igre rade i kinect radi,ali me nervira strašno taj sivi duh. Probao sam sa nekim sistem update-om nešto sa dva dolara…$$ystemupdate… ali kad odem u MS DASH ništa se ne dešava. Verovatno imam zadnju verziju. Da napomenem da sam to primetio da se desilo kada sam igrao Batman Origins,on mi je nekoliko puta zakucao u igri pa sam morao da restartujem konzolu i nakon toga…prc
Koristio sam pretragu na forumu ima slična tema,ali nema tutorijal,obrisan je.
Može pomoć?

Pogledaj koji ti je dashboard i taj $$ystemupdate ubaci na USB, ako ne krene sam onda pokrenu igru, ako nije instaliran avatar update instalirace se 100% ovim nacinom. Mozes probati i $systemupdate da se nazove folder dok je dashboard hackovan isti kao i taj sa usb nece biti problema. Ne znam koji je za tebe zadnji dash ali ima sto je izasao pre par meseci.

Kako da vidim koji je dash,slabo se snalazim sa tim podešavanjima. Kod tebe sam radio RGH hack i ti si mi to namestio.Ništa nisam dirao. Postavi nekako da skinem tu najnoviju verziju dash-a

To bas i ne ide tako lako, moras sa programom i programima da radis, moras znati plocu, koji tip RGH, cip ako je cr4…
Tutorijal sa foruma:

Ma to da radim nema šanse,
Skinuo sam dashboard 2.0.16203 sa nekog tvog tutorijala od ranije,prebacio na USB. Probao sam da preimenujem u $systemupdate i idalje ništa. i sa pokretanjem igre nije uspelo

Verovatno je nesto koruptovanu od avatar podataka, mora da se obrise i ponovo instalira

Šta da se obriše i ponovo instalira? Auuu bre komšija Mirko pa ja te ništa ne razumem.