Shadow of the Tomb Raider - Official Launch Trailer

Do sada sam bio skoro ravnodušan u vezi igre, ali me je ovo nahajpovalo.

3 Likes

Ja sam uradio pre-order. Taman kad se vratim sa mora da se odigra neki kršteni SP. Verujem da je odlično.

1 Like

44GB na Xbox One X.

Biće ovo super igra, Rise je bio odličan… Samo da daju nešto kao Endurance Mode odmah čim se pređe kampanja… Ali i ostale ekspanzije su bile odlične, da ne govorimo o baba Jagi. Ko to nije prešao, ne zna šta je bolest :grin:

Uf evo ja nisam presao ekspanzije i bas mi je zao…

Baba jaga - je odlična. Bolesno napravljeno, odlična sporedna misija propraćena sa tužnom pričom koja sve objašnjava.

Jedva čekam novi TR, prethodna dva dela su mi baš legla. Posebno što je ovoga puta akcent bačen na južnu ameriku, a tamo ima mesta za misterije na pretek.

1 Like

Razmisljam da uzmem taj dlc i odigram. Upravo ovo sto kazes, ova dva prethodna dela su mi bas legla. Pogotovo sto vidim iz nekih trailer-a da su dosta truda ulozili u zagonetke. To je ogroman plus.

Ovaj DLC je bio unutar izdanja koje je došlo za PS4. Pretpostavljam da si ti igrao na X1. Vredi odigrati, ali nije nešto dugotrajan, tako da pazi sa cenom ako kupuješ, nije vredno dati puno para za tako malo igre.

Imam taj dlc, ali ga nisam prešao, uradio par početnih misija, u međuvremenu završio main i batalio. Moraću da ga odigram. Meni je došao uz igru, uzeo sam neku ediciju od 20$ i bio je uključen.

Da na X1 sam igrao. Trenutno je 9$.

Ako me sećanje služi trebalo mi je max 2h da završim DLC. Tako da je odluka na tebi.

1 Like
2 Likes

Konacna lara kakvu smo cekali deceniju ako ne i vise. Bravo

Cekam da me neko obraduje sa postom da je krekovana.

Pre mocno je…

77 meta score? :thinking:

Xbox One verzija 83. PS4 verzija je najlosije ocenjena pojma nemam zasto.

Slabo bre. Gde su zabrljali?

Zabrljali su sto igra nema oznaku ekskluziva :slight_smile:

Nije bitno cija, ocena automatski skoci +10 :grin:

2 Likes

Na IGN ocjena devet, a na GameSpotu sestica…? :thinking: