Shadow Complex

Ako je to deo na koji mislim, preskocis prvu kutiju i odmah uletis u prolaz odakle izlaze - imas taman dovoljno vremena da dodjes do prosirenja tunela i preskocis sledecu kutiju koja ti dolazi u susret - onda tu valjda imas prolaz iznad, ili tako nesto…

Otprilike samo je problem sto ja nema sanse da preskocim tu drugu kutiju ma sta god radio.:confused:

Je li,a jel’ ce izlaziti ovo za komp?neki steam ili tako nesto?:slight_smile:

treba da izdje ali jos nista. Nece da reknu tacno kad :rolleyes:

Ja cu ga verovatno sacekati za PC. Nije bas da nemam sta da igram na xboxu…

Ja necu da kupujem za box,ako cu moci na kompu da igram za dz…:smiley:

Odglavio sam se. Samo sam prevideo izlaz. Sad se vec nalazim u zadnjoj cetvrtini igre, rekao bih. Imam sve bitne powerupove, sad cistim mapu i obilazim delove do kojih ranije nisam mogao da doprem. I dalje je super igra. :slight_smile:

EDIT: zavrsio. shmrc.

Mislim da je ovako sve počelo :

Jaoj sad me podseti ovim klipom…
Da li je neko od vas igrao ‘‘Giana sisters’’? ja sam to pikao na amigi,ko ne zna sta je nek pogleda ovaj klip…http://www.youtube.com/watch?v=YMTdr026bZU
kako bih voleo da naprave remake toga!:smiley:
sry za [SIZE=“3”]gadan[/SIZE] off

Igrao, ali na C64. :frowning:

Najbestidniji klon marija, ali tada nisam znao za bolje.

Zavrsio Shadow Complex.
Odavno ne odigrah ovako zabavnu igru,i odavno nemadoh osecaj da dok prelazim neku singleplayer igru ne mogu da ostavim joy iz ruke.Stvarno divna stvar.

Daklem:

"_Chair Entertainment’s Shadow Complex is officially the most downloaded single-player title in Xbox Live Arcade history, with 200,000 copies purchased since the game went live on August 19th.

We loved Shadow Complex, and so did you folks apparently, with stellar review scores and one-week sales so spectacular that Microsoft had to issue a celebratory press release."_

sweet. :smiley:

Imam pomesana osecanja u vezi s tim. S jedne strane lepo je sto ambicioznija izdanja prodiru u Arcade vode, ali nema piraterije za njih. Srecom, tu je PC da malo izvadi stvar…

Svaka im cast, definitivno zasluzuje s obzirom da je fenomenalna igra :slight_smile:

Kupujem za par minuta čim stignu poeni :slight_smile:

i All Fronts :smiley:

Ali reci da je najprodavanija igra u istoriji(XBLA)!:smiley:
Verovao sam da je vrh igra,mada sam mislio da ce Geometry wars da bude prodavaniji ili vec tako neki naslov…:stuck_out_tongue:

ja nisam ni znao da je ta igra neki klon.
čak sam posle, kada sam prvi put video marija, bio ubeđen da je nintendo maznuo ideju.

Giana je izasla dve godine kasnije. Na stranu sto je sam gameplay kopiran u dlaku, toliko su bili drski da su stavili i na omot “braca su istorija” (misleci, naravno, na “super mario bracu”). Igra je povucena momentalno nakon izdavanja zbog pritiska od strane Nintenda, ali je procurela piratskim kanalima… ostalo je istorija.

Stvarno, Nintendo je bio takva kučka tih godina da su potpuno zaslužili da ih taba Sony dve generacije uzastopno. Meni je i dalje čudno kada ljudi pričaju o Nintendu kao “mala slatka nevina casual kompanija”… ajkule su to!

znam sve to.

samo kažem da sam mislio da je nintendo maznio ideju kada sam prvi put video marija.