Shadow Complex

[LEFT]Mislim da ova igra zasluzuje temu.Epic je muljao oko igre meni je to dovoljno.:slight_smile: Salu na stranu izgleda mnogo zanimljivo i igra mi se neka prava “stara skola” igra.[/LEFT]

Izdavac: Микрософт :smiley:
_Developer: _Chair Entertainment
_Genre(s): _Action, Shooter
_Players: _1
_Release Date: _August 19, 2009

Ign kaze :

One of the best games yet in 2009. And I’m not just talking about the Xbox Live Arcade. The classic, exploration-heavy gameplay is a winner.

Cena : 1200 ms poena

Uh, treba docekati devetnaesti! Jos samo oko dan i po… :rolleyes:
Nego Peco, vidis i sam da je ne radi Epic, ali su dali engine i sad budnim okom gledaju preko ramena ovima iz Chair entertaimenta… :smiley:

Prve ocene obecavaju, ajde sto ih IGN hvali, nego im je i Eurogamer dao 9/10, sto je za njih prilicno retko. Deluje da ce biti dobro.

Dakle, skinuo!!!

Igrao samo nekih 20tak minuta, i joj sto deluje dobro! Zasad tacno ono cemu sam se nadao - exploracija ogromne baze (bez ucitavanja), tajne prostorije na sve strane, otkljucavanje novih abilityja kroz levelovanje i sakupljanje predmeta, ma uzivancija.

A sto se pucanja tice, imam tek pistolj (unlimited ammo), ali zanimljivo je, dobar je osecaj - ciljas desnom pechurkicom, racuna se headshot, ocekuje se od tebe da hvatas zaklon cucanjem. Dosadasnje dve tri situacije dosta takticke - mozes da udjes sobu iz vise pravaca, sto ti daje vise opcija.

Najzad, grafika - tajna baza nije ne znam kako uzbudljiva, ali lepo sve izgleda. Imas baterijsku lampu, lep efekat. Posto je sve 3D kamera zumira jako blizu/daleko vec prema potrebi.

Jedva cekam da dobijem double jump! :smiley:

Kad ce PC verzija?

Probao sam demo, odlican je. Dosta podseca na Metroid i Castlevania igre sto je i ocekivano. Nazalost potrosio sam skoro sve poene i nemam dovoljno za full igru…

Posle sat vremena sam super zadovoljan.Jedva sam ostavio joypad iz ruke.
Istrazivanje baze,lepa pricica,lozacko pucanje bas igra kakvu sam prizeljkivao.:slight_smile:
Avantura je tek krenula.

Da li ovo moze nekako da se igra sa diska,jer nemam HDD ?

Off Topic
Pekisa jel to slika Dr-Rosso-a na gamer profilu ?
:wink:

Koliko ja znam, XBLA igre ne mogu na disk.

Uzgred, posle dodatna dva sata igranja, utisci jos bolji. Ko sto kaze Peca, jedva sam ispustio dzojped iz ruke. Nabavio sam double-jump, to je sad vec druga prica - pocinje da se nazire kakav cu baja tek da postanem. Napucavanje isto odlicno, ponekad tako dobro uklopis akciju da se sam sebi divis. Pise da sam istrazio malo manje od trecine mape - neki ljudi pricaju da treba samo 6 sati za prvi prelazak. Idem natenane, nameravam da se vracam do delova kojima nisam mogao da pridjem iz prve, videcemo.

Kakav Wolfenstein, kakav Call of Juarez, ovo se cekalo! Najzad nesto dovoljno zanimljivo da me odlepi od gearsa… :smiley:

@Padawan:
Ne znam pravi li se uopste PC verzija…? :confused:

Nahvaliste ovu igru pa da skinem trial da probam…bas me zanima !

Probao i skroz je DOBRO :slight_smile: …jedini mi je problem sto nemam poena :slight_smile:

Up Side to this:

• Full Game Free to Play in DEMO Mode
  • Saves Checkpoint Progress
  • All levels, objectives, & cutscenes load normal

Down Side to this:

• No Achievements
  • Have to Re-Do glitch after you exit Demo
  • Training Mode isn’t available

Sad idem da snimim ruku mozda sam je polomio :(,ako je nisam,vreme je za Shadow complex :smiley:

Haha nije lose ali malo glupo igrati celu igru nakon tog dela :slight_smile: Ipak dosta je dugacko ali dobra fora

Heh. Neverovatno…

Extra fazon, ali je bas onako kolosarski…:cool::smiley:

Jel to neka fora srpsko engleskog slenga da je nesto u cool boji? :D:D:D:D:D:D Ili je to nesto kao igras basket a celo vreme cupkas kolo? :D:D:D:D

Koliko sam ja shvatio, ako ti uspe, moraces celu igru da predjes odjednom. Pod uslovom da nisu vec patchovali trial… :rolleyes:

Kako se dobro osecam sto sam platio ovu igru.
Uopste me ne svrbi 11 evrica.Stidite se pirati.:smiley:

Ja se juce zaglavio kod onog lifta sto moze 4 sprata da ide. Uspeo sam u lift da udjem i da se muvam po spratovima, ali kao da ne moze dalje. Hm, nadam se da samo propustam nesto ocigledno, posto ako je ne daj boze glitch, to bi znacilo da moram celu igru ispocetka… :eek:

Inace, i dalje velika uzivancija igrati i pretrazivati mapu, sad sam vec presao preko 60%. Ko sto kaze Peca, ni meni nije zao sto sam dao pare. Lep osecaj. :slight_smile:

Ajde sad.Pogledaj svoje postove,mnogo cesce gresis nego ja…*klosarski.:slight_smile:

Ja sam skinuo demo i odusevio se,brat je uzeo da proba i cim je presao demo,rekao je ae po pola:D:D:D tako da cu mozda uzeti igru.Ne znam sta da radim!live?SC?TV???:confused::(:smiley:

I ja sam se zaglavio. Treba da prodjem sa druge strane neke pokretne trake ali je problem sto po toj traci hodaju kutije koje me sprecavaju da prodjem na drugu stranu. A ja ne umem nikako da zaustavim tu traku ne znam gde vise da gledam.

PS.Nema potrebe otvarati 5 tema za jednu igru.Dovoljna je jedna Shadow Complex tema i u nju mozemo sve da trpamo vezano za igru i njeno eventualno piratizovanje,al ponavljam stidite se pirati.:smiley:

Ma znam zezam se ali kolosarski je bas nekako cool rec :smiley:

Sad skidam demo pa cu videti da li da kupim, dvoumim se izmedju trials hd i shadow complex