Setup was unable to create a new system partition

Ja stvarno više ne znam šta da radim s ovim računarom, pa ako iko ima bilo kakav predlog - pomagajte
U pitanju je komp
MB: Gigabyte GA-A55M-DS2
CPU-amd athlon II x4641
GPU amd radeon 7750
I pretpostavljam da je kinez napajanje. Inače bratovljev je komp, koji je preko grane, što još više otežava stvari.
Sklonio je modul 4gb nekog transcenda i ubacio
2 x 8GB DDR3 Kingston HyperX XMP Beast, KHX16C9T3K2/16X
Sada apsolutno ne postoji način da se instalira ni win 7, ni win 8, ni win8.1 . Probao sam po nekoliko izdanja svakog.
Probali smo sa starim ramom - isto
Probali da instalramo sa dvd-a - isto
Resetovali bios na otimized defaults i menjali sata mode sa AHCI na IDE - isto
Na jednom mestu pisalo da otkačim dvd rom i sve što nije neophodno na usb - isto
Na drugom mestu piše da će brisanje svih particija i kreiranje nove rešiti, probali sa starim hddom, i opet ista stvar

Dođe se do dela gde se bira particija na koju se instalira sistem, izaberem particiju i uvek ovaj error

Setup was unable to create a new system partition or locate an existing system partition. See the setup log files for more information

To je nesto u bios-u, a mora da moze da se instalira BTW osecam da je neka glupost ne pada mi napamet sta je :frowning:
Potresem se svaki put kada citam imstalacija win i ovako nesto,to je bre mucenje nevidjeno. A i laptopovi imaju muke isto sa nekim drajverima obrnutim webcamerama i 100 stvari… Mnogo puta se i meni desi ovako i zabodem.

Sent from iPhone 5

Ma idiotizam ko i večito sa windowsom jer ubuntu prođe lagano install. Na kraju je instalirao win normalno sa externog dvd-rw. Ne znam i dalje mi nije jasno relativno nov komp i hard a javlja tu grešku i naravno u error logu ništa korisno

Sent from my GT-I9305 using Tapatalk