Sekiro: Shadows Die Twice gameplay

3 Likes

Ziveo tencu :smiley:

Obavezna kupovina za mene.
Sa ovim dodacima deluje kao jos brzi bloodborne, sa dodatkom blokada iz Nioh-a.

Ovo sabija,definitivno must have.

Juče postavio nalog, pisalo mi 7 dana. Danas stavljam na skidanje, ako je moguće :smiley:
Tako da se može startovati od prve sekunde kako bude dostupan :smiley:

1 Like

Sony ne znam što uvek kasni sa tim pre-load… Kontam za PC zbog piraterije, ali Sony nema tolike probleme…

Pitam se da li ce zbog Tenchu genetike biti ipak nesto laksi od Souls serijala ili ce biti isti nivo mazohizma.

1 Like

Pisali su da je najlakša igra od From Software do sada. E sad koliko lakša pitanje je.

1 Like

Krenuo download u petak uveče, tako da je igra spremna, samo da je otključaju :smiley:

Što se tiče lakoće igre, svi video klipovi koje sam gledao tvrdili su suprotno, da je igra daleko teža u odnosu na prethodne. Prva stvar koja otežava igranje je da više nije toliko delotvorno izbegavanje protivnika i onda napad, sami udarci ne nanose toliko štete kao ranije. Cilj im je biuo da nateraju ljude da koriste više blokadu/parry sa katanom, pa da tako povećavaju skalu za zamor protivnika. Samo kada se skala popuni do kraja, može da se uradi finish move. Na običnim protivnicima koji se ponovo vraćaju, ovo nije problem, ali u boss borbama, već vidim veliku problematiku za većinu ljudi.

Meni deluje da će mi opasno leći igra, prevashodno što sam Nioh iscedio, a ovde je borba baš u tom fazonu, tera na grubost i blisku borbu sa mnogo parry tehnike.

Joj kada će taj 22-gi :frowning:

1 Like
1 Like

Jel moguce da je cela igra samo 15gb ili se nesto nije do kraja skinulo?!

Po meni je moguce, pogledaj samo souls igre koliko zauzimaju tako da je verovatno i moguce.

1 Like

Da srecom igra ne zauzima 100Gb prijatno osvezenje :laughing:

Kakva moša mi se juče desila.

Izbaci mi notifikaciju na youtube:

Gledam i slušam kauboja kako se veseli što može da pokrene igru, kreću i meni sline na usta, a zavidim mu što on može da igra, a ja ne mogu da igram :frowning:

Odgledam prvi deo i reko neću više, neću moći izdržati do sutra. Srećom krene utakmica SRB:GER, da skene misli. I sve je bilo super do 70-tog minuta, a onda mi je pukao EON i samo sam tiltnuo. Upalim konzolu i krenem da šaltam igre, reko da smirim živce, predjem preko Sekiro i ono stoji START.
Meni oči ispale, jedva se saberem i krenem brže bolje da stisnem dugmence i već u sledećoj sekundi se ispravilo na 1d 7h itd. i samo sam se smorio do kraja.

1 Like

meni radi😀

2 Likes

novi zeland?

555

Lol ovo je bilo brzo.

Metacritic 90!