Satya Nadella i Phil Spencer na temu "Zašto je MS “All In” u gejmingu"

1 Like

Gde je onaj boss sto me je ismevao da ne razumem kako Xbox i MS funkcionisu… :joy:

4 Likes

To je level kako mali Perica zamišlja da velike kompanije posluju.

4 Likes

A iz ovog intervjua je tako ocigledno kako funkcionisu i da zele da donesu radost i ujedinjenost planeti.

Nadella: Thanks so much, Phil. It’s so great to see how we’re working together as One Microsoft to bring the joy and community of gaming to everyone on the planet.

Ovo je samo delić razgovora koji je sat vremena dug. Nadam se da će postaviti celu stvar uskoro.

Zaista nemam nameru da slusam 1h besmislenog korporativnog blebetanja, i ovo je bilo previse.

1 Like

Mene fascinira sta ljudi slusaju i gledaju…
Koga bole d…e :yawning_face:
Ko to gleda nije nista bolji od ovih sto gledaju farme.
Jbt ono, zanima te valjda kada izlazi tvoja omiljena igrica?
E nova konzola izlazi tada i tada…
E specifikacije konzole su te i te…
A ne ova preseravanja. Klasicna farma.

Kao i ti što gledaš teme koje te ne zanimaju pa još i komentarišeš u njima.

ijoooj nemojte se tuci

1 Like

Kapiras na sta mislim. Mnogo blebetanja a malo bitnih stvari i jos manje informacija.
Bas si u jednoj prici ti i napisao “kad izadje da izadje” bez cimanja oko datuma, naklapanja.itd.

Necemo, izvin’te :smiley:

When you talk about Xbox’s Republika mission to bring the joy and community of gaming to everyone on the planet, which I absolutely love, this is precisely what I think of when we think about Xbox Republika’s mission, which is to empower every person, every organization on the planet to achieve more.

Salu na stranu, stvari koje su im key fokus, za sada deluju prilicno far-fetched. Azure ne deluje kao da ce da bude znacajan faktor za gaming narednih 10-tak godina (za pocetak bi mogli da omoguce stabilniju conference call konekciju), a osnazivanje kreatora uz pomoc hologramskih alata (?!) takodje lici vise na power point paradu.

Jedina stvar koja rezonuje sa prosecnim XBR gamerom bi bio gamepass, ali to nije bas neka stvar za veliku govoranciju i moze da se svede na “moar games”.

1 Like

Dobio si juče gomilu vesti i za dva dana je Xbox e3.

Njih sam.i pratio. Super najave, tako i treba. Pokazes malo igricu, kazes datum izlaska i to je to.
A ne neke spanske serije i faram razgovori unutar tih firmi.
Realno koga bole cosak za neke njihove interne price, realno u krajnjoj liniji koga bole i kako se zovu ti ljudi i sta rade.

Mene interesuje, sto da ne. Nevezano za xbox, odslusao bih i vezano za druge tech kompanije.

Ako sam zbog toga “prost” “farmer” onda je to tako. Lmao , ljudi danas ne smeju ni u cemu da uzivaju ili prate. :slightly_smiling_face:

1 Like